Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995

Windsurfing obozy


 
Opis Jeśli chciałbyś spędzić wspaniałe wakacje nad polskim morzem, powinieneś rozważyć udział w kursie windsurfingu. Przykuwającą uwagę ofertę w tym zakresie ma dla nas szkoła SurfPoint, która od pewnego czasu może zaproponować nam prowadzone przez specjalistów szkolenia. Podejmując decyzję o skorzystaniu z tej propozycji, mamy pewność, że po mniej więcej 8 godzinach kursu nauczymy się podstaw. Warto podkreślić, że wszystkie organizowane kursy odbywają się w dość płytkim akwenie, zatem nie trzeba bać się o swoje bezpieczeństwo.

 

Słowa kluczowe szkoła   hel   jastarnia   kitesurfing   nad morzem
Url http://www.surfpoint.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jun 10, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Zapraszamy na naszą stronę na której znajdziecie wiele cennych informacji na temat wychowania dzieci i młodzieży. Dzięki nam dowiesz się jak powinien przebiegać ten trudny proces. Zamieszczone na naszej stronie artykuły z są bardzo ciekawe i z pewnością okażą się przydatne! Wychowanie dzieci i młodzieży nie musi być takie trudne. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Łódzka firma szkoleniowa zajmująca się szkoleniami. W ofercie firmy znajdują się szkolenia miękkie i informatyczne oraz szkolenia integracyjne. Szkolenia są prowadzone w formie zamkniętej i otwarte. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie przedstawiony jest szczegółowy program dostępnych szkoleń.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Roboty i Spółka tworzą ludzie, którzy chcą pokazywać wiedzę z dziedziny nauk ścisłych w niecodzienny sposób łącząc ją z uwielbieniem do pracy z najmłodszymi. Zespół
Załogę Roboty i Spółka stanowią konstruktorzy, absolwenci oraz studenci specjalności ścisłych. Każdy z nich ma praktykę w pracy z dziećmi. Warsztaty z robotyki i doświadczeń prowadzimy dla dzieci zebranych w małych grupach, do 12 uczestników. Na zajęcia z robotyki zapewniamy wszystkim dzieciom zestaw do budowania robota. Na warsztatach z doświadczeń każdy uczestnik indywidualnie przeprowadza pod naszym okiem eksperymenty.
Kategoria:

Szkoła Języków Obcych Snatch w Legnicy powstała z myślą o tych, jacy chcą zgłębiać tajniki języków obcych w życzliwej i bezstresowej atmosferze. Umożliwiamy najlepsze pomoce dydaktyczne i fachowy sprzęt multimedialny. Pracują z nami świetni lektorzy, którzy posiadają rozległe doświadczenie i nadzwyczaj wysokie kwalifikacje, a co ważne niesłychanie lubią pracować z ludźmi. Prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Umożliwiamy konwersacje językowe i zajęcia z native speakerem. Proponujemy kursy na wszystkich poziomach nauczania. Warto wspomnieć, że organizujemy kursy językowe w Wielkiej Brytanii, co odbywa się dzięki stałej współpracy z jedną z tamtejszych szkół. Więcej o nas na stronie internetowej.
Kategoria:

Strona przedstawia szkolenia dla firm. Strona prezentuje szkolenia z wielu dziedzin (budownictwo, farmacja, finanse, nieruchomości, zamówienia publiczne, zdrowie). Księgarnia jest jednym z wielu serwisów markowanych przez firmę ABC.COM.PL wiodącego prym w środowisku prawniczym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl