Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

www.firmapogrzebowa-piotr.pl


 
Opis Przedstawiamy Państwu ofertę działalności Firmy Pogrzebowej Piotr i Gabriela Bączyk, która znajduje się Katowicach - Szopienicach. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy całodobowe wsparcie i świadczymy kompleksowe usługi. Można nam zlecić krajowy lub międzynarodowy transport zmarłych i zajmujemy się całościową organizacją ceremonii pogrzebowej. Oferujemy sprzedaż wieńców, kwiatów ciętych, urn, trumien, zniczy, klepsydr oraz odzieży funeralnej. Zapewniamy profesjonalizm i konkurencyjne ceny usług. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe firma pogrzebowa Katowice   firma pogrzebowa Sosnowiec   pogotowie pogrzebowe Katowice   usługi pogrzebowe Katowice   usługi pogrzebowe Sosnowiec   dom pogrzebowy Katowice   organizacja pogrzebu Katowice   organizacja ceremonii pogrzebowych Katowice   transport zwłok Kat
Url http://www.firmapogrzebowa-piotr.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Sep 14, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Biuro Rachunkowe Dakador Dorota Burchard w Zdzieszowicach to wszechstronna obsługa księgowa i podatkowa firm oraz przedsiębiorstw, adresowana także do osób fizycznych. Sporządzanie dokumentów płatniczych, archiwizacja i przechowywanie dokumentacji, wnioski oraz rozliczania projektów i dotacji z UE to jedynie nieliczne usługi, jakie wykonujemy w ramach umów długoterminowych i zleceń jednorazowych. Przygotowujemy również wnioski kredytowe przy współpracy ze spółką TAX CARE S.A. w ramach Programu Partnerskiego. Jesteśmy otwarci - osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Firma A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o. oferuje sposobność przeprowadzenia audytu finansowego, który wykonywany jest przez rzetelnych kontrolerów, posiadających konieczne uprawnienia. Zdobyte przez nas doświadczenie zapewnia poprawność każdej przeprowadzonej usługi. Według ogólnopolskich rankingów, jesteśmy wymieniani w czołówce firm, które zajmują się usługami audytorskimi w naszym kraju. Oferujemy także obsługiwanym kontrahentom wykonanie audytu wydania dowolnych środków unijnych. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami dotyczącymi proponowanych przez nas usług.
Kategoria:

W Sanoku znajduje się firma Promerit, która świadczy kompleksowe usługi na terenie Małopolski oraz Podkarpacia. Zajmujemy się wycenami nieruchomości lokalowych, mieszkalnych, komercyjnych oraz przemysłowych, zabudowanych oraz niezabudowanych gruntów, gruntów rolnych, leśnych, a także służebności i mienia zabużańskiego. Przeprowadzamy analizy i przygotowujemy opinie na temat rynku nieruchomości, a także dzięki współpracy z prawnikami i innymi instytucjami i firmami możemy udzielać fachowych porad na temat opłacalności inwestowania w nieruchomości i realizacji inwestycji. W dodatku przygotowujemy kosztorysy i świadectwa charakterystyki energetycznej. Zapewniamy terminową realizację zadań. Więcej użytecznych informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Oferujemy Państwu kredyty samochodowe dla każdego. Nasza dewiza to minimum formalności, maximum satysfakcji naszych klientów. Nie czekaj, skontaktuj się z nami i zapytaj o kredyt dla Ciebie.
www.auto-kredyt.org - kredyt samochodowy dla Ciebie. Zapraszamy!!!
Kategoria:

Adwans Nieruchomości to profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w zakresie pośrednictwa nieruchomościami. Posiadamy obszerną bazę ofert (ok.40tys.) dzięki zrzeszeniu w systemie wymiany ofert (SWO). Polecamy sprzedaż lokali mieszkalnych, użytkowych, domów i działek budowlanych oraz rolnych. Pośredniczymi w wynajmie mieszkan i lokali komercyjnych. Biuro Adwans jest członkiem ZSPON oraz Północnej Izby Gospodarczej. W ramach pośrednictwa oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl