Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19357
415
6
64463


 
Opis Każda z chętnych osób, która jest obecnie zainteresowana profesjonalnie realizowanymi usługami z branży sprzątającej, powinna koniecznie przyjrzeć się ofercie naszej usługowej firmy. Czeka tutaj na Państwa kompleksowy wachlarz działań w zakresie utrzymywania czystości w rozmaitych obiektach. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń biurowa czy mieszkanie prywatne, we wszystkich przypadkach nastawiamy się na efekt. Wykorzystujemy swoje doświadczenie do sprawnej organizacji prac w zakresie sprzątania, dbając o pełne zadowolenie oraz wygodę wszystkich zainteresowanych usługobiorców. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się w detalach z składnikami ujętymi w ofercie.

 

Słowa kluczowe firma sprzątająca   firma sprzątajaca Wrocław
Url http://cleneo.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Feb 3, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Clear Point oferuje kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia elewacji z blachy oraz tynku, dachów i kostki brukowej.
Usuwanie graffiti oraz zabezpieczanie powierzchni przed graffiti przy użyciu środków AGS.
Zajmujemy się również myciem przeszkleń, okien oraz szyb. Wśród naszych usług mieści się także usuwanie zabrudzeń, farb
lakierów oraz rdzy metodą hydropiaskowania. Sprzedajemy również wysokiej jakości chemię elewacyjną. Duże doświadczenie oraz nowoczesne urządzenia pozwalają sprostać każdemu,
nawet najbardziej wymagającemu zleceniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kategoria:

Działalnością firmy Inwemer jest wykonywanie usług utrzymywania czystości w budynkach firmowych oraz instytucjach. Przedsiębiorstwo działa od 1992 roku, współpracuje z wieloma różnymi partnerami, obsługując na terenie całego kraju łącznie 4500 obiektów. Firma prócz dbania o czystość jest w stanie też zająć się kompleksową obsługą techniczną nieruchomości. Usługi firmy są też spersonalizowane oraz dokładnie dostosowywane do jednostkowych potrzeb partnerów, przez co klienci mogą się skupić na działaniach powiązanych z właściwym funkcjonowaniem i ekspansją utrzymywanej działalności. Klienci mogą też skorzystać z oferty ochrony osób i mienia.
Kategoria:

Sprzątanie w Gdyni obiektów np. biurowych, oznacza pracę zazwyczaj w godzinach nocnych. Firma sprzątająca Gdynia CleanPro, jest przedsiębiorstwem na którym można polegać. Kulturalni i w pełni profesjonalni przeszkoleni pracownicy, potrafią sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom jakie podczas sprzątanie gdynia mogą się zdarzyć. Dzięki doświadczeniu w porządkowaniu obiektów o zróżnicowanym profilu.
Kategoria:

Profesjonalne podejście zakładu pogrzebowego H.M.Kosmala pozwoli Ci przejść przez cały ten trudny czas. Zostaniesz wyręczony w wielu czynnościach. Tutaj zostaną uwzględnione Twoje wszystkie prośby i sugestie. Masz być zadowolony z efektu końcowego. Tu w sprzedaży są też trumny i urny. To najwyższej jakości modele. Zapoznaj się z tym wszystkim na stronie: www.hmkosmala.pl! Zobaczysz, że 20 lat doświadczenia robi swoje.
Kategoria:

Firma No-snow.pl proponuje Państwu fachowe usługi polegające na usunięciu śniegu. Zatrudniani fachowcy są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy posiadają odpowiednie kompetencje do prac na wysokościach. Specjalizujemy się w odśnieżaniu dachów, chodników oraz eliminowaniu sopli. Swoje usługi wykonujemy w większości na terenie Warszawy. Pracownicy naszej organizacji umieją dobrać odpowiednią technikę oraz sprzęt do zleconej powierzchni odśnieżanej. Proponujemy Państwu wysoką jakość wykonywanych zleceń w atrakcyjnych cenach. Nasze usługi wyróżniają się tym, że przeprowadzamy je błyskawicznie, sprawnie i profesjonalnie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl