Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19260
415
9
64443


 
Opis Każda z chętnych osób, która jest obecnie zainteresowana profesjonalnie realizowanymi usługami z branży sprzątającej, powinna koniecznie przyjrzeć się ofercie naszej usługowej firmy. Czeka tutaj na Państwa kompleksowy wachlarz działań w zakresie utrzymywania czystości w rozmaitych obiektach. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń biurowa czy mieszkanie prywatne, we wszystkich przypadkach nastawiamy się na efekt. Wykorzystujemy swoje doświadczenie do sprawnej organizacji prac w zakresie sprzątania, dbając o pełne zadowolenie oraz wygodę wszystkich zainteresowanych usługobiorców. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się w detalach z składnikami ujętymi w ofercie.

 

Słowa kluczowe firma sprzątająca   firma sprzątajaca Wrocław
Url http://cleneo.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Feb 3, 2014
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Pralnia wodna PralZag dostarcza klientom najwyższej jakości kompleksowe usługi pralnicze, oparte o wysoki standard pracy, techniczny oraz przy zachowaniu wszelkich norm sanitarnych. Naszym podstawowymi atutami jest miła, rodzinna atmosfera przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług świadczonych po konkurencyjnych cenach.
Kategoria:

Firma Sprzątająca''MONA''oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzątania:
-pomieszczeń biurowych
-czyszczenie wykładzin i dywanów
-pomieszczeń magazynowych i przemysłowych
-domów jednorodzinnych,wielorodzinnych,wspólnot mieszkaniowych
-sprzątań okazjonalnych(przed i po imprezach)
-jednorazowych doczyszczań np po remontach
-jednorazowych usług porządkowych sal konferencyjnych,weselnych,bankietowych
-mycie okien
Kontakt adres e-mail monika-niciarz@wp.pl
tel 693727865
Działamy na terenie małopolski:Kraków,Skawina,Wadowice ,Kalwaria,Oświęcim itd
Kategoria:

Czysty dywan dobrze świadczy o właścicielach oraz podkreśla ładny wygląd mieszkania. Samodzielne pranie dywanów jest nie tylko trudne, ale również może być niebezpieczne dla samego dywanu lub wykładziny. Aby nie zniszczyć włókien i osnowy, lepiej korzystać z usług profesjonalnych firm, zajmujących się praniem dywanów. Posiadamy nowoczesne odkurzacze piorące, które przy pomocy gorącej pary i odpowiednio dobranych środków, przywrócą piękny wygląd Państwa wykładzinie, dywanowi lub tapicerce samochodowej.
Kategoria:

Oferujemy naszym klientom takie usługi, jak czyszczenie tapicerki katowice. Wieloletnie doświadczenia na rynku pozwala nam zapewnić również czyszczenia dywanów czy materacy z wykorzystaniem najlepszych środków czystości, co przekłada się na skuteczność naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia naszej strony już w tym momencie !
Kategoria:

Polecamy Państwu ofertę przedstawioną przez przedsiębiorstwo Sinoma, która skupuje i w odpowiedni sposób zagospodarowuje różnorodne odpady. Nasze oddziały rozmieszczone są w licznych miastach całej Polski. Zajmujemy się przede wszystkim skupowaniem oraz przekazywaniem do recyklingu złomu stalowego, żeliwnego, zużytego sprzętu AGD i RTV, metali kolorowych oraz makulatury. Przyjmujemy również odpady budowlane, nietypowe, medyczne oraz inne. Kierujemy się przy tym najnowszymi uregulowaniami prawnymi dotyczącymi takich procesów. Działania podejmowane przez nas mają na celu miedzy innymi ochronę środowiska naturalnego. Wychodzimy naprzeciwko także oczekiwaniom naszych Klientów. Odbieramy od nich odpady oraz dostarczamy specjalne kontenery na śmieci. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo dokładniejsze informacje o naszej firmie i całej naszej działalności. Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl