Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65028

www.adversum.pl


 
Opis Siedziba Kancelarii Prawniczo- Brokerskiej Adversum mieści się w Warszawie. Zajmujemy się sprawami związanymi z doborem leasingu. Pomagamy w określeniu, który leasing będzie dla Państwa w najwyższym stopniu opłacalny, jak również najbardziej optymalny pod względem działalności przedsiębiorstwa. Podejmujemy się prowadzenia negocjacji w imieniu klientów. Zatrudniamy kompetentny personel, który zawsze chętnie służy Państwu swoją życzliwą pomocą oraz specjalistyczną poradą. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów o naszej ofercie, zachęcamy do zajrzenia na naszą witrynę internetową.

 

Słowa kluczowe Odszkodowanie   Ubezpieczenia korporacyjne   Brak odszkodowania   Brak odszkodowania Ełk   Brak odszkodowania Białystok   Brak odszkodowania Olsztyn   Brak odszkodowania Szczecin   Brak odszkodowania Warszawa   Broker ubezpieczeniowy   Broker ubezpieczeniowy Białystok
Url http://adversum.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Data wpisu Sep 20, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Agencja Ubezpieczeniowa AB Port - ubezpiecznia Warszawa. Prowadziamy sprzedaż przez internet. Oferujemy Państwu tanie ubezpieczenia OC, AC, NW, Oc przewoźnika, Oc spedytora, mieszkań i turystyczne. Pakiety czołowych towarzystw ubezpieczeniowych. Zapraszamy - ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa.
Kategoria:

W imieniu naszego klienta -sieci domow opieki z Wielkiej Brytanii
poszukujemy kandydatów dla pracy na stanowisko CARE Assistant
Obowiązki - Opieka nad osobami starszymi przebywającymi w domu opieki.
Pomoc w codziennych czynnościach.
Pomoc podopiecznym w zachowaniu higieny osobistej, pomoc w karmieniu,
spędzanie czasu z podopiecznym

Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego ,doświadczenie w
opiece nad osobami starszymi .

Oferujemy : wynagrodzenie 6-8 funtów/godzine ( w zależności od
doświadczenia ), pracę w stabilnej firmie .
Praca od zaraz .
Prosimy o przesłanie cv ze zdjęciem w jezyku polskim lub angielskim .
Zaufaj doświadczeniu !
Nasza firma ma 10 lat doświadczenia w pośrednictwie pracy !!!

Katarzyna-szyszko@gawo.pl
rekrutacja@gawo.pl
tel. 601628907
Kategoria:

Gwarantujące fachowe usługi Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy wszystkie podmioty, poszukujące doświadczonej firmy w obrębie skupu złomu wsadowego, niewsadowego i stalowego a także przerobu złomu niewsadowego na wsadowy. PPZ Silscrap prowadzi działalność na terenie Warszawy jak i województwa mazowieckiego. Działa od 1993 roku i od tego czasu stale się rozwija. W chwili obecnej to solidna firma, obejmująca duży areał ziemi, posiadająca kontenery, środki transportu oraz nowoczesny sprzęt do przerobu złomu we własnym zakresie. To kontrahent solidny, jakiego szczegółową ofertę odnajdziecie Państwo na stronie:
Kategoria:

Szukasz przedsiębiorstwa zajmującego się skupem złomu? Zapraszamy do poznania się z ofertą przedsiębiorstwa Stan - Mar. Od 2004 roku specjalizujemy się w skupie złomu, metali kolorowych, makulatury i sprzętu RTV i AGD. Oferujemy również rozbiórki oraz demontaż i złomowanie obiektów i konstrukcji stalowych u Klienta. Zatrudniamy jedynie odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Wszystkich zainteresowanych profesjonalnym doborem solidnego rodzaju ubezpieczenia na życie, serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z funkcjonalnym i bardzo czytelnym rankingiem polis, w skład których wchodzą tylko i wyłącznie polisy ubezpieczeniowe znanych i posiadających ugruntowaną pozycję rynkową towarzystw. Do tej pory mamy na swoim koncie owocną współpracę z ponad 160 tysiącami zadowolonych klientów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl