Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
53
65007


 
Opis Masztalerz to firma budowlana z siedzibą w Kąkolewie, która od 20 lat zajmuje się wykonywaniem różnorodnych usług budowlanych. Budowa domów i hal oraz stawianie konstrukcji stalowych to tylko część naszej działalności. Do tej pory zrealizowaliśmy prace dla setek Klientów z takich miast jak m.in. Poznań, Wałbrzych, Leszno, czy Zielona Góra. Bogate doświadczenie, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra pracowników sprawiają, że otrzymujemy nowe zlecenia od Kontrahentów, z którymi współpracowaliśmy już wcześniej. Jesteśmy godną zaufania firmą budowlaną z okolic Leszna.

 

Słowa kluczowe
Url http://budownictwo-masztalerz.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jul 5, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Z przyjemnością prezentujemy Państwu Zakład Budowlano-Betoniarski Mizera z Zawiercia. Nasza aktywność obejmuje produkcję różnych półfabrykatów betonowych, w tym rur, odwodnieni liniowych, ścieków betonowych, kręgów, pokryw żelbetowych, pierścieni obciążających, obrzeży, kostki brukowej, ogrodzeń, słupków granicznych, ławek żelbetowych oraz innych. Ponadto wykonujemy inne produkty na zlecenie i oferujemy własny transport. Zapewniamy, że dzięki stosowaniu atestowanego betonu, oferujemy trwałe wyroby najwyższej klasy, które spełniają najwyższe normy jakościowe oraz mają certyfikaty. Bezustannie inwestujemy w nasz zakład, a także w maszyny. Więcej szczegółowych informacji o całej ofercie można odkryć na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeśli poszukujesz wypróbowanej i wiarygodnej firmy outsourcingowo-telemarketingowej lub remontowo-budowlanej, gorąco rekomendujemy zapoznanie się z propozycją przedsiębiorstwa wielobranżowego Primax-Pro. Primax-Pro to firma z siedzibą w Warszawie, która łączy w sobie dwa odrębne piony działalności: budowlany i telemarketingowy. Call center Primax-Pro to zespół fachowców ds. marketingu, którzy zajmują się usługami outsourcingowymi, takimi jak prowadzenie infolinii, telesprzedaż, badania opinii publicznej i rynku, czy windykacja należności. Z kolei ekipa remontowa tej firmy specjalizuje się w kładzeniu tynków wewnętrznych i zewnętrznych, ocieplaniu poddaszy i całych budynków, a także w kompleksowych pracach z zakresu wykańczania wnętrz. Wszystkie zlecenia wykonywane przez oba piony Primax-Pro łączy najwyższa jakość, stuprocentowy profesjonalizm, a także niezwykle atrakcyjne ceny. Więcej szczegółowych wiadomości o ofercie tego przedsiębiorstwa odnajdziesz, odwiedzając stronę internetową
Kategoria:

Unitube to firma specjalizująca się w sprzedaży rur stalowych. Proponujemy duży asortyment rur stalowych, ze szwem oraz bez szwu w pełnym zakresie wymiarowym, łącznie z rurami grubościennymi, a także profile zamknięte, formowane na zimno i na gorąco oraz inne produkty. Naszą ofertę kierujemy, przede wszystkim, do przedsiębiorstw działających w branży energetycznej, budowy maszyn, konstrukcji stalowych, aparatury przemysłowej, instalacji przemysłowych oraz rurociągów przesyłowych. Troszcząc się o kompleksowość naszej oferty zapewniamy cięcie rur na długość, oferujemy usługi magazynowe oraz własny transport. Doświadczony personel zawsze służy profesjonalną pomocą i doradza w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Wszelkie zamówienia realizujemy w terminie. Więcej drobiazgowych informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Pol-Kombub to firma znajdująca się w Sulejówku. Już przeszło 20 lat działa w branży kominkowej i oferuje kompleksowe usługi związane z wykonaniem kominków. W zakresie naszych usług znajduje się, głównie, budowa kominków z otwartymi paleniskami, a także kominów kwasoodpornych. Ponadto zajmujemy się zakładaniem wkładów kominowych, jakie możemy obudować lub zainstalować gotową obudowę. Skrupulatnie zainstalujemy wolnostojące piece grzewcze i systemy ogrzewające typu DGP. Dzięki współpracy z biurami projektowymi i architektami, możemy zaproponować najbardziej wartościowe rozwiązania. Chętnie doradzimy w wyborze tego wymarzonego, ale jednocześnie funkcjonalnego i bezpiecznego kominka. Gwarantujemy terminowe realizowanie zamówień oraz atrakcyjnie niskie ceny. Więcej dodatkowych informacji o firmie na stronie.
Kategoria:

W miejscowości Wągrowiec znajduje się zakład powroźniczy Czarnieccy świadczący całościowe usługi z zakresu produkcji wyrobów powroźniczych, lin i sznurów. Nasza jednostka została założona w 1956 r. Opieramy swoją działalność na wyspecjalizowanej technice maszyn polskich oraz niemieckich. Kadra pracownicza naszego przedsiębiorstwa składa się z doświadczonych, zawodowych i doświadczonych specjalistów. W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo wyłącznie produkty najwyższej jakości. Nadrzędnym celem firmy jest satysfakcja wszelkich klientów. Zachęcamy do zaznajomienia się z całością oferty, która znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl