Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22761
415
7
65506

Www.mera-sp.com.pl


 
Opis Urządzenia do pomiaru, dedykowane dla branży budowlanej czy przemysłowej, można znaleźć na poniższej stronie internetowej. Ponadto sprzedawane aparaty pomiarowe mogą być używane przez branżę przemysłu spożywczego, jak też różne inspektoraty. W ofercie między innymi pirometr, anemometr, czy też stacje meteorologiczne. Firma ma także certyfikat potwierdzające fakt, iż jest godnym zaufania dystrybutorem. Klienci mogą przejrzeć na stronie najważniejsze wiadomości o poszczególnych produktach, jak też i za pośrednictwem rozbudowanego formularza kontaktowego złożyć zamówienie na poszczególne urządzenia pomiarowe. Ponadto dostępne są katalogi produktów najważniejszych dostawców firmy MERA.

 

Słowa kluczowe wilgotnościomierz   Przyrządy HACCP   analizator spalin   konduktometr   mierniki elektryczne
Url http://www.mera-sp.com.pl
Kategorie Produkcja Przemysł > Elektronika
Data wpisu Oct 8, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł > Elektronika
Firma oferuje zaprojektowanie oświetlenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego Klienta. Projekty są tworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii komputerowych pozwalających na sporządzanie wizualizacji 3D. Dzięki temu firma może zaproponować oprawy oświetleniowe i źródła światła, które doskonale wkomponują się w klimat danego wnętrza. Jej Klientami są zarówno prywatni właściciele domów i mieszkań, jak i biura, instytucje czy magazyny. Propozycja firny obejmuje też pomiary natężenia światła oraz montaż instalacji elektrycznych i opraw oświetleniowych. Można tu także zamówić programowanie sterowników RGB. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Cinematic wykonuje systemy związane z kinem domowym a także elektroniką do sterowania urządzeniami domowymi. Nasza firma znajduje się we Wrocławiu. Obszarem naszej działalności jest cały kraj. Wszystkie prowadzone prace wykonujemy w oparciu o zaakceptowany przez klienta projekt. Opieramy się na sprawdzonych rozwiązaniach, które używane są na całym globie. Kooperujemy tylko z renomowanymi wytwórcami sprzętów, którzy gwarantują nienaganną jakość a także właściwe ich funkcjonowanie przez długi czas.
Kategoria:

Urządzenia do eliminacji ładunków elektrycznych w procesach produkcyjnych dla wielu gałęzi przemysłu: produkcja folii, opakowań, tworzyw sztucznych, elektroniki, styropianu, butelek, listew, przędzy, tkanin. Rodzaje: jonizatory listwowe, nadmuchowe i wentylatorowe. Wszystkie produkty renomowanych firm japońskich, sprawdzone, bezpieczne i z CE. Fachowe doradztwo.
Kategoria:

Prowadzimy działalność serwisową aparatury medycznej w zakresie napraw konserwacji i przeglądów technicznych a także sprzedaży materiałów eksploatacyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie ( 10 lat w branży).
Zajmujemy się aparatami EKG, KTG, pulsoksymetrami, kardiomonitorami, EEG, Holterami, aparaturą fizykoterapeutyczną, zestawami do badań wysiłkowych, wirówkami laboratoryjnymi, lampami bezcieniowymi.
Kategoria:

W Szczecinie mieści się Hurtownia elektryczno - budowlana FAR, jaka zaprasza do współpracy. Zakupią u nas Państwo: materiały elektroizolacyjne, kable, przewody, oprawy, silniki elektryczne, rury, kanały, cement, wapno, farby, narzędzia budowlane, materiały hydroizolacyjne i termoizolacyjne, pokrycia dachowe, płytki ceramiczne, stolarkę otworową i inne. Naszymi atutami jest solidna postać usług, sprawne realizowanie zleceń, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra i doradztwo wyśmienitych fachowców. W celu omowienia szczegółów prosimy Państwa o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mieści się pełna oferta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl