Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
15
64690


 
Opis Masztalerz to firma budowlana z siedzibą w Kąkolewie, która od 20 lat zajmuje się wykonywaniem różnorodnych usług budowlanych. Budowa domów i hal oraz stawianie konstrukcji stalowych to tylko część naszej działalności. Do tej pory zrealizowaliśmy prace dla setek Klientów z takich miast jak m.in. Poznań, Wałbrzych, Leszno, czy Zielona Góra. Bogate doświadczenie, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra pracowników sprawiają, że otrzymujemy nowe zlecenia od Kontrahentów, z którymi współpracowaliśmy już wcześniej. Jesteśmy godną zaufania firmą budowlaną z okolic Leszna.

 

Słowa kluczowe
Url http://budownictwo-masztalerz.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jul 5, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Panująca moda na ekologiczne, ręcznie wykonywane przedmioty zatacza coraz szersze kręgi. Pragniemy przenosić ją do naszego codziennego egzystowania nie tylko w materii przyodziań czy biżuterii, ale również budowy domów. Tłumaczy to powodzenie firmy Primex, od ponad dwudziestu lat produkującej gonty drewniane. Ekologiczny i solidny, a przy tym nader elastyczny surowiec, jakim jest drewno, doskonale nadaje się na pokrycia dachowe czy okładziny elewacji budynków. Pokrycie z gontów nada Twojemu domowi niepowtarzalny charakter i zawsze świetnie wpisze się w otaczającą go przestrzeń. Drewno zwykle po pewnym okresie przybiera szaro- srebrzysty kolor, który nadaje szczególnej elegancji całej bryle architektonicznej. Więcej danych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na którą Gorąco zapraszamy.
Kategoria:

Wykonywanujemy domy jednorodzinne w technice szkieletowej. Nasza firma buduje domy w sposób kompleksowy-od projektu, uzyskania zgody budowlanej (czym zajmujemy się we własnym zakresie), wykonania fundamentu (polecany fundament płytowy ze względu na uniwersalność zastosowania, krótki termin wykonania, a także każdy rodzaj gruntu w jakim można go wykonać), całego domu z instalacjami, aż po dach- włącznie z dachem (dachówka cementowa, albo ceramiczna, kolor dowolny) i kominami.
Kategoria:

Firma balkony-zabudowa.pl proponuje Państwu usługę realizacji zabudowy każdego balkonu, tarasu czy loggi. Wykorzystujemy do tego system ramowy COPAL, który gwarantuje doskonałą wytrzymałość. Dajemy klientom trzyletnią gwarancję na wszystkie roboty realizowane przez naszą firmę. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie, dlatego nie boimy się nawet najtrudniejszego zlecenia. Klientom proponujuemy nieodpłatny pomiar tarasu oraz niezobowiązujące zaprezentowanie wyceny wskazanego przez klienta obszaru robót. Zapraszamy do zadawania pytań naszym specjalistom.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Euro-Projekt z Białegostoku zajmuje się wykonywaniem różnorodnego rodzaju projektów budowlanych, dozorów budowlanych oraz kosztorysów inwestorskich. Profesjonalni i doświadczeni architekci zaangażowani w firmie przeprowadzają między innymi projekty obiektów mieszkalnych, obiektów industrialnych i budowli sakralnych. Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie i na wszystkich stadiach konsultowany z klientem, żeby realizował wszystkie zaplanowane przez odbiorcę potrzeby. Dzięki współpracy projektantów z grupą fachowców budowlanych wszystkie projekty budynków spełniają najwyższe standardy estetyczne oraz architektoniczne. Po więcej informacji zerknij na witrynę internetową.
Kategoria:

Zapraszamy do serwisu gdzie możliwe jest dzielenie się doświadczeniami z fachowcami. Mamy tutaj szanse polecić fachowca, który spełnił nasze oczekiwania i z którego jesteśmy zadowoleni. Możemy również ostrzec przed naciągaczami i nierzetelnymi fachowcami.
Stwórzmy bazę danych która będzie służyła wszystkim poszukującym dobrych i sprawdzonych fachowców.
Najlepsi i najgorsi fachowcy Wejdź:
www.polecinnymfachowca.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl