Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

www.bodim.com.pl


 
Opis Produkcja, handel i usługi z zakresu uzdatniania powietrza przemysłowego oraz inżynieria ochrony środowiska to zakres działalności Biura Inżynierskiego BODIM w Tychach. Zajmujemy się przede wszystkim zmniejszaniem problemów związanych z z emisją zanieczyszczonego powietrza, dostarczając nowoczesne rozwiązania tj. filtry kieszeniowe, filtry kasetowe, maty filtracyjne, filtry kartonowe labiryntowe bądź kompaktowe, a także filtry węglowe. Zajmujemy się też likwidacją odorów i niepożądanych zapachów. Zapraszamy do zapoznania z całą ofertą i do kontaktu.

 

Słowa kluczowe filtry węglowe powietrza   filtr węglowy powietrza   węgiel aktywny do filtrów powietrza   filtr węglowy do powietrza   filtry węglowe do oczyszczania powietrza   węglowy filtr powietrza   filtry do lakierni
Url http://www.bodim.com.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu May 14, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Suchedniowie. Produkujemy innowacyjne systemy mat gumowych dla branży przemysłowej, reklamowej oraz handlowej. Oferujemy maty: standardowe, z logo oraz gumowe. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, żeby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, który usprawnia i udoskonala naszą pracę. Gwarantujemy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość usług. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:

Firma ZHPU Janusz Kiedrowski to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie . Trudnimy się wytwarzaniem ponad 70 rodzajów kontenerów w ponad 200 różnorakich typach.Wytwarzamy wyłącznie kontenery metalowe przeznaczone dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Dla odbiorców krajowych oferujemy 8 rodzajów kontenerów i pojemników. Są to LV, KP(też w 3-komorowej wersji do segregacji odpadów: KO-8), PRASOKONTENERY, KOŁYSKI , a oprócz tego pojemniki DZWONY (także w wersji do segregacji odpadów), MULDY, SM-110 w różnorakich wariantach , a ponadto PA-1100 (również w wersji do segregacji odpadów). Kontenery spełniają normy: DIN – 30722, DIN – 30720, SS – 3021 i SS – 3020.
Kategoria:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę PALAB Szczeszek Sp.j. Od 2008 roku zajmujemy się świadczeniem usług polegających na przeprowadzaniu badań nieniszczących dla firm branży NDT. Nasze badania oraz ekspertyzy techniczne pozwalają na znalezienie wad w konstrukcji na różnorodnych stadiach procesu wytwórczego: od obserwacji artykułów wyjściowych, poprzez kontrole międzyoperacyjne, do kontroli odbiorczej. Proponujemy badania nieniszczące NDT metodami: wizualnymi, radiograficznymi, ultradźwiękowymi i penetracyjnymi. Prowadzimy także pomiary owalizacji i prostoliniowości kształtu i badania szczelności metodą pęcherzykową. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Więcej informacji o naszej aktywności wyszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Oprócz fabrykacji zagrodzeń, absorbujemy się także sprzedażą detaliczną i dzięki dobrze wyekwipowanemu zapleczu samochodowemu, możemy nie tylko osiągać nawet najtrudniejsze zmówienia i przynieść je pod wskazany adres. JONIEC jest jednostką wielobranżową i w następstwie tego można u nas znaleźć wiele towarów w wyjątkowo niskich cenach. Od lat dbamy o najważniejszą postać posługi i obsługę, która wesprze dostosować najlepsze dla Państwa propozycje i zagwarantuje chciane rezultaty. Poza typową sprzedażą, mamy w ofercie autorskie sugestie, które gwarantują optymalizację pracy. Najistotniejsze informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Zakład Hydrauliki Siłowej z Kobylanki. Od 1999 roku zajmujemy się fabrykacją i naprawą modułów hydrauliki siłowej. Ponadto prowadzimy doradztwo techniczne oraz konstrukcyjne oraz służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów w zakresie hydrauliki siłowej, co umożliwia ukończenie urządzeń prototypowych, zgodnych z indywidualnym zamówieniem użytkownika. Potencjał, który posiada nasza jednostka sprawia, iż jesteśmy w stanie dorównać niemalże każdemu wyzwaniu. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl