Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

Wizytówki Bydgoszcz


 
Opis ReMedia - drukarnia, ulotki, bydgoszcz, agencja reklamowa, bilbordy, słupy reklamowe, plakaty, wizytówki. Najlepszej jakości druk tylko u nas. Drukarnia w
Bydgoszczy. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie remedia.pl

 

Słowa kluczowe reklama   drukarnia   bydgoszcz   agencja reklamowa   promocja   marketing   public relation   druk   poligrafia   sitodruk   lakierowanie uv   remedia   media   niskonakładowy   wysokonakładowy   offset   ploter   ogłoszenia   ogloszenia   reklama   press   dtp   skład   sklad   słupy   słupy reklam
Url http://www.remedia.pl
Kategorie Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Marketing Reklama > Studia Graficzne
Marketing Reklama > Kalendarze
Data wpisu Apr 25, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Wydawnictwo Pomorza i Kujaw - Zbigniew Klimczak powstało wypełniając niszę na rynku reklamowym skierowanym głównie do samorządów lokalnych. Skupiło wokół siebie kadrę doświadczonych fachowców w dziedzinach: szeroko pojętej reklamy, promocji, grafiki komputerowej i Naszą misją jest taka współpraca z przedstawicielami lokalnych społeczności, która umożliwi jak najlepsze ukazanie walorów regionów, miast i gmin oraz związanych z danym terenem podmiotów gospodarczych. Jest to szczególnie ważne po naszym zjednoczeniu z Unią Europejską. Polskie miasta i gminy, ze swoją różnorodnością, odmiennością i specyfiką "Kraju nad Wisłą", stanowiąc tzw. "małe ojczyzny", kryją w sobie wiele piękna i skarbów narodowych - warto się nimi poszczycić. Czas pokazać się z najlepszej strony, zaprezentować swój dorobek kulturalny i gospodarczy. Wiele powiatów, miast i gmin już to uczyniło i my im w tym pomogliśmy.
Kategoria:

Torba Papierowa to w tej chwili jeden z najbardziej eleganckich, modnych i stylowych sposobów na opakowanie zakupowe. Do tego wykonana z ekologicznych papierów makulaturowych lub kraft jest wręcz doskonałym narzędziem promocji firmy wśród klientów. Torby Papierowe stanowią również świetną formę reklamy, dzięki czemu mają podwójny charakter - z jednej strony pozwalają wygodnie nosić nawet ciężkie produkty do 15 kg, a jednoczeście dzięki nadrukom reklamowym świadczą o firmie.
Kategoria:

Można liczyć na to, że produkt, który jest dobrej jakości i w konkurencyjnej cenie sam się sprzeda na rynku. W końcu konsumenci powinni mieć w sobie naturalną potrzebę poszukiwania dobrych rzeczy. Niestety rzeczywistość jest inna. Ogromna rolę odgrywa tutaj reklama. Namioty reklamowe okazują się być jedna z najskuteczniejszych metod promowania marki. Trudno bowiem przecenić rolę kontaktu bezpośredniego.
Kategoria:

SPECCHIO - projektowanie graficzne
Nasza firma zajmuje się malarstwem ściennym, potocznie nazwanymi freskami. Mieścimy się w Szczecinie, aczkolwiek chętnie podejmiemy się realizacji poza granicami naszego miasta. Firma współpracuje również z grafikami, drukarnią i firmą vidi. Możemy zrealizować każde pragnienie klienta z dziedziny sztuki jak również nowoczesnego projektowania graficznego. Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Kategoria:

Zorx Lesznowola Warszawa - kompleksowe instalacje reklamowe indoor i outdoor. Specjalizacja to montaż reklam, monitory reklamowe, aplikacja folii, instalacje systemy DS (digital signage). Montaż TV, rebranding obiektów, POS i inne usługi. W ofercie też oklejanie witryn folią i kasetony podświetlane. Zobacz więcej na stronie - kliknij i sprawdź co polecamy. Zapraszamy - identyfikacja wizualna, reklama outdoor i indoor, woj. mazowieckie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl