Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
5
64870


 
Opis Masztalerz to firma budowlana z siedzibą w Kąkolewie, która od 20 lat zajmuje się wykonywaniem różnorodnych usług budowlanych. Budowa domów i hal oraz stawianie konstrukcji stalowych to tylko część naszej działalności. Do tej pory zrealizowaliśmy prace dla setek Klientów z takich miast jak m.in. Poznań, Wałbrzych, Leszno, czy Zielona Góra. Bogate doświadczenie, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra pracowników sprawiają, że otrzymujemy nowe zlecenia od Kontrahentów, z którymi współpracowaliśmy już wcześniej. Jesteśmy godną zaufania firmą budowlaną z okolic Leszna.

 

Słowa kluczowe
Url http://budownictwo-masztalerz.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jul 5, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Oferujemy płyty warstwowe, budujemy kurniki, chlewnie, obory. Naszym celem jest rozwój firm poprzez proponowanie gotowych rozwiązań w zakresie konstrukcji stalowych i obudowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od projektowania i dostarczenia materiałów, poprzez wykonawstwo i serwis. Naszą domeną jest szybkość wykonania, optymalnie zaprojektowana konstrukcja stalowa oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów elewacyjno-izolacyjnych.
Kategoria:

Pomimo iż każdego dnia możemy dowiedzieć się o nowych sposobach na ulepszanie nawierzchni drogowej, do tej pory jednak nie udało się znaleźć lepszego zastosowania w infrastrukturze drogowej niż betonowe płyty drogowe. Nic nie jest bardziej odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne czy natężony ruch. Płyty drogowe nowe czy używane to najlepszy wybór!
Kategoria:

Misją firmy jest tworzenie najlepszych produktów dla potrzeb specjalistycznego rynku budowlanego oraz udział w budowaniu infrastruktury komunikacyjnej i przemysłowej Polski i krajów Unii Europejskiej. Do Państwa dyspozycji oddajemy grupę inżynierów konsultantów i doradców technicznych, którzy pomogą wybrać odpowiedni produkt z naszej oferty, zapewnią obsługę w trakcie zastosowania rozwiązania oraz serwis powykonawczy. Zapraszamy naszych Klientów: projektantów, firmy wykonawcze i inwestorów do realizacji projektów z wykorzystaniem technologii MEGACHEMIE.
Kategoria:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu propozycję firmy Górka z siedzibą w Siedlcach. Specjalizujemy się w dostarczaniu na plac budowy specjalistycznego sprzętu w postaci dźwigów, żurawi, podnośników, żurawi wieżowych, żurawi samochodowych, podnośników koszowych i cementonaczep. Klienci cenią nas za kompleksowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków, fachowe doradztwo, a także konkurencyjne ceny usług. Oprócz wypożyczania sprzętu zaświadczamy usługi w zakresie przewozu na terenie całej Polski, wycinki drzew oraz wstawiania słupów energetycznych. Pomagamy także w realizacji dużych inwestycji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści szczegółowo odpowiedzą na każde Państwa pytanie. oferujemy też stronę internetową na jakiej znajdą Państwo szczegółowe informacje związane z działalnością firmy.
Kategoria:

Firma Eko-dachwiór produkuje oraz pokrywa dachy z wióra osikowego. Każde nasze konstrukcje są przyjazne środowisku. Ogromne doświadczenie i wiedza w temacie jest pochodną naszej wielopokoleniowej tradycji. Używane przez nas przy montażu specjalistyczne urządzenia gwarantują odpowiednie przytwierdzenia pokryć dachowych. Trwałość produktów jest zapewniona przez świetnej jakości drewno, pozyskiwane z naszych lasów. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo realizuje dachy na terenie całej Polski oraz w państwach Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl