Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
14
65898

www.argusochrona.com.pl


 
Opis Agencja Ochrony Osób i Mienia Argus istnieje na rynku już od ponad 20 lat, dzięki czemu zdobyła bogate doświadczenie w branży jak i uznanie klientów. Firma posiada swoją siedzibę w Międzyzdrojach. Swoim klientom oferuje wszechstronne usługi w zakresie ochrony. Oprócz ochrony indywidualnych klientów, gwarantuje również ochronę obiektów budowlanych i imprez masowych. Agencja Ochrony Argus posiada wyszkolonych pracowników, profesjonalnie wyposażonych w środki łączności, umundurowanie oraz wsparcie grup interwencyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy.

 

Słowa kluczowe agencja ochrony kołczewo   agencja ochrony międzyzdroje   agencja ochrony wisełka   agencja ochrony wolin   bezpośrednia ochrona kołczewo   bezpośrednia ochrona wisełka   bezpośrednia ochrona wolin   biuro ochrony kołczewo   biuro ochrony międzyzdroje   biuro ochrony wiseł
Url http://www.argusochrona.com.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Nov 20, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Zapraszamy do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa Trans-Active, jakie znajduje się w Rybniku. Zajmujemy się krajowym i międzynarodowym przewozem drogowym, a również spedycją. Wszystkie usługi realizujemy sprawnymi samochodami dostawczymi o dopuszczalnej ładowności do 3,5 tony. Gwarantujemy bezpieczne przewożenie przeróżnych towarów, takich jak meble, urządzenia RTV oraz AGD, artykuły budowlane, kruszywa i inne towary drobnicowe i wielkogabarytowe. Aby zaświadczać usługi ściśle z obowiązującymi przepisami posiadamy niezbędne licencje i zezwolenia. Z naszych usług korzysta wiele firm, instytucji oraz Klientów prywatnych z całej Polski. Więcej elementów i cała propozycja zostały opisane na stronie internetowej.
Kategoria:

Eureka - Restrukturyzacje Sp. z.o.o ze Szczecina to firma, która oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa restrukturyzacyjnego dla konsumentów oraz dla firm. Posiadamy rozwiązania, które pozwolą przejść przez trudny okres w sytuacji upadłości konsumenckiej, zadłużenia czy w sytuacji, gdy masz problemy prawne w Polsce, a mieszkasz za granicą. Zapraszamy do współpracy również firmy - jeśli masz trudności finansowe lub się ich spodziewasz, nie zwlekaj skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zaproponujemy Ci postępowanie upadłościowe ewentualnie restrukturyzacyjne. Zapraszamy!
Kategoria:

Czyszczenie powierzchni ścierniwem syntetycznym lub naturalnym w strumieniu sprężonego powietrza lub wody oferuje Grupa MDK w miejscowości Osiek. Dysponujemy urządzenia własnej produkcji do wszystkich procesów technologicznych. Oczyszczamy powierzchnie m. in. ze zużytych powłok czy zanieczyszczeń i w ten sposób tworzymy je do dalszych procesów, m. in. do malowania czy klejenia. Nasze usługi mają zastosowanie w wielu branżach, m. in. w przemysłowej, motoryzacyjnej, budowlanej czy w rolnictwie. Zapraszamy!
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Pracowni Betonu Architektonicznego Artecon z miejscowości Dulcza Mała. Polecamy: elewacyjne płyty betonowe, obrazy wypełnione mchem, donice, świeczniki, naczynia. Wieloletnie doświadczenie zezwoliło nam na wykonywanie na budowie elementów wylewanych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie oraz profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale nawet daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników i profesjonalne maszyny. Szczegółowe informacje o firmie znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:

Hurtownia Golden Fruit w Gdańsku oferuje zaopatrzenie w warzywa oraz owoce od poniedziałku do soboty. Współpracujemy z klientami na terenie całego województwa pomorskiego. Dzięki doświadczeniu znamy potrzeby klientów z branży gastronomicznej i oferujemy kompleksowe zaopatrzenie. Nasze owoce i warzywa mają gwarancję jakości HACCP, co potwierdza ich świeżość i smak. Współpracujemy zarówno z lokalnymi rolnikami, jak i ze wypróbowanymi dostawcami z całego świata, którzy zaopatrują produkty krajowe, jak i egzotyczne. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl