Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
4
65896

Wizy do Rosji


 
Opis Jest nam niezwykle przyjemnie zaprezentować Państwu nasz biznes, który nazwaliśmy Wizarussia zajmujący się zyskiwaniem zaświadczeń na piśmie typu wizy na przykład wizy do Rosji. Powinniśmy wszelako napomknąć, że nie realizujemy wiz wyłącznie do naszego największego wschodniego sąsiada, którym oczywiście jest Federacja Rosyjska, gdyż w naszej gestii leżą dodatkowo wizy na Białoruś, do Chin i do Kazachstanu. Ewidentnie zatem widzimy, że w polu zainteresowania naszych działań znajduje się generalnie kierunek na wschód od naszego Państwa. Oprócz wyżej wymienionych działań nasza działalność biznesowa uznała za swój obowiązek zapewnienie pomocy nowo przybyłym do naszego kraju, która to pomoc udzielana jest w zakresie uzyskania właściwych dokumentów wliczając w ich poczet również następującego rodzaju - zezwolenie na pobyt czasowy.

 

Słowa kluczowe karta pobytu   wizy do Rosji   wizy na Białoruś   wizy Rosja   wizy do Chin   wiza do Chin   zezwolenie na pracę   wizy Białoruś   wiza Chiny   zezwolenia na pracę   karta pobytu czasowego   wizy Chiny   wizy do Kazachstanu   wizy Kazachstan   zezwolenie na pobyt czaso
Url http://www.wizarussia.pl
Kategorie Sport Turystyka > Biura podróży
Sport Turystyka > Pośrednictwo wizowe
Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Data wpisu Jan 16, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Biura podróży
Warte uwagi i tanie last minute w zasięgu Twojej ręki – i Ty możesz wyjechać na wspaniałe wakacje w tym sezonie! Tylko u nas zarezerwujesz świetne last minute w niskiej cenie, wycieczki zagraniczne już nie są dla wybranych, możesz je wykupić przy odrobinie oszczędzania. Udostępniamy wyjazdy do różnych państw w różnych miesiącach, wczasy parodniowe i dłuższe pobyty, zróżnicowane standardy noclegów i typy rozrywek – u nas naprawdę znajdziesz wycieczkę idealną dla siebie. Wakacje last minute są niedrogie i interesujące, za niewygórowaną sumę możesz zobaczyć wiele państw na świecie – tylko od Ciebie zależy, co wybierzesz. Hiszpania, Tunezja, Grecja a może Cypr? Zapoznaj się z naszym katalogiem i wybierz najlepsze wczasy w swoim życiu! Z nami nie szastasz pieniędzmi a jednocześnie spędzasz luksusowo czasy – basen, kawiarnie, regionalne rozrywki, zwiedzanie. Zapraszamy!
Kategoria:

Biuro podrozy Itaka powstalo w 1989 roku i jest zdecydowanym liderem w sprzedazy wycieczek objazdowych na polskim rynku.Oferta last minute, wycieczki do takich krajow jak Egipt, Grecja, Turcja - pelna egzotyka. Firma oferuje wysokiej jakosci wczasy i wycieczki turystyczne.
Kategoria:

Oferty last minute na Wyspy Kanaryjskie: wczasy Teneryfa, Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, El Hierro, La Palma, La Gomera. Na stronie szczegółowe mapy oraz liczne przewodniki turystyczne. Biuro oferuje transfery na niemieckie lotniska oraz miejsca parkingowe w przypadku dojazdu własnego.
Kategoria:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w turystyce, współpracujemy z najlepszymi organizatorami. Sprzedajemy imprezy kilkudziesięciu touroperatorów
Kategoria:

Największy Studencki Sylwester w Polsce, Sylwester nar morzem, Studencka impreza sylwestrowa, Najlepsze imprezy tylko z nami, przezyj z nami swoje najlepsze chwile w Sylwestra i Majowki organizowane przez nas! Zapewniamy niezapomniane atrakcje podczas sylwestra oraz wiele nowych znajomości! Zapraszamy wszystkich studentow i studentki do wspolnej sylwestrowej zabawy i nie tylko, zapraszamy rowniez na majowki, juwenalia, otrzesiny i inne imprezy ktore dla Was organizujemy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl