Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19630
415
1
64574


 
Opis Każda z chętnych osób, która jest obecnie zainteresowana profesjonalnie realizowanymi usługami z branży sprzątającej, powinna koniecznie przyjrzeć się ofercie naszej usługowej firmy. Czeka tutaj na Państwa kompleksowy wachlarz działań w zakresie utrzymywania czystości w rozmaitych obiektach. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń biurowa czy mieszkanie prywatne, we wszystkich przypadkach nastawiamy się na efekt. Wykorzystujemy swoje doświadczenie do sprawnej organizacji prac w zakresie sprzątania, dbając o pełne zadowolenie oraz wygodę wszystkich zainteresowanych usługobiorców. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się w detalach z składnikami ujętymi w ofercie.

 

Słowa kluczowe firma sprzątająca   firma sprzątajaca Wrocław
Url http://cleneo.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Feb 3, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
JG Gastro Kraków, Małopolskie. Wypożyczalnia gastronomiczna, cateringowa - wynajem naczyń i wynajem stołów oraz krzeseł w Krakowie. Zastawy stołowe, talerze, szkła, urządzenia gastronomiczne. Wypożyczalnia gastronomiczna - wypożyczalnia naczyń Kraków, Małopolska. Obrusy, ławy piwne, szeroka gama szkła, sztućców, akcesoriów stołowych, namioty, lampy grzewcze, rollbary. Click - zobacz na stronie co polecamy - przejdź do oferty. Kliknij w link i zobacz więcej na stronie - sprawdź co polecamy.
Kategoria:

Zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług kominiarskich zaświadczanych przez doświadczonego mistrza kominiarskiego z Błonia. Proponujemy Państwu opiekę nad spółdzielniami mieszkaniowymi- cykliczne sprawdzanie drożności przewodów kominowych oraz wentylacyjnych, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej. Możemy także zabezpieczyć przewody kominowe oraz wentylacyjne przed gniazdującymi ptakami. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Zapraszamy na naszą stronę internetową po bliższe wiadomości na temat naszej propozycji.
Kategoria:

Ostatnie pożegnanie, właśnie ze względu na swą ostateczność i finalność, powinno być zgodne z wolą i stylem żegnanej postaci. Zakład Pogrzebowy Adoria planuje w największym stopniu nietypowe i szczególne uroczystości funeralne: świeckie oraz religijne odmiennych obrządków, w w najwyższym stopniu oryginalnych położeniach i okolicznościach. W swej ofercie przedsiębiorstwo posiada wielki kalejdoskop usług i akcesoriów powiązanych z rutynowym i niekonwencjonalnym pogrzebem. Wszelkie informacje na temat udostępnianych przez zakład opcji odnaleźć można na stronie:
Kategoria:

Czyste Dywany to firma usługowa, która jak wskazuje nazwa dba aby Państwa dywany były w doskonałej czystości. Firma oferuje usługi w takim zakresie jak pranie dywanów, pranie wykładziny oraz pranie tapicerki. Swoje usługi oferuje na terenie miasta Kraków. Po uprzednim umówieniu również możliwość usług czyszczenia dywanów w okolicach Kraków. Potrzebne pranie dywanów, tapicerki lub wykładzin? Skorzystaj z usług firmy Czyste Dywany. Zapraszamy mieszkańców miasta Kraków oraz okolic.
Kategoria:

Firma Sprzątająca''MONA''oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzątania:
-pomieszczeń biurowych
-czyszczenie wykładzin i dywanów
-pomieszczeń magazynowych i przemysłowych
-domów jednorodzinnych,wielorodzinnych,wspólnot mieszkaniowych
-sprzątań okazjonalnych(przed i po imprezach)
-jednorazowych doczyszczań np po remontach
-jednorazowych usług porządkowych sal konferencyjnych,weselnych,bankietowych
-mycie okien
Kontakt adres e-mail monika-niciarz@wp.pl
tel 693727865
Działamy na terenie małopolski:Kraków,Skawina,Wadowice ,Kalwaria,Oświęcim itd
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl