Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22618
415
23
65481


 
Opis Kurs Terapeuta Spa - 4 techniki masażu, kurs Terapeuta Ayurvedyjski lub kurs Japońskiego masażu twarzy to oferta warszawskiej Akademii Spa, która fachowe kształcenia łączy z doradztwem. Doświadczeni trenerzy prowadzą zajęcia w 8-osobowych grupach, zapewniając indywidualne podejście do uczestników, wysoki standard edukacji oraz 100% efektywność w zakresie poznanych technik. Ponadto w naszej ofercie znajduje się sprzedaż akcesoriów do masażu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać tajniki masaży na naszą stronę, gdzie prezentujemy całą ofertę produktów i do kontaktu!

 

Słowa kluczowe Ayurveda kurs   Japoński masaż twarzy   Kurs japońskiego masażu twarzy   Kurs lomi lomi nui   Kurs masażu tajskiego   Kurs masażu twarzy   Kurs terapeuty   Kursy masażu   Masaż ajurwedyjski   Masaż japoński twarzy
Url http://www.akademia-spa.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 24, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Wiele obiektów konferencyjnych poza organizacją kursów dysponuje również świetnym zapleczem rozrywkowym. Nowoczesna i aktualna baza kursów w Polsce. Zadbaj już dziś o swój rozwój zawodowy i odkryj dobre dla siebie szkolenia. Szkolenia branżowe nie tylko powiększają poziom kwalifikacji zawodowych, lecz również są doskonałą ewentualnością do integracji. Szkolenia podwyższają wiedzę i poprawiają kwalifikacje zawodowe.
Kategoria:

House of Latte Art to krakowska firma prowadząca szkolenia Latte Art, kursy dla baristów oraz pokazy barmańskie i baristyczne. Podczas warsztatów odkrywamy:- sekrety przyrządzania prawdziwego Espresso; - triki i tajemnice sztuki malowania na kawie - Latte Art;
- tajniki warsztatu profesjonalnego baristy
Szkolenia organizujemy zarówno w lokalu klienta, jak
i w otwartych grupach dla indywidualnych uczestników.
Kategoria:

Portal megaszkolenia.pl zawiera ogromną liczbę danych odnoszących się do organizowania szkoleń branżowych Prezentujemy czytelnikom wiadomości dotyczące szkoleń ogólnodostępnych a także zamkniętych. Użytkownicy odnajdą na naszych łamach propozycje z wielu regionów Polski. Współpracują z nami profesjonalne firmy szkoleniowe, dzięki czemu przedstawiona oferta będzie ciekawa dla wielu osób. Proponujemy sposobność odszukania odpowiednich szkoleń za pośrednictwem przygotowanych przez nasz zespół w sposób użyteczny kategorii tematycznych.
Kategoria:

Zachęcamy do zaciekawienia się ofertą zaprezentowaną przez jednostkę szkoleniową z rezydencją w Majdanach nieopodal Chrostkowa w województwie kujawsko- pomorskim. Każdy pracodawca zatrudniający pracowników ma obowiązek przeszkolić ich z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dziedzina i sposób prowadzenia tych kursów są zróżnicowane w zależności od typu realizowanej pracy i piastowanego stanowiska. Inne kursy urządzamy dla kadr linii produkcyjnej, a inne dla kadry inżynierskiej czy projektantów. Wszelkie jednak charakteryzują się profesjonalizmem prowadzących i wysoką jakością upowszechnianych artykułów. Wiedzę oferujemy w sposób przekonujący i bezproblemowy do zapamiętana, nawet, jeżeli mówimy o zawiłościach legislacyjnych. Zapoznaj się bliżej z propozycją BHP Serwis na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Dobrym sposobem na zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu obsługi takich programów jak Power BI, MS Project, Java i wielu innych jest wzięcie udziału w szkoleniach oferowanych przez Imperium Szkoleniowe. Zapewnimy szkolenia zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, opiekę mentorską oraz możliwość wyboru formy szkolenia w tym również e-learningu. Dzięki nam można odnieść długookresowe korzyści.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl