Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
0
64996


 
Opis Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę WOMEB z Gdyni. Nasza działalność polega na produkcji mebli na rzecz przemysłu stoczniowego. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, w meble wyposażyliśmy już m.in. bardzo duże platformy wiertnicze HAKUM i HAKUS. Poza tym, wykonujemy również meble do innych obiektów, umeblowaliśmy na przykład biura i sklepy Telekomunikacji Polskiej w Gdańsku oraz Gdyni. W naszej ofercie dostępne są specjalistyczne meble lekkie, które są o 30-60% lżejsze od tradycyjnych mebli, ale poza tym zachowują ich pozostałe cechy. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

 

Słowa kluczowe wytwórnia mebli okrętowych   producent mebli okrętowych   fabryka mebli okrętowych   meble okrętowe   meble okrętowe produkcja   wytwórnia okrętowych mebli   meble okrętowe lekkie   produkcja mebli okrętowych   kompleksowe wyposażenie okrętu   meble hotelowe  
Url http://womeb.com.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Meble
Data wpisu Sep 14, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Meble
Producent Idea Nova - posiada w ofercie wysokiej jakości skóry obiciowe, skóry tapicerskie i tłoczone (emossed leather). Wybierz nas - zapraszamy, zapoznaj się i przejdź dalej - mamy także atrakcyjne skóry egzotyczne - skóry z krokodyla i ze strusia. Skorzystaj z naszej bogatej oferty na skóry oraz meble skórzane, paski, buty i portfele z krokodyla.
Kategoria:

Firma meble CLAUDIA, której siedziba znajduje się w Kalwarii Zebrzydowskiej, proponuje kontrahentom dużą różnorodność mebli. Mamy długoletnie doświadczenie w branży. Precyzyjnie wykonujemy wszystkie artykuły, co sprawia, że możemy zagwarantować ich wysoką jakość oraz długoletnią trwałość. Proponujemy konkurencyjne ceny artykułów. Gwarantujemy możliwość przygotowania mebli na dowolny wymiar, według wymagań przekazanych przez kontrahentów. Za darmo dostarczamy zamówienia, których wartość przewyższa dziesięć tysięcy złotych.
Kategoria:

Akan jest firmą specjalizującą się w ręcznie produkowanych meblach. Przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność od 1989 roku, projektując w tym czasie niepowtarzalne meble, jakie nieczęsto można zobaczyć w popularnych salonach meblowych. Meble posiadają wiktoriański design, produkowane są również stylizowane na wiejskie zestawy. Przedsiębiorstwo dokłada wszelkich starań, aby projektowane meble posiadały własny oryginalny charakter, jak również żeby były całkowicie funkcjonalne. Ponadto firma od niedawna oferuje także kontrahentom meble wykonane w minimalistycznym stylu. Zainteresowani ofertą kontrahenci mogą także odwiedzić firmowy salon znajdujący się w Szczecinie.
Kategoria:

Markat - produkcja, sprzedaż: meble sklepowe, kosze druciane, kraty, haki, stoiska reklamowe, stojaki sklepowe, regały metalowo druciane, wieszaki gazetowe, stojaki (obrotowe, płaskie) na okulary, pocztówki, gazety. Też meble z drutu na zamówienie klienta.
Kategoria:

Moderno Arkadiusza Lunitza to firma, która zyskała szacunek w branży przez wiele lat oferując specjalistyczne usługi z zakresu sprzedaży materiałów wykończeniowych. Nasza oferta jest kompleksowa, bo zależy nam na tym, żeby mogli Państwo urzeczywistnić wszystkie potrzeby u nas. Zanim rozpoczniemy realizować zleconą usługę, robimy projekt 3D, dzięki któremu klient zobaczy jaki będzie końcowy wynik prac. Najistotniejszym celem pracowników firmy Moderno jest ułatwienie Państwu budowy bądź remontu domu - dbamy o to, żeby każdy etap pracy był jak najmniej kłopotliwy. Udział w programie Rzetelna Firma potwierdza naszą wiarygodność. Na naszej stronie internetowej są szczegóły:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl