Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24737
415
0
66020


 
Opis ADMAR-PROJEKT to profesjonalna i doświadczona firma zajmująca się obróbką metalu. Jej siedziba znajduje się w Stanisławowie a działalność w branży prowadzi już od przeszło 15 lat. W zakres świadczonych usług wchodzi spawanie, malowanie proszkowe, gięcie blachy, wiercenie, gwintowanie, cięcie laserem i wodą jak również produkcja konstrukcji stalowych i aluminiowych, balustrad i bram. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami i zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców. Gwarantujemy terminowość, doradztwo i konkurencyjne ceny. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe.

 

Słowa kluczowe Spawanie Nowy Dwór Mazowiecki
Url http://www.admarprojekt.pl
Kategorie Produkcja Przemysł > Metale
Data wpisu Sep 10, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł > Metale
Firma Metaloplast oferuje proporczyki dowolnych kształtów, znaczki i pinsy z różnych metali oraz odznaczenia Naszym Klientom oferujemy różnorodną galanterię metalową taka jak spinki do krawatów oraz dodatki kaletnicze. Firma Metaloplast wykonuje znaczki, odznaczenia, medale i proporce. Nasze produkty cechuje wysoka jakość. Są wykonane z różnorodnych metali. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji znaczków zapinanych na agrafkę, wkrętkę, szpilkę i pins.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu ofertę przygotowaną przez sklep z artykułami metalowymi Elmet, znajdujący się w Krakowie. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną szeroko pojętych towarów metalowych. W naszej propozycji odnajdziecie Państwo narzędzia i elementy łączne, arównież łożyska, śruby i przeróżnych rozmiarów wkręty. Oferujemy także kotwy, artykuły ścierne i przeróżne zawory. Nasi fachowcy doradzą Państwu i pomogą w wyborze dokładnie takich elementów, jakich państwo potrzebują. Dbamy o stałe poszerzanie naszego asortymentu i o najlepszą postać sprzedawanych fragmentów. Zamówienia realizujemy na czas i z największa dbałością o zadowolenie naszych Klientów. Bliższe wiadomości o naszym sklepie i asortymencie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Oferujemy kosze uliczne, pojemniki na odpady, cynkownia. Firma METEC Sp. z o.o. siedzibą w Miłomłynie prowadzi swoją działalność od 1998 roku i od początku związała się z ekologią i ochroną środowiska. Czerpiąc doświadczenia od swojej firmy - matki, która już od ponad 60 lat działa na tym rynku, osiąga swoje cele, kierując się zasadą, że najważniejsze jest zadowolenie Klienta.
Kategoria:

W firmie MBO-HUTMEN możecie Państwo nabyć artykuły lutownicze i stopy odlewnicze oraz drukarskie. Specjalizujemy się w produkcji spoiw, drutów i past lutowniczych, znajdujących zastosowanie w agregatach lutowniczych i automatycznych maszynach zanurzeniowych. Na naszych wyrobach przeprowadzamy testy w procesach produkcyjnych SMT i THT, przeprowadzamy też wymagane analizy chemiczne stopów bezołowiowych tak, aby zagwarantować Państwu zakup produktów wysokiej jakości. Prowadzimy również serwis techniczny, którego celem jest zapewnianie Państwu fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich stopów i materiałów lutowniczych. Szczegółowe informacje są opublikowane naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Euro Spaw działa w branży spawalniczej oferuje usługi i sprzedaż produktów. Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja wyrobów ze stali ,stali nierdzewnej oraz aluminium wykonana na zlecenie klienta w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną. W naszej ofercie znajdą państwo: blokady parkingowe, słupki parkingowe, zapory parkingowe, grille ogrodowe, wyposażenie gastronomi, polerowanie i regeneracja śrub do motorówek, palniki na olej przepracowany. Realizujemy nietypowe zlecenia. Szybki czas realizacji oraz precyzja wykonania to nasze główne atuty. Zapraszamy do współpracy
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl