Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25026
415
8
66140

Wróżby


 
Opis TwojePrzeznaczenie.pl -Profesjonalny portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz cały szereg popularnych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych, numerologii, runach oraz metodach ezoterycznych, które pomogą odnaleźć Ci prawdziwą miłość oraz podpowiedzą , którą z dróg życiowych wybrać.

 

Słowa kluczowe przepowiednie   wróżba   wróżba online   wróżba miłosna   rzucanie uroków   wróżenie z dłoni   twoje przeznaczenie   wróżby dla dzieci   chińskie wróżby   tarot   wrózby na sms   ezoteryka   wyrocznia
Url http://twojeprzeznaczenie.pl
Kategorie Inne > Horoskopy
Inne > Zjawiska paranormalne
Data wpisu Apr 21, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Inne > Horoskopy
TwojePrzeznaczenie.pl -Profesjonalny portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz cały szereg popularnych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych, numerologii, runach oraz metodach ezoterycznych, które pomogą odnaleźć Ci prawdziwą miłość oraz podpowiedzą , którą z dróg życiowych wybrać.
Kategoria:

Serwis ezoteryczny Kosmica skupia najlepszych w kraju jasnowidzów, astrologów, tarocistów i numerologów, którzy przewidują przyszłość oraz udzielają porad życiowych. Kontakt z nimi możliwy jest telefonicznie, on-lineowo lub poprzez czat esemesowy. Serdecznie zapraszamy do rejestracji w serwisie i do wybrania własnego, optymalnego dla siebie doradcy.
Kategoria:

Odwiedzaj nas codziennie i dowiaduj się co nowego Cię czeka w ciągu najbliższych dni. czytaj horoskop, który został przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zobacz sama jak wiele z niego się sprawdzi. Czytaj co tydzień plany gwiazd względem Ciebie, a w wolnej chwili rób sobie wróżby, które odkryją Twoją nową stronę. Poznaj siebie jakiej się jeszcze nie znałaś. Sprawdzaj swój biorytm na każdy dzień, zwłaszcza jeśli wiesz, że dziś czeka Cię wiele wyzwań.
Kategoria:

Udzielam porad na podstawie analizy horoskopu urodzeniowego.
Możecie Państwo zamówić również analizę
porównawczą horoskopów dwóch osób.
Nie są to wydruki z programu komputerowego.
Każdy horoskop jest rozpatrywany i opracowywany indywidualnie.
Więcej informacji na mojej stronie www.astrovia.biz
Zapraszam
Kategoria:

Witam Serdecznie.
Nazywam się Tom Shay’an, jestem wróżbitą, doradcą duchowym i ezoterycznym.
Ezoteryka towarzyszy mi od najmłodszych lat, to właśnie wtedy zdecydowałem,
że Ezoteryce chcę poświęcić moją przyszłość.

Świat Ezoteryki to nie tajemne księgi, niedostępne zaklęcia, skomplikowane rytuały.
Wszystko czego pragniemy leży na wyciągnięcie naszej ręki. Ezoteryka jest sztuką, sposobem postrzegania rzeczywistości. To łączenie różnych elementów, tradycji, radość dnia codziennego. Zrozumienie, że to w Nas jest Bóg.

W mojej praktyce łącze różne techniki. Przede wszystkim korzystam ze Świętego Drzewa Życia. Na bazie Drzewa właśnie powstały Karty Tarota, oraz Karty Anielskie, którymi się posługuję, w celu zrozumienia przeszłości i teraźniejszości oraz zobaczenia jakie szanse dostaniemy od losu w przyszłości, czego powinniśmy unikać.

Pracując z człowiekiem, pomagając poprawić jakość jego życia korzystam z litoterapii, kamienie szlachetne i półszlachetne w szybki sposób poprawiają energetykę naszego organizmu. Kurs Metody Silvy orz Huna pomagają mi wpływać na psychikę ludzi. Pomagają uczyć pozytywnego myślenia.

Tworzę własne rytuały korzystając z różnych źródeł wiedzy: Magii Świec, Eeng Shui, Astrologii, Numerologii, tradycji Wicca i Angelologii, co pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów. Wśród rytuałów, które tworzę znajdują się również rytuały wypędzające.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl