Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046

www.boltrans.net.pl


 
Opis Przedstawiamy Państwu firmę BOL-TRANS umiejscowione w Rybakach, w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia prowadzi działalność związaną z usługami transportowymi i pracami ziemnymi. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy zawierający ciężki oraz drobny sprzęt budowlany. Wśród nich znajdują się m.in. auta samowyładowcze, walce drogowe, koparki gąsienicowe, a także ciągniki rolnicze w zestawie z pompą, beczką czy zamiatarką. Gwarantujemy solidność i atrakcyjne warunki współpracy. W razie niepewności pomożemy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Słowa kluczowe usługi transportowe   usługi budowlane   transport   roboty drogowe   prace ziemne
Url http://www.boltrans.net.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Sep 20, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Prezentujemy Państwu Zakład Usług Pogrzebowych Market. Od 1987 roku całodobowo kierujemy usługi na obszarze Olsztyna oraz Biskupca. Jesteśmy najstarszym zakładem pogrzebowym w Olsztynie. Tworzymy ceremonie pogrzebowe we wszystkich obrzędach religijnych. Bezgotówkowo rozliczamy koszty pogrzebu. W naszej propozycji Mamy rozległy wybór trumien, urn, kwiatów, odzieży żałobnej i utensyliów pogrzebowych. Zapewniamy transport rodzinie i uczestnikom pogrzebu. Urządzamy także kremacje z ceremonią pożegnalną. Zamieszczamy nekrologi w prasie i wypisujemy klepsydry. Nasi pracownicy to zawodowcy, którzy służą pomocą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej znajduje się pełna oferta oraz więcej wiadomości.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu firmę Green&Joy. Prowadzimy hurtownie ogrodnicze w Gdańsku i Toruniu. Proponujemy produkty z działu: artykuły ogrodowe, donice, sprzęt ogrodowy, grille, narzędzia, nasiona, nawozy, ochrona roślin i sprzęt nawadniający. Naszymi atutami jest rzetelna jakość usług, skuteczne realizowanie zleceń, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo rewelacyjnych fachowców. Firma nasza to również indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniające pełną elastyczność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie.
Kategoria:

Air-Park to parking przy lotnisku Warszawa-Modlin. Lokalizacja pozwala nam na szybkie i sprawne dowożenie Klientów z i na lotnisko. Nasz Parking jest monitorowany, strzeżony, ubezpieczony oraz posiada miłą obsługę.

Sprawdź jak do nas dojechać.

Jadąc od Suwałk, Ełku, Białegostoku, Ostrołęki, Łomży - od strony Serocka trasą nr 62 - mijamy przejazd kolejowy w Pomiechówku, następnie most. Jadąc cały czas prosto przejeżdżamy ostry łuk oraz mijamy tabliczkę Stanisławowo. Następnie po ok 200 m skręcamy w prawo na parking AIR-PARK.

Nie czekaj. Zarezerwuj miejsce już dzisiaj. Gwarantujemy Ci spokój podczas Twojej podróży - nie myśl o swoim samochodzie.
Kategoria:

Działające w Warszawie P. H. U. Rutkowski zajmuje się kompetentną instalacją anten. Swoim Klientom proponujemy usługi z obszaru montażu telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej, a również doradztwem w kwestiach związanych z obsługą urządzeń i wyborem najodpowiedniejszego sprzętu. Zaangażowani w naszej firmie specjaliści pracują z wykorzystaniem wysokiej jakości nowoczesnych narzędzi, w pełni angażując się w każde z poleconych im zleceń. Klientom firmy Rutkowski oferujemy również modulatory, które umożliwiają oglądanie telewizji satelitarnej z jednego dekodera na wielu telewizorach, urządzenia multiswitch do rozprowadzania sygnału do kilku pomieszczeń, a również podłączenia licznych niezależnych dekoderów w ramach jednego abonamentu oraz wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Firma ABS w Zielonej Górze specjalizuje się w obróbce blatów i frontów meblowych na potrzeby zabudowy na wymiar. Zajmujemy się też oklejaniem płyt z użyciem okleiny wysokiej jakości i przygotowaniem konkretnych elementów zgodnie z podanymi wymiarami. Oferujemy ponadto w ramach całościowej obsługi, sprzedaż hurtową płyt laminowanych, MDF i HDF, oklejonych wybranym przez klienta materiałem okleinowym. Na specjalne zamówienie podejmujemy się także cięcia otworów na zlew oraz pod zawiasy. Funkcjonujemy na rynku od 2009 r. i dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym umożliwiającym realizację każdego typu zleceń. Zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl