Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
2
65248

www.kak.edu.pl


 
Opis Jesteś przedstawicielem branży kosmetycznej? Pracujesz w sektorze wellness, spa lub „beauty” i chcesz podnieść swoje kwalifikacje oraz pogłębić wiedzę? Doskonale trafiłeś! Krakowska Akademia Kosmetyczna zajmuje się prowadzeniem szkoleń autorskich dla klientów takich jak Ty! Firma dysponuje własną salą wykładową oraz potrzebnymi narzędziami a oprócz tego zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów i instruktorów. Proponuje konkurencyjne ceny, doskonałą organizację a także miłą atmosferę. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe.

 

Słowa kluczowe szkolenie akrylo-żel   szkolenie przedłużanie rzęs   szkolenie metoda TAFFY   szkolenie brwi pudrowe ombre   szkolenie z makijażu make up   szkolenie rzęsy objętościowe   szkolenie metoda 1:1   szkolenie metoda 2:1   szkolenia Victoria Vynn   szkolenia Revi
Url http://kak.edu.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Sep 26, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Kliniki Ziemlewski to kliniki medycyny estetycznej, oferujące najnowocześniejsze zabiegi i usługi z zakresu dziedzin medyczno-kosmetycznych. Ich celem jest zapewnić każdemu Klientowi miejsca, w którym jednocześnie zadba o piękny wygląd oraz o dobre zdrowie. Skuteczność przeprowadzonych działań, bezpieczeństwo podczas zabiegów oraz miła atmosfera to wynik zatrudniania najlepszych i doświadczonych specjalistów. Dzięki ich obecności Klienci mogą skorzystać z usług, takich jak: ginekologia estetyczna (Mona Lisa Touch, obkurczanie i odmładzanie pochwy i inne); laseroterapia (dermatochirurgia, usuwanie blizn, depilacja i in.); medycyna estetyczna (usuwanie zmarszczek, zabiegi odmładzające); modelowanie sylwetki (odchudzanie, usuwanie cellulitu, ujędrnianie skóry). To tylko nieliczne przykłady usług dostępnych w Klinikach zlokalizowanych w miastach, takich jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź czy Kielce. Zachęcamy do osobistego sprawdzenia całej oferty.
Kategoria:

Jesteśmy gabinetem specjalizującym się w depilacji laserowej. Oferujemy Państwu zabiegi wykonywane za pomocą najskuteczniejszego na rynku urządzenia jakim jest laser diodowy LightSheer ET/100J. Model ten charakteryzuje się udoskonalonym układem chłodzenia końcówki, mocą zwiększoną do 100J/cm2 oraz możliwością wydłużenia impulsu do 400ms, co pozwala na bezpieczną depilację skóry opalonej oraz skóry o ciemnej karnacji.
Połączenie najlepszego sprzętu oraz dokładności wykonywanych zabiegów pozwala nam osiągnąć bardzo wysoką skuteczność.
Kategoria:

Zdrowy i piękny uśmiech to wizytówka człowieka. Trzeba dbać o niego już od najmłodszych lat i nie zapominać na starość. Nasza klinika borczyk.pl podejmuje leczenie osób w każdym wieku. Realizujemy dokładne badania na naszym nowoczesnym sprzęcie, precyzyjnie diagnozujemy i podejmujemy działania lecznicze na najwyższym poziomie. Nasza klinika oferuje najszerszy zakres usług, jako że specjalizujemy się zarówno w dziedzinach takich jak ortodoncja, protetyka i endodoncja, a również w stomatologii estetycznej. Nasi lekarze posiadają ogromną wiedzą i wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach. Ponadto oferujemy bardzo korzystne promocje dla naszych stałych klientów. Jesteśmy także doskonałą kliniką dla dzieci, gdyż nasze specjalistyczne urządzenia są w pełni bezpieczne i bezbolesne. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej kliniki.
Kategoria:

Jest to strona przychodni lekarskiej Sanus NZOZ, jaka znajduje się w Radomiu. funkcjonujemy od 2005 roku. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00. Nasi pacjenci zdołają skorzystać z opieki medycznej poradni: chirurgiczno - ortopedycznej, ginekologicznej i położniczej, neurologicznej, preluksacyjnej, poradni osteoporozy. W naszej placówce mieści się także pracownia USG oraz gabinet zabiegowy. Osoby korzystają z badań, w tym: badania densytometrycznego kości, leczą osteoporozę oraz blokady stawów kolanowych i biodrowych. Ponadto specjaliści leczą bóle mięśni, kości i stawów. Dzieci i młodzież skorygują u nas wady postawy. Każdy może pozyskać porady ortopedyczne oraz neurologiczne. Przychodnia przyjmuje pacjentów prywatnie i w oparciu o zawarty z Narodowym Funduszem Zdrowia kontrakt. Pełna informacja na stronie.
Kategoria:

Trychologia to dziedzina nauki, która zajmuje się naturalną pielęgnacją włosów. Jest również pomocna przy leczeniu wszelkiego rodzaju przypadków wypadania włosów, łysienia, łuszczycy, łupieżu czy łojotoku. Problemy z kondycją włosów wynikają przede wszystkim z zanieczyszczenia środowiska, obecności spalin oraz kłopotów zdrowotnych. Wrocławski Ośrodek Trychologii oferuje pomoc w fachowym leczeniu łysienia. Wykorzystujemy jedynie produkty wysokiej klasy, testowane na ludziach. Zapewniamy rzetelne doradztwo i wszechstronne leczenie. Dysponujemy obszerną wiedzą z zakresu trychologii. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl