Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24214
415
0
65848

www.bortex.eu


 
Opis Akcesoria do parapetów zewnętrznych oraz elementy do rolet zewnętrznych z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oferuje firma BORTEX S.C. w Bielsku-Białej. Zajmujemy się produkcją detali typu zaślepki, nakładki, łączniki, bufory, zaślepki do buforów oraz wkładki. W ofercie mamy też elementy do żaluzji, m. in. obciążniki, klipy, wieszaki. Ponadto wytwarzamy wysokiej jakości ślizgacze z filcem lub z gwoździem, a wszystkie produkty powstają w zgodzie z ekologią. Zapewniamy najwyższą jakość materiałów. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu - gwarantujemy techniczne doradztwo.

 

Słowa kluczowe Akcesoria do rolet antywłamaniowych   Akcesoria do rolet zewnętrznych   Elementy do rolet antywłamaniowych   Elementy do rolet zewnętrznych   Końcówki do parapetów zewnętrznych   Łączniki do parapetów zewnętrznych   Producent zakończeń do parapetów zewnętrznych   ślizg
Url http://https://www.bortex.eu
Kategorie Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Data wpisu Oct 14, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Posiadasz trójwymiarowy model komputerowy i chcesz aby stał się rzeczywistością? Za pomocą technik rapid prototyping możliwe jest wyrdukowanie nawet najbardziej skomplkowanych modeli trójwymiarowych. Nie ma konieczności budowania drogich form wtryskowych do produkcji elementów z tworzyw sztucznych. Już dzisiaj odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z szeroką ofertą wykonywani wizualnych i funkcjonalnych prototypów z ABS, żywic oraz proszków. Zapraszamy do nawiązania stałej współpracy.
Kategoria:

Maben Pionki Zajmuje się recyklingiem odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych z zakresu kodu 15 01 02, produkcją recyklatu PET, produkcją przemiałów odpadów opakowaniowych z tworzyw PC, PS, PP, ABS, PE, PVC itp., pośrednictwem handlowym w zakresie dostaw surowców i półproduktów z tworzyw sztucznych. Staramy się, aby nasza firma systematycznie poszerzała zakres swojej aktywności produkcyjno - handlowej. Jesteśmy elastyczni względem potrzeb kontrahentów z kraju i zagranicy. Wykonuje usługę kruszenia dużych elementów plastikowych z tworzyw sztucznych na profesjonalnych maszynach kruszarkach regranulację i aglomerację tworzyw asztucznego . Skupujemy odpady takie jak: płótna polipropylenowe - włóknina polipropylenowa - włókna i nici polipropylenowe - taśmy polipropylenowe - folie polipropylenowe i polietylenowe - inne miękkie odpady poprodukcyjne PP lub PE - twarde odpady poprodukcyjne tworzyw termoplastycznych. Posiadamy wszelkie zezwolenia przewidziane Polskim Prawem do prowadzenia tego rodzaju działalności. Chętnie pomożemy, podpowiemy, podyskutujemy na tematy z zakresu naszej działalności. Prosimy śmiało kontaktować się z nami, Maben Pionki k/ Radom, mazowieckie, maben@maben.pl
Kategoria:

Firma oferuje stojaki z plexi odlewane i zaginane. Różne grubości. Projekty wg indywidualnych potrzeb. Stojaki na ulotki i broszury a także stojaki na wizytówki, na menu i na cenę. Stojaki kaskadowe, kieszenie pojedyncze, podwójne, potrójne. Osiem kieszeni przy stojaku na wizytówki.
Zapraszamy. U Nas zamówisz ekspozytory wg indywidualnych projektów.
Kategoria:

drzwi
Kategoria:

Nasza firma oferuje wysokiej jakości elastyczne formy silikonowe żywiczne i lateksowe do produkcji figur ogrodowych i dekoracyjnych. Nasze formy matryce służą do wykonywania odlewów figur kolumn, fontann,wazonów,sztukaterii,świec,figur użytkowych i wystroju wnętrz.Z form naszych można wykonywać odlewy z żywicy, gipsu, betonu i wosku. Do produkcji form używamy najwyższej jakości materiałów sprawdzonych długoletnią praktyką. Nasze formy są sprawdzone i trwałe. Firma posiada ok 2000 tys. własnych modeli do form.Wykonujemy także modele na indywidualne zamówienia klientów. W ofercie znajduje się duży wybór:

Modeli figur ogrodowych
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl