Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23169
415
6
65600


 
Opis Kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia i prania oferuje firma Aquarius. Jakub Franczuk z Piaseczna. Nasza oferta obejmuje czyszczenie dywanów, mycie okien i ozonowanie pomieszczeń. Zajmujemy się dodatkowo profesjonalnym ciśnieniowym czyszczeniem elewacji, usuwaniem graffiti, myciem kostki brukowej, dachów i parkingów. Na rynku funkcjonujemy od 7 lat, stopniowo rozwijając zakres usług wraz z poszerzaniem profesjonalnego zaplecza technicznego. Jesteśmy fachowcami i jesteśmy do Państwa dyspozycji. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Słowa kluczowe Firma sprzątająca Piaseczno   Pranie dywanów Piaseczno   Pranie tapicerki meblowej Piaseczno   Pranie wykładzin Piaseczno   Mycie okien Piaseczno   Mycie elewacji Piaseczno   Czyszczenie dywanów Piaseczno   Ozonowanie pomieszczeń Piaseczno   Usuwanie graffiti Piaseczno   C
Url http://www.facetoddywanow.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Mar 25, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty prowadzonej przez nas firmy, która robi specjalistyczne usługi sprzątania przy używaniu nowoczesnych rozwiązań. Dzięki naszemu doświadczeniu na pewno damy radę wyczyścić dywany, wykładziny, tapicerkę samochodową i bardzo dużo innych rzeczy. Głównym obszarem , w którym nasza firma realizuje swoje usługi jest Poznań oraz jego najbliższe okolice. W czasie realizacji naszych prac używamy materiały, które są nie wrażliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego. Dzięki naszym zadaniom każdy będzie miał możliwość cieszyć się czystymi dywanami i tapicerką. Gwarantujemy wysoką jakość usług.
Kategoria:

Grupa OSI - koncern mięsny posiadający około 50 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w obu Amerykach, Azji i Europie. Polędwica wołowa, smaczna wołowina dojrzewająca i wołowina kulinarna, steki wołowe, mięso wołowe. SFS Standard Hodowli Bydła - BQS Beef Quality Standard, system kontraktacji bydła - Kontraktacja krów (Byki, krowy, jałówki - Rostbef wołowy, Antrykot wołowy). Zapraszamy - sprawdź ceny bydła, skup i kontraktacja bydła.
Kategoria:

Firma Alpin-Matic oferuje swoje usługi tam, gdzie trzeba wykonać pracę na wysokości. Przycięcie wysokich drzew, montaż masztów czy kominów, mycie okien - te i inne prace alpinistyczne Poznań ma zapewnione dzięki wykwalifikowanym, przeszkolonym pracownikom Alpin-Matic. Pracują oni na atestowanym sprzęcie, co zapewnia bezpieczeństwo.
Zapraszamy do kontaktu oraz do szczegółowych informacji, które sa na stronie www.alpinmatic.eu
Kategoria:

Firma Sprzątająca''MONA''oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzątania:
-pomieszczeń biurowych
-czyszczenie wykładzin i dywanów
-pomieszczeń magazynowych i przemysłowych
-domów jednorodzinnych,wielorodzinnych,wspólnot mieszkaniowych
-sprzątań okazjonalnych(przed i po imprezach)
-jednorazowych doczyszczań np po remontach
-jednorazowych usług porządkowych sal konferencyjnych,weselnych,bankietowych
-mycie okien
Kontakt adres e-mail monika-niciarz@wp.pl
tel 693727865
Działamy na terenie małopolski:Kraków,Skawina,Wadowice ,Kalwaria,Oświęcim itd
Kategoria:

Efekt Motyla, Bo Liczy Się Dobry Efekt !
Specjalnie dla naszych Klientów wykonujemy usługi prania i czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i wszelkiego rodzaju tapicerek meblowych oraz samochodowych. Ofertę kierujemy zarówno dla firm, biur jak i do osób prywatnych. Proponujemy dogodne terminy realizacji zlecenia w wymiarze całego tygodnia jak i całej doby. Aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom wykorzystujemy tylko najlepsze urządzenia i środki piorące dostępne na rynku. Nasz park maszynowy jest w pełni profesjonalny i nowoczesny oraz wystarczający na potężne powierzchnie. Nasza flota pojazdów i sztab ludzi pozwala dostarczyć usługę w promieniu 50 km poza teren miasta Warszawa. Firma to ludzie, dlatego też nasz personel jest w pełni kompetentny i miły. Jako firma profesjonalna, podkreślamy, że na wszystkie wykonane przez nas usługi, Klienci otrzymują naszą gwarancję "LUX".
Szanowny Kliencie, przy zamówieniu u nas usługi nie pobierzemy opłaty za dojazd do miejsca jej wykonania. Firma podejmie się każdego czyszczenia, z którym nie mogą Państwo sobie poradzić, pozostawiając nieoceniony efekt czystości. Serdecznie Zapraszamy !

Przy drugim praniu - 10% zniżki. Dojazd do klienta GRATIS!!!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl