Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310


 
Opis Kurs Terapeuta Spa - 4 techniki masażu, kurs Terapeuta Ayurvedyjski lub kurs Japońskiego masażu twarzy to oferta warszawskiej Akademii Spa, która fachowe kształcenia łączy z doradztwem. Doświadczeni trenerzy prowadzą zajęcia w 8-osobowych grupach, zapewniając indywidualne podejście do uczestników, wysoki standard edukacji oraz 100% efektywność w zakresie poznanych technik. Ponadto w naszej ofercie znajduje się sprzedaż akcesoriów do masażu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać tajniki masaży na naszą stronę, gdzie prezentujemy całą ofertę produktów i do kontaktu!

 

Słowa kluczowe Ayurveda kurs   Japoński masaż twarzy   Kurs japońskiego masażu twarzy   Kurs lomi lomi nui   Kurs masażu tajskiego   Kurs masażu twarzy   Kurs terapeuty   Kursy masażu   Masaż ajurwedyjski   Masaż japoński twarzy
Url http://www.akademia-spa.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 24, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Dzięki naszej strony internetowej będziesz miał okazję dowiedzieć się o luksusowym centrum kongresowym, które mieści się na warszawskim Mokotowie. Jeśli doceniają Państwo luksus, świetne warunki i dogodną lokalizację, już teraz trzeba skorzystać z naszej oferty. Znaleźć ją można na witrynie WWW, która zawiera w sobie również galerię zdjęć, wiadomości o nas, a także dane kontaktowe. Zapraszamy wszystkie firmy, małe i duże, do korzystania z przygotowanych usług, które są kompleksowe i zawsze odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Już teraz zapraszamy do korzystania z opracowanej witryny internetowej.
Kategoria:

Business Inspiration - to rozwiązania i narzędzia, które są innowacyjne i skuteczne. Naszym zadaniem jest wdrażanie zmian w zakresie szkoleń produktowych i wstępnych, wprowadzamy metodę łączącą techniki trenerskie i coachingowe, których celem jest zmaksymalizowanie efektywności kadry pracowników w poszczególnych przedsiębiorstwach.
Główne założenie to wzmocnienie wydajności szkoleń wstępnych, które budują obraz przedsiębiorstwa w oczach pracownika oraz mają za zadanie wzbudzić w nowej kadrze chęć działania, lojalność oraz poczucie przynależności do danej struktury.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szkoleń biznesowych oraz otwartych. Naszym klientom proponujemy Life i Business Coaching. Dostarczamy usługi zaspakajając indywidualne, specyficzne potrzeby klientów, dbając przy tym o ich wysoką jakość.
Kategoria:

Zachęcamy do zaciekawienia się ofertą zaprezentowaną przez jednostkę szkoleniową z rezydencją w Majdanach nieopodal Chrostkowa w województwie kujawsko- pomorskim. Każdy pracodawca zatrudniający pracowników ma obowiązek przeszkolić ich z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dziedzina i sposób prowadzenia tych kursów są zróżnicowane w zależności od typu realizowanej pracy i piastowanego stanowiska. Inne kursy urządzamy dla kadr linii produkcyjnej, a inne dla kadry inżynierskiej czy projektantów. Wszelkie jednak charakteryzują się profesjonalizmem prowadzących i wysoką jakością upowszechnianych artykułów. Wiedzę oferujemy w sposób przekonujący i bezproblemowy do zapamiętana, nawet, jeżeli mówimy o zawiłościach legislacyjnych. Zapoznaj się bliżej z propozycją BHP Serwis na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin, nastawionych na niesienie profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej tym, którzy potrzebują wsparcia w borykaniu się z problemami życia codziennego oraz w planowaniu i angażowaniu się w rozwój własnych kompetencji. Pracujemy w nurcie psychologii integracyjnej. Dla osób zainteresowanych rozwijaniem własnych kompetencji prowadzimy warsztaty i grupy rozwojowe.
Kategoria:

Tarbonus to firma oferująca usługi w zakresie specjalistycznych wydawnictw i szkoleń związanych z szeroko rozumianą tematyką BHP, ochrony ppoż., środowiska, prawnej ochrony pracy.
W ofercie posiadamy:
specjalistyczne wydawnictwa w formie tradycyjnych książek oraz na płytach CD
usługi doradcze:
w zakresie bhp,
oraz doradztwo gospodarcze
usługi szkoleniowe:
szkolenia obowiązkowe i uzupełniające,
szkolenia menadżerskie,
szkolenia zawodowe
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl