Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19429
415
1
64495


 
Opis Każda z chętnych osób, która jest obecnie zainteresowana profesjonalnie realizowanymi usługami z branży sprzątającej, powinna koniecznie przyjrzeć się ofercie naszej usługowej firmy. Czeka tutaj na Państwa kompleksowy wachlarz działań w zakresie utrzymywania czystości w rozmaitych obiektach. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń biurowa czy mieszkanie prywatne, we wszystkich przypadkach nastawiamy się na efekt. Wykorzystujemy swoje doświadczenie do sprawnej organizacji prac w zakresie sprzątania, dbając o pełne zadowolenie oraz wygodę wszystkich zainteresowanych usługobiorców. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się w detalach z składnikami ujętymi w ofercie.

 

Słowa kluczowe firma sprzątająca   firma sprzątajaca Wrocław
Url http://cleneo.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Feb 3, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma Operis Spółka z o.o. plasuje się w ścisłej czołówce liderów w swojej branży w województwie śląskim. Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku. Wobręb świadczonych przez nas usług wchodzi składowanie, magazynowanie i mrożenie towarów. Oprócz tego wynajmujemy powierzchnie magazynowe, biurowe lub place manewrowe dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Nasza kadra ekspertów sprosta oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i uczciwe i odpowiedzialne podejście do każdego zlecenia. Cała oferta firmy znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Nasz serwis sprzątający warszawa jest firmą oferującą kompleksowe sprzątanie domów oraz firm. Gwarantujemy solidne wykonanie każdego zlecenia, dokładamy wielu starań, aby każdy Klient był zadowolony z wykonanej przez nas pracy. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzątanie domów oraz sprzątanie firm Warszawa, Pruszków, Michałowice, Piastów i okolice. My za Ciebie posprzątamy, a Ty w tym czasie będziesz mógł odpocząć i poświęcić więcej uwagi rodzinie. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność pełnego profesjonalizmu, oraz możesz obdarzyć nas zaufaniem. Zapraszamy Państwa serdecznie.
Kategoria:

Nowo powstała spółka rodzinna Galbin jest obecna na Wielkopolskiej arenie od od maja 2011 roku. Przede wszystkim obsługujemy zleceniodawców indywidualnych. Oferujemy utrzymywanie terenów zielonych.
Sprzątamy profesjonalnie od niemal 20 lat. Swoje doświadczenie zebraliśmy podczas porządków u zleceniodawców we Francji. Potrzebujesz firmy sprzątające, która posprząta Twoje mieszkanie? Zapraszamy do nas!
Kategoria:

Pod adres tej strony powinni udać się ci, którzy potrzebują usług usuwania odpadów, skupu surowców wtórnych czy przewozów ciężarowych. ZOM Łódź to firma, która specjalizuje się właśnie w tego typu pracach. Zakres jej działalności wykracza jednak poza branżę usługową. Sprzedawanych jest kilka rodzajów kruszywa oraz inne surowce, jak piasek i żwir. Podstrony serwisu internetowego firmy dostarczą istotnych szczegółów, a formularz umożliwi kontakt z zakładem.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się sprawami tokarskimi od wielu lat z doskonałą skutecznością, nie mamy sobie równych pod tym względem i z pewnością będziemy ci mogli pomóc w każdej tego typu sprawie. Nosimy nazwę zszr i naszym głównym celem jest obróbka skrawaniem. Pracownicy doskonale znają się na swojej pracy i z pewnością są w stanie ci pomóc. Nie czekaj ani chwili dłużej i zdecyduj się na nasze usługi.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl