Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19417
415
1
64495

Wspominaj imprezy i wakacje. Organizuj własne wydarzenia.


 
Opis Imprezeo.pl to serwis, dzięki któremu możemy wspominać niezapomniane chwile z imprez i wakacji, a także planować i organizować dowolne wydarzenia (od urodzin w pubie po wyjazdy w gronie znajomych). Zobacz gdzie, jak i kiedy bawią się Twoi znajomi! Dziel się wrażeniami z imprez wymieniając komentarze, zdjęcia i filmy, tworząc w ten sposób pamiątkę wspólnie spędzonych chwil. Imprezeo.pl to także wciąż aktualizowane kalendarium imprez i baza miejsc do imprezowania.

 

Słowa kluczowe imprezy   koncerty   clubbing   muzyka   sylwester   urodziny   domówka   festiwale   rozrywka   sport   znajomi   wakacje   wycieczka puby   kluby
Url http://www.imprezeo.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka
Data wpisu Mar 2, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka
Darmowa wyszukiwarka MP3, dzięki której znajdziesz swój ulubiony utwór. Przed ściągnięciem każdą piosenkę możesz odsłuchać bezpośrednio z naszej strony. W ten sposób ściągniesz zawsze to czego szukasz ! Tysiące mp3, błyskawiczne wyszukiwanie i wygodny interfejs na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Nieważne jaki typ muzyki preferujesz - rock, pop, dance, rap, trance, disco polo, hip hop, r&b to wszystko znajdziesz u nas.
Kategoria:

Krakowska agencja artystyczna media art zajmuje się organizacją imprez takich jak: recitale krakowskich artystów, bankiety, koncerty jazzowe, muzyki klasycznej i ludowej. Zapewnia profesjonalną oprawę muzyczną bankietów, konferencji, zjazdow, oraz wesel. Zapewniamy także profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprez. W ofercie znajduje się także pomoc w nagrywaniu i wydawaniu płyt, w tym demo a także redagowanie i przepisywanie nut.
Kategoria:

Darmowe mp3 jest w dzisiejszych czasach już standardem. Coraz więcej firm korzysta z takich możliwości i jesteśmy w stanie przygotować sobie działania, które pomogą nam rozwinąć ten rynek. Nasza strona umożliwia wam pobranie najnowszych darmowych mp3 na własny dysk. Jeśli chcesz więc przesłuchać swoje ulubione utwory przed ich zakupem powinieneś zgłosić się do nas.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Pasja, którego siedziba usytuowana została w stolicy, proponuje kontrahentom dużą różnorodność produktów muzycznych. Mamy długoletnie doświadczenie w sektorze. Proponujemy kontrahentom pomoc w aspekcie dopasowania produktów do indywidualnych oczekiwań. Współpracujemy tylko z renomowanymi wytwórcami, dlatego możemy zagwarantować doskonałą jakość każdego produktu. Regularnie poszerzamy ofertę, żeby sprostać wzrastającym wymaganiom naszych klientów. Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:

 Jesteśmy producentami muzyki użytkowej przeznaczonej do udźwiękawiania spotów reklamowych (radiowych i telewizyjnych), czołówek telewizyjnych, gier komputerowych, stron www, reportaży i filmów fabularnych. W naszym studiu powstają dzwonki oraz komunikaty do infolinii telefonicznych. Specjalizujemy się w komponowaniu muzyki pod obraz – klient otrzymuje zsynchronizowany materiał filmowy, zgrany do dowolnego formatu video. Realizujemy nagrania lektorskie – dysponujemy przy tym własnym bankiem głosów. Reklama dźwiękowa to najlepszy sposób na wypromowania produktu. Dzięki niej można w bardzo łatwy sposób trafić do klienta, a co za tym idzie zwiększyć popyt na usługi. Dlatego z tej formy reklamy korzysta coraz więcej firm.


Dźwięki reklamowe towarzyszą naszemu życiu właściwie w każdym miejscu. Można je spotkać nie tylko w radiu czy telewizji, ale coraz częściej słyszalne są w miejscach użyteczności publicznej. Z mówiącym głosem zetkniemy się w centrum handlowym i środkach transportu. Znamy także gadające witryny, mówiące urządzenia do nawigacji, czyli niezwykle ostatnio popularne GPSy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl