Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22079
415
2
65183

www.bodim.com.pl


 
Opis Produkcja, handel i usługi z zakresu uzdatniania powietrza przemysłowego oraz inżynieria ochrony środowiska to zakres działalności Biura Inżynierskiego BODIM w Tychach. Zajmujemy się przede wszystkim zmniejszaniem problemów związanych z z emisją zanieczyszczonego powietrza, dostarczając nowoczesne rozwiązania tj. filtry kieszeniowe, filtry kasetowe, maty filtracyjne, filtry kartonowe labiryntowe bądź kompaktowe, a także filtry węglowe. Zajmujemy się też likwidacją odorów i niepożądanych zapachów. Zapraszamy do zapoznania z całą ofertą i do kontaktu.

 

Słowa kluczowe filtry węglowe powietrza   filtr węglowy powietrza   węgiel aktywny do filtrów powietrza   filtr węglowy do powietrza   filtry węglowe do oczyszczania powietrza   węglowy filtr powietrza   filtry do lakierni
Url http://www.bodim.com.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu May 14, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
W naszej ofercie odnalazło się niemało rozwiązań, jakie z powodzeniem mogą odnaleźć zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Wobec tego też oferujemy takie produkty jak sensory do mediów płynnych i gazowych, do rozróżniania obiektów oraz układów diagnostycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak udzielać konsultacji i dopomagać w doborze odpowiedniego dla naszych Klientów towaru. Posiadamy rutynowe systemy, ale na specjalne życzenie, realne jest skomponowanie wyspecjalizowanego urządzenia. Ifm electronic sp. z o.o. to pełne przekonanie i gwarancja najwyższej próby artykułów i usług. Komplet głównych informacji o naszej działalności i pełna propozycja, zamieszczone są na naszej stronie internetowej:
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Pro-Project, przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu fantomów do testowania aparatów rentgenowskich używanych w stomatologii, radiografii, fluoroskopii, mammografii, tomografii komputerowej, radioterapii oraz medycynie nuklearnej. Firma angażuje jednych z najlepszych specjalistów zajmujących się projektami pracowni rentgenowskich oraz obliczeniami osłon stałych. Rozwiązania stosowane przez Pro-Project to technologie unikatowe na skalę światową, opatentowane w Urzędzie Patentowym. Poza tym Pro-Project wiedzie także dystrybucję specjalistycznych urządzeń pomiarowych, produkcji renomowanych zagranicznych firm, jak np. MedSed, Fluke Biomedical, RaySafe, bądź ScandiDos. Wszelkie osoby zainteresowane poznaniem uzupełniających informacji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:

Wielce mocne, stabilnie wykonane oraz bezpieczne podłogi w obiektach fabrycznych czy użyteczności publicznej skutecznie realizuje firma POSADZKI PRZEMYSŁOWE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Polegamy na najnowszych (natomiast równocześnie sprawdzonych) technikach, które pomagają nam świadczyć usługi bardzo skutecznie i w stricte wyznaczonym czasie. Nasze wieloletnie rozeznanie pozwala nam dodatkowo na dostarczanie Państwu fachowego poradnictwa techniczno-handlowego. Osoby zainteresowane posadzkami przemysłowymi zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkowo atrakcyjną propozycją przez stronę internetową przedsiębiorstwa.
Kategoria:

Projektowanie i programowanie PLC, jak również montaż i uruchomienie automatyki oraz systemów sterowania, to oferta firmy KSC-Automation w Czerwieńsku. Zapewniamy systemy wizualizacji procesów przemysłowych, przeprowadzamy prefabrykację szaf zasilających i sterowniczych i prac elektrycznych na obiekcie. Pracujemy na komponentach firm SIEMENS, Mitsubishi i wielu innych. Przygotowujemy ponadto software i projektujemy oprogramowanie oraz uruchamiamy system Scada w TIA Portal WinCC Professional Advance z archiwizacją danych w MS SQL Server 2014. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:

Diogra to profesjonalny sklep internetowy oferujący najwyższej jakości wyroby orkiszowe. W asortymencie firmy znaleźć można kilka rodzajów mąki, płatki orkiszowe, otręby, makarony, paluszki jak również nieprzetworzone ziarno, plewy czy też wyroby z płaskurki lub samopszy. Przedsiębiorstwo dysponuje własnym gospodarstwem rolnym, co zapewnia pełny nadzór nad procesem produkcji. Firma oferuje najwyższą jakość wyrobów, konkurencyjne ceny oraz fachową obsługę. Żeby dowiedzieć się więcej o działalności jak i ofercie albo skontaktować ze sklepem, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl