Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64774


 
Opis Masztalerz to firma budowlana z siedzibą w Kąkolewie, która od 20 lat zajmuje się wykonywaniem różnorodnych usług budowlanych. Budowa domów i hal oraz stawianie konstrukcji stalowych to tylko część naszej działalności. Do tej pory zrealizowaliśmy prace dla setek Klientów z takich miast jak m.in. Poznań, Wałbrzych, Leszno, czy Zielona Góra. Bogate doświadczenie, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra pracowników sprawiają, że otrzymujemy nowe zlecenia od Kontrahentów, z którymi współpracowaliśmy już wcześniej. Jesteśmy godną zaufania firmą budowlaną z okolic Leszna.

 

Słowa kluczowe
Url http://budownictwo-masztalerz.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jul 5, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Liderem w

specjalności ogólnego budownictwa mieszkalnego i nie tylko jest katowicki deweloper „TROJAN” Sp. z o.o..

Ukończone

przez firmę inwestycje w formie wolnostojących budynków czy

jednorodzinnych obiektów mieszklanych lub wielorodzinnych osiedli mieszkaniowych znajdują się nie

tylko na terenie Gliwic oraz Zabrza czy Katowic. Nowoczesne technologie budowlane

oraz wysoko wykwalifikowana załoga to niektóre z składników

wpływających na znakomitą reputację

katowickiego przedsiębiorstwa. Strona internetowa obejmuje wszelakie

szczegółowe informacje o jednostce „TROJAN” oraz

oferowanych usługach oraz gotowych inwestycjach.
Kategoria:

Wełna mineralna WINEZONE to bardzo skuteczny materiał służący do izolacji cieplnej i akustycznej w budownictwie.

Produkowana z najnowszej generacji włókien szklanych wełna mineralna WINEZONE doskonale sprawdza się jako izolator termiczny, a przy tym gwarantuje wysoką odporność ogniową warstwy ocieplenia oraz ogranicza emisję hałasu i tłumi drgania.
Kategoria:

Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Styl - Bet. Siedziba naszej firmy znajduje się w Drawsku Pomorskim. Jesteśmy producentem elementów małej architektury. Specjalizujemy się w produkcji betonowych prefabrykatów z osłoniętą warstwą kruszyw mineralnych na bazie żwirów oraz grysów marmurowych w technologii betonu płukanego. Proponujemy: ogrodzenia, schody, stopnie, donice, kwietniki, słupki parkingowe, nawierzchnie, ławki, siedziska, kosze uliczne, podstawy do parasoli, fontanny, grille i inne. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:

Firma prywatna KRAZ transport wykopy Tomasz Styn zrzesza specjalistów z branży usług budowlanych, którzy w związaniu z współczesnymi machinami ciężkimi takimi jak koparki, wywrotki, a też inne użytkowe machiny budowlane, świadczą zaawansowane prace hydrotechniczne i prace ziemne. Posiadamy konkurencyjne ceny, a także jesteśmy czasowi, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług. Przez 20 lat działania naszej marki pozyskaliśmy doświadczenie, jakie dzisiaj umacnia naszą firmę. Funkcjonujemy przeważnie na terenie Gdyni, a też najbliższych miejscowości i powiatach. Animujemy do zaznajomienia się z naszą propozycją pod adresem WWW.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się wykończaniem wnętrz. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Wykonujemy kompleksowe remonty domów, mieszkań, bloków. Przyjmujemy każde zlecenie dotyczące remontów. Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów posiadających doświadczenie w branży budowlanej. Zapraszamy do zapoznania się z oferta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl