Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20393
415
5
64897

Wniosek egzekucyjny


 
Opis Wniosek egzekucyjny, a ściślej mówiąc wniosek o wszczęcie egzekucji jest dokumentem składanym pisemnie lub też składanym ustnie do protokołu komornika. Na podstawie wniosku egzekucyjnego komornik rozpoczyna postępowanie egzekucyjne. Przy składaniu wniosku egzekucyjnego należy pamiętać o tytule wykonawczym, który powinien być dołączony do wniosku egzekucyjnego w oryginale. W oparciu o sam wniosek egzekucyjny (bez tytułu wykonawczego) komornik nie uruchomi postępowania egzekucyjnego.

 

Słowa kluczowe wniosek egzekucyjny   komornik   ściąganie należności   długów   kancelaria komornicza   gdańsk
Url http://www.komornik-gdansk.eu
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Biznes Ekonomia > Windykacja
Data wpisu Dec 31, 2012
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności
Nieruchomosci-wycena.com to strona rzeczoznawcy majątkowego. Działamy na terenie Częstochowy. Wykonujemy kompleksowe zadania związane z wyceną nieruchomości, gruntów, obiektów komercyjnych. W swojej pracy posiadamy długoletnie doświadczenie. Istotna jest dla nas etyka zawodowa. Wycena nieruchomości czy też działek to procedura, która powinna być zrealizowana na wysokim poziomie i profesjonalnie. Wykonywane przez nas usługi zapewniamy każdemu, kto chce ustalić wartość majątku. Ustalenie wartości majątku niezbędne jest w różnych sytuacjach. Dajemy gwarancję na poufność danych i cen.
Kategoria:

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Marcin Godyń przyjmuje zlecenia od wierzycieli z określonego rewiru, obejmującego dzielnicę Krowodrza. Nasza kancelaria komornicza prowadzi usługi związane z egzekucją oraz aukcjami ruchomości i nieruchomości: samochodów, lokali mieszkalnych itp. Ponadto zajmujemy się zleceniami połączonymi ze ściąganiem długów, wydawaniem orzeczeń sądowych o roszczenia pieniężne i niepieniężne itp. Prowadzimy windykację opłat na podstawie wniosku wierzyciela i tytułu wykonawczego. Przygotowujemy protokoły na rozporządzenie sądu lub prokuratora. Powierzone nam obowiązki i zadania realizujemy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa i kodeksu etyki zawodowej. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Wniosek egzekucyjny, a ściślej mówiąc wniosek o wszczęcie egzekucji jest dokumentem składanym pisemnie lub też składanym ustnie do protokołu komornika. Na podstawie wniosku egzekucyjnego komornik rozpoczyna postępowanie egzekucyjne. Przy składaniu wniosku egzekucyjnego należy pamiętać o tytule wykonawczym, który powinien być dołączony do wniosku egzekucyjnego w oryginale. W oparciu o sam wniosek egzekucyjny (bez tytułu wykonawczego) komornik nie uruchomi postępowania egzekucyjnego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl