Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23001
415
6
65572

www.inmago.pl


 
Opis Posiadająca swą siedzibę w Wodzisławie Śląskim firma Inmago zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się czyszczeniem oraz doczyszczaniem trudnych miejsc i nawierzchni jak np. elewacje, rynny, dachy czy też kostka brukowa. Realizujemy także usługę regularnego utrzymywania czystości w rozmaitych obiektach i posesji. Nasze usługi realizujemy na obszarze całego województwa śląskiego, jednak podejmujemy się również zleceń poza nim. zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie czy też mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy oraz jej propozycji znajdują się na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe Mycie elewacji Katowice   Czyszczenie elewacji Katowice   Mycie elewacji Śląskie   Czyszczenie elewacji Śląskie   Mycie elewacji Gliwice   Czyszczenie Elewacji Gliwice   Mycie elewacji Rybnik   Czyszczenie elewacji Rybnik   Mycie elewacji szklanych   Czyszczenie Elewacji s
Url http://inmago.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Nov 15, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług kominiarskich zaświadczanych przez doświadczonego mistrza kominiarskiego z Błonia. Proponujemy Państwu opiekę nad spółdzielniami mieszkaniowymi- cykliczne sprawdzanie drożności przewodów kominowych oraz wentylacyjnych, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej. Możemy także zabezpieczyć przewody kominowe oraz wentylacyjne przed gniazdującymi ptakami. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Zapraszamy na naszą stronę internetową po bliższe wiadomości na temat naszej propozycji.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo BULI proponuje kontrahentom możliwość wywiezienia odpadów budowlanych. Nasza firma zlokalizowana jest w stolicy. Obszar naszych czynności obejmuje Warszawę oraz sąsiednie miejscowości. Nowoczesne urządzenia oraz wyspecjalizowani ludzie umożliwiają nam zagwarantowanie zadowalającej każdego kontrahenta jakości świadczeń. Oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny. Personalnie traktujemy każde zlecenie, oferując jego elastyczne dopasowanie do konkretnych wymagań. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego z naszą firmą.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Multi Geo Plan. Siedziba naszej jednostki znajduje się w Dębnie. Oferujemy usługi z dziedziny geodezji, reklamy mobilnej i sprzątania obiektów. Prowadzimy testy sytuacyjno - wysokościowe dodatkowo podziały posiadłości. Sprzątamy obiekty handlowe, biura i mieszkania. W okresie zimowym odśnieżamy podjazdy, chodniki i place. Staramy się sprostać każdemu, nawet najbardziej nietypowemu zleceniu. Wykwalifikowana kadra pracownicza pracująca w naszym zakładzie to gwarancja wysokiej postaci i profesjonalnej obsługi zamówień. Gwarantujemy niskie ceny na nasze usługi. W celu uzyskania bliższych wiadomości prosimy o kontakt z firmą. Po więcej elementów zapraszamy na stronę internetową naszego przedsiębiorstwa.
Kategoria:

Sercem Blisko kieruje ofertę do każdego, kto sam nie jest w stanie okazać bliskim swej pamięci. My z pietyzmem zajmiemy się każdym najdrobniejszym aspektem dbałości o miejsce pochówku. Zajmujemy się opieką nad grobami, sprzątaniem grobów oraz szeroko rozumianymi usługami florystycznymi w miejscu pochówku. Pracujemy solidnie i oferujemy konkurencyjne ceny. Działamy na terenie Górnego oraz Dolnego Śląska.
Kategoria:

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy Helios, jaka zajmuje się zagospodarowaniem odpadów, od doradztwa w dziedzinie metod utylizacji oraz recyklingu po ich przewóz. Funkcjonujemy kompetentnie oraz skutecznie. Trudnimy się w utylizacji oraz recyklingu zużytego sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego, takiego jak komputery, urządzenia biurowe, AGD, RTV, elektronarzędzia oraz świetlówki, jak również zużytych baterii, chemikaliów, odczynników chemicznych, trucizn, przeterminowanych leków, termometrów rtęciowych i odpadów przemysłowych. W ramach naszych usług proponujemy na dodatek transport, załadunek, pakowanie i unieszkodliwianie odpadów. Działamy w zgodzie z prawem i posiadamy wszelkie pozwolenia konieczne do prowadzenia tego rodzaju działalności. Ofertę kierujemy do aptek, szpitali, przychodni, szkół, laboratoriów, uczelni wyższych, instytucji, urzędów, biur, firm oraz osób prywatnych. Zależy nam na zadowoleniu klientów, więc realizujemy wszelkie usługi rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem oraz bezpieczeństwem. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl