Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

www.optyk-boutique.pl


 
Opis Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Optyk Boutique z Krakowa. Nasza działalność polega na sprzedaży okularów. Posiadamy w ofercie szkła okularowe firmy Hoya Lens, bardzo bogatą ofertę soczewek kontaktowych z różnych materiałów. U nas znajdą coś dla siebie nie tylko osoby, które potrzebują skorygować swój wzrok, ale też na przykład ludzie, którzy dużo pracują przy komputerze, a zatem muszą chronić swój wzrok. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie fachowo zadbać o Państwa wzrok. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

 

Słowa kluczowe Optyk Kraków   Optycy Kraków   Badanie wzroku Kraków   Okulary do komputera Kraków   Okulary Kraków   Okulary progresywne Kraków   Okulary do czytania Kraków   Okulary przeciwsłoneczne Kraków   Salony optyczne Kraków   Salon optyczny Kraków
Url http://optyk-boutique.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Sep 14, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Firma „ELZET” to wiodący na rynku producent folii polietylenowej. Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „ELZET” istnieje od 1980 roku, z siedzibą oraz zakładem produkcyjnym w Krzeszowicach. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich branż oraz gałęzi przemysłu, ponieważ nasze produkty spełniają wszystkie normy technologiczne i ekologiczne, jak też charakteryzują się dużą estetyką wykonania. Warto dodać, iż na potrzeby kooperacji z klientami z branży spożywczej wdrożyliśmy zasady systemu HACCP. Oferujemy folię opakowaniową, spożywczą, termokurczliwą, bezbarwną oraz kolorową, bez nadruku albo z nadrukiem. Produkty realizowane są pod indywidualne zamówienie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją na stronę internetową:
Kategoria:

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo INMED - Karczewscy z siedzibą w Krępicach. Na rynku działamy od 1996 roku. Specjalizacja nasza to technologie medyczne z zakresu produkcyjnego, dystrybucyjnego i usługowego. Oferujemy: kolumny i mosty zasilające, dezynfektory, dozowniki, punkty poboru gazów medycznych, ssaki medyczne, węże, źródła zasilania, panele nadłóżkowe, tablice, szybkozłącza, skrzynki oraz inne. Gwarantujemy rzetelne wsparcie doświadczonych specjalistów oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizację zamówień. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy więcej informacji oraz pełną propozycję.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją przepompowni przydomowych. Oferujmy również pompy producentów polskich i zagranicznych.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu firmę ADMS, trudniącą się nanoszeniem dowolnych grawerów na dostarczone przez Klienta przedmioty. Poza tym, firma sprzedaje długopisy, pieczątki i stemple z grawerami. Posiada sporą liczbę modeli długopisów, także wyjątkowych, czyli takich które mogą spełniać rolę rysika smartfona lub tabletu, albo też takich, które mają wbudowaną pamięć USB. Jeśli zaś chodzi o pieczątki, są one osiągalne w bardzo różnych rozmiarach, a także kilku kolorach tuszu. Do tego firma realizuje również wydruki 3D. Więcej informacji na temat firmy ADMS znajduje się na witrynie internetowej.
Kategoria:

Okulary polaryzacyjne, okulary dla kierowców, okulary sportowe, gogle, okulary dla dzieci, okulary dla każdego. Arctica, Cambell, Joker, New Age, Matrix, Polariss, Velo, Hummer, Aviator i inne.Portfele,okulary do czytania,okulary męskie,okulary damskie,sklep internetowy,hurtownia okularów przeciwsłonecznych,okulary na rower,okulary dla żeglarzy,okulary dla wędkarzy
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl