Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
5
65256

www.bezskalpela.pl


 
Opis Znajdujący się w Gliwicach Gabinet Kosmetologii Estetycznej Bez Skalpela gorąco zachęca Państwa do skorzystania ze swoich usług i zapoznania się ze szczegółami oferty. Specjalizujemy się w kosmetologii estetycznej, liftingu twarzy, powiększaniu ust, laseroterapii a oprócz tego stylizacji rzęs bądź wielu innych innowacyjnych zabiegach. Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych pracowników i zapewniamy dostęp do najnowocześniejszej technologii. Dysponujemy doskonałym i bezpiecznym sprzętem. Oferujemy korzystne ceny i najwyższą jakość świadczonych usług. Na naszej stronie internetowej znaleźć można więcej informacji.

 

Słowa kluczowe Plazma IQ Gliwice   bezinwazyjny lifting powiek Gliwice   Hifu 3D Gliwice   Lifting Twarzy Hifu 3D Gliwice   bezinwazyjny lifting twarzy Gliwice   bezinwazyjny lifting ciała Gliwice   Lifting całego ciała Gliwice   Makijaż Permanentny Gliwice   Kwas hialuronowy usieciowa
Url http://www.bezskalpela.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Sep 26, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Przychodnia Jowisz, której siedziba zlokalizowana jest w Koninie, funkcjonuje od ponad dwudziestu lat. Personalnie podchodzimy do każdego klienta, gwarantując opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Mogą Państwo podjąć u nas leczenie związane z problemami internistycznymi a także dentystycznymi. Posiadamy nowoczesne urządzenia, za sprawą których szybko możemy wykryć każdą chorobę. Proponujemy leczenie homeopatyczne, które jest bardzo skuteczne. Wieloletnie doświadczenie oraz gruntowna wiedza naszych lekarzy zapewniają świetną jakość świadczonych czynności.
Kategoria:

Nasza apteka działa przy Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie. Gwarantujemy Państwu nie tylko asortyment leków i sprzętu medycznego, który jest niezwykle bogaty, ale także atrakcyjny poziom cen. Pracująca w Pro-Aptece wykwalifikowana obsługa o dużym doświadczeniu i zaangażowaniu zapewni Państwu profesjonalną i miłą obsługę. Nasza oferta to szeroki wybór leków, suplementów diety oraz sprzętu medycznego. W Pro-Aptece znajdziecie Państwo specjalistyczne leki na receptę, jak i również leki dostępne bez recepty: na przeziębienie, grypę i wszelkie ich objawy. Pro-Apteka oferuje także preparaty na inne schorzenia, w tym m.in.: leki na bezsenność, hemoroidy, preparaty poprawiające pamięć i koncentrację, odchudzanie oraz kości i stawy. Dodatkowym atutem Pro-Apteki jest szeroki wybór preparatów przeznaczonych dla kobiet w ciąży.
Kategoria:

Poszukujesz apteki w Białymstoku, gdzie można zamówić leki przez Internet? Zapraszamy do odwiedzenia sieci aptek w skład której wnikają: Apteka Remedium, Apteka Rodzinna, Apteka Na Zielonych Wzgórzach, Apteka Rodzinna Antoniuk. Sprzedajemy leki oraz artykuły medyczne. Aptekarz udzieli Państwu wiadomości dotyczącej stosowania leków. Zaprzątamy się także wyrobem leków recepturowanych. Mogą Państwo złożyć zlecenie na sprecyzowany lek przez Internet. W zleceniu należy podać typ leku, dawkę i rozmiar opakowania. O odbiorze leku poinformuję Państwa SMS. Zlecenie trzeba odebrać w ciągu 5 dni od daty złożenia zlecenia. Więcej informacji udzielimy mailowo, telefonicznie, osobiście albo za pomocą Skypa. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Już od 1991 roku na warszawskim rynku istnieje firma SF Piotr Jankowski. Specjalizuje się ona w fabrykacji kabin saun fińskich: wolnostojących o różnych wymiarach, wbudowanych w pomieszczenie oraz saun na podczerwień, typu infrared, saun suchych, parowych i innych. Oprócz tego firma ta zajmuje się dystrybucją pochodzących od najlepszych fińskich oraz szwedzkich producentów produktów takich jak: generatorów pary, pieców do saun (na drewno i elektrycznych np. Narvi, Helo czy Harvia), promienników infrared, systemów oświetlenia światłowodnego, osprzętu do łaźni parowych oraz innych. SF Piotr Jankowski to też projektowanie oraz doradztwo dla tych, którzy chcą u siebie stworzyć czy też wyposażyć taki obiekt jak sauna czy łaźnia. Zapewniają oni Państwu najwyższą jakość oferowanych przez siebie produktów oraz usług, a to wszystko dzięki ogromnemu doświadczeniu zyskanemu na przestrzeni ponad 20 lat i zaangażowaniu jej pracowników. Więcej szczegółów na stronie.
Kategoria:

Fundacja Na Rzecz Programu Rozpoznawania Chorób Nowotworowych u Kobiet Godula Hope powstała w 1997 roku. Zadaniem Fundacji jest wspieranie programów wczesnego rozpoznawania chorób nowotworowych oraz metod ich leczenia, ze szczególnym uwzględnieniem chorób kobiecych narządów rodnych. Ponadto zajmuje się wpieraniem działań w zakresie edukacji medycznej dotyczącej rozpoznawania chorób nowotworowych u kobiet oraz udziela wsparcia placówkom medycznym. W ramach promocji zdrowia wraz z Państwową Powiatową Inspekcją Sanitarną w Rudzie Śląskiej prowadzi programy edukacyjne z zakresu profilaktyki nowotworów piersi Różowa Wstążeczka. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl