Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64951


 
Opis Masztalerz to firma budowlana z siedzibą w Kąkolewie, która od 20 lat zajmuje się wykonywaniem różnorodnych usług budowlanych. Budowa domów i hal oraz stawianie konstrukcji stalowych to tylko część naszej działalności. Do tej pory zrealizowaliśmy prace dla setek Klientów z takich miast jak m.in. Poznań, Wałbrzych, Leszno, czy Zielona Góra. Bogate doświadczenie, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra pracowników sprawiają, że otrzymujemy nowe zlecenia od Kontrahentów, z którymi współpracowaliśmy już wcześniej. Jesteśmy godną zaufania firmą budowlaną z okolic Leszna.

 

Słowa kluczowe
Url http://budownictwo-masztalerz.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jul 5, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Zajmujemy się kompleksowymi remontami i wykończeniami budynków, domów, mieszkań, biur. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży. Dostosowujemy swoje usługi do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze usługi są na wysokim poziomie. Posiadamy coraz większą ilość klientów. Na wszystkie wykonane usługi udzielamy 3 letniej gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:

Profi-Parkiet Grzegorz Zemsta to jedna z najlepiej rozwijających się firm w branży w regionie województwa pomorskiego. Proponujemy Państwu całościowe rozwiązania w ramach wykonawstwa robót posadzkarskich. W obszar przeprowadzanych przez nas usług wchodzi pomiar wytrzymałości oraz wilgotności posadzki czy też przygotowywanie podłoża. Głównym celem naszej firmy jest najwyższa jakość oraz terminowość wykonywanych prac oraz zadowolenie Inwestora. Zapraszamy do współpracy deweloperów, architektów czy projektantów i dekoratorów wnętrz. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Warsztat Graficzny Andrzej Gąsior zajmuje się tworzeniem zaawansowanych wizualizacji architektonicznych typu interior/exterior.Szczególny nacisk kładziony jest na wysoką estetykę i realistyczne odwzorowanie projektu. Zapraszam do zapoznania się z protfolio.
Kategoria:

Firma DWD BauTech Sp. z o.o., której biuro znajduje się w Poznaniu, proponuje klientom dużą różnorodność produktów stosowanych przy budowlach kubaturowych. Znajdą Państwo w naszej ofercie między innymi systemy odwodnienia płaskich dachów, elementy doświetlające i inne produkty. Nasi pracownicy pomagają w wyborze najodpowiedniejszych towarów, które są indywidualnie dopasowywane do określonych wymagań. Oferujemy szybką i terminową dostawę zamówionych produktów. W naszej ofercie klienci odnajdą także usługi montażowe.
Kategoria:

Wytwórczość i dystrybucja taśm i blach nierdzewnych bądź drutów oporowo-grzewczych to niektóre z usług oferowanych za sprawą wysoko wykwalifikowanych fachowców z firmy CONSTANS-2. Przez ponad 10 lat aktywności przez cały czas rozszerzamy zakres realizowanych działań tak, żeby dopasowywać się do sytuacji na polskim rynku oraz podołać oczekiwaniom każdych Klientów. Wskutek tego w dodatku uruchomiliśmy możliwość przeprowadzania specjalistycznych tłumaczeń angielsko-polskich w obszarze m.in. prawa i medycyny czy też ekonomii. Każde działanie przeprowadzamy obowiązkowo i na najwyższym poziomie. Detaliczne wiadomości o firmie CONSTANS-2 i naszych kompetencjach mieści strona internetowa.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl