Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19205
415
4
64419


 
Opis Każda z chętnych osób, która jest obecnie zainteresowana profesjonalnie realizowanymi usługami z branży sprzątającej, powinna koniecznie przyjrzeć się ofercie naszej usługowej firmy. Czeka tutaj na Państwa kompleksowy wachlarz działań w zakresie utrzymywania czystości w rozmaitych obiektach. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń biurowa czy mieszkanie prywatne, we wszystkich przypadkach nastawiamy się na efekt. Wykorzystujemy swoje doświadczenie do sprawnej organizacji prac w zakresie sprzątania, dbając o pełne zadowolenie oraz wygodę wszystkich zainteresowanych usługobiorców. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się w detalach z składnikami ujętymi w ofercie.

 

Słowa kluczowe firma sprzątająca   firma sprzątajaca Wrocław
Url http://cleneo.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Feb 3, 2014
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty prowadzonej przez nas firmy, która robi specjalistyczne usługi sprzątania przy używaniu nowoczesnych rozwiązań. Dzięki naszemu doświadczeniu na pewno damy radę wyczyścić dywany, wykładziny, tapicerkę samochodową i bardzo dużo innych rzeczy. Głównym obszarem , w którym nasza firma realizuje swoje usługi jest Poznań oraz jego najbliższe okolice. W czasie realizacji naszych prac używamy materiały, które są nie wrażliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego. Dzięki naszym zadaniom każdy będzie miał możliwość cieszyć się czystymi dywanami i tapicerką. Gwarantujemy wysoką jakość usług.
Kategoria:

Jest to adres spółki oferującej między innymi usługi porządkowe. Pod adresem tym znajdziemy wszechstronne usługi z zakresu wywozu odpadów stałych. Oferta tej firmy skierowana jest między innymi do różnych firm. Najwyższą jakość zapewnia po pierwsze świetny sprzęt a po drugie doświadczeni pracownicy. Żeby mieć gwarancję, że klienci będą usatysfakcjonowani z opłaconych usług, firma ta zapewnia systematyczny odbiór śmieci a na swojej stronie przedstawia swoja logistykę. Ponadto dostarcza kosze potrzebne klientom do pozbywania się śmieci z domów.
Kategoria:

Firma Nikstal - Marek Błaśkiewicz prowadzi działalność w zakresie obrotu złomem stalowym oraz metalami kolorowymi na terenie aglomeracji śląsko-zagłębiowskiej. Interesuje nas nawiązanie współpracy z innymi podmiotami posiadającymi złom powstający z produkcji czy rozbiórek budynków oraz obiektów przemysłowych. Również jesteśmy zainteresowani odbiorem złomu z innych skupów z możliwością podstawienia własnych kontenerów.
Kategoria:

Gliwicki Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji jest specjalista w swojej specjalności, a swoje usługi kieruje w stronę zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, czy zakładów. Proponujemy usługi monitorujące budynki oraz pomieszczenia chroniące przed inwazją gryzoni oraz insektów, które umożliwiają użytek działań profilaktycznych dodatkowo pozwalają szybko reagować w przypadku wykrycia. W sytuacji, kiedy zagrożenie zostało zidentyfikowane używamy odpowiednio dobraną metodę, aby efektywnie pozbyć się drobnoustrojów, bakterii, insektów lub gryzoni. Przyznano nam liczne certyfikaty, jakie potwierdzają nasze kompetencje. Nasze atuty to skuteczność, kadra fachowców oraz akcje promocyjne na świadczone usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można poczytać o działalności przedsiębiorstwa.
Kategoria:

Nasza firma jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na utrzymaniu czystości w domu lub w miejscu pracy. Miernikiem naszej skuteczności jest liczba zadowolonych klientów. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby. Krótki czas realizacji usługi, profesjonalizm gwarantują pełne zadowolenie klienta z efektów naszej pracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl