Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20348
415
2
64858

Windsurfing obozy


 
Opis Jeśli chciałbyś spędzić wspaniałe wakacje nad polskim morzem, powinieneś rozważyć udział w kursie windsurfingu. Przykuwającą uwagę ofertę w tym zakresie ma dla nas szkoła SurfPoint, która od pewnego czasu może zaproponować nam prowadzone przez specjalistów szkolenia. Podejmując decyzję o skorzystaniu z tej propozycji, mamy pewność, że po mniej więcej 8 godzinach kursu nauczymy się podstaw. Warto podkreślić, że wszystkie organizowane kursy odbywają się w dość płytkim akwenie, zatem nie trzeba bać się o swoje bezpieczeństwo.

 

Słowa kluczowe szkoła   hel   jastarnia   kitesurfing   nad morzem
Url http://www.surfpoint.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jun 10, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Chciałbyś osiągnąć sukces w biznesie? Twoja firma istnieje na rynku już od kilku lat, ale ciągle nie masz stałych klientów? Zastanawiałeś się co może być tego przyczyną? A wziąłeś pod uwagę kwestię złego zarządzania? Jeżeli zatrudniasz u siebie ekipę menadżerów i jeżeli chciałbyś wysłać ich na szkolenia menadżerskie, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie przyjmiemy u siebie Twoją ekipę, przekażemy jej sprawdzoną i rzetelną wiedzę, oraz nauczymy ją jak zarządzać firmą i całym zespołem ludzkim. Nie bez znaczenia będzie tutaj motywacja. Im bardziej masz zaangażowanych pracowników, tym masz większe szanse na odniesie sukcesu. Pozwól, że weźmiemy sprawy w swoje ręce i specjalnie na potrzeby Twojej firmy opracujemy nowoczesny projekt oparty na grywalizacji. Oddamy Ci do dyspozycji innowacyjną platformę szkoleniową i do złudzenia przypominającą grę strategiczną. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mnóstwo osób swoje wolne popołudnia spędza na graniu i dlatego też, postanowiliśmy przenieść te emocje na płaszczyznę służbową. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się na czym dokładnie polega ten projekt, to w kilku prostych słowach spieszymy Ci donieść, że jest to innowacyjna metoda marketingowa, która została już doceniania przez wiele korporacji na całym świecie. Platforma służy do zachęcania pracowników do aktywnego działania, samorozwoju i drobnej rywalizacji. Jako nieliczni na rynku wdrażamy w życie takie projekty i mamy nadzieję, że już niedługo zostaniesz naszym klientem. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Akademia Menedżera to oferta skierowana do każdego menedżera chcącego poszerzyć swoje kompetencje – dzięki tym właśnie zajęciom możesz dowiedzieć się, jak efektywniej zarządzać ludźmi, rozwinąć swoje kompetencje przywódcze i nauczyć się szeroko rozumianego zarządzania i przywództwa strategicznego. Zajęcia w Akademii są prowadzone na 3 poziomach zaawansowania dla zarówno dla menedżerów młodych stażem, jak i dla wyższej kadry zarządzającej. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty na stronie internetowej!
Kategoria:

Jeżeli kurs komputerowy to tylko u nas. Jeśli jesteś osobą, której nieobojętna jest własna przyszłość lub przyszłości twojej firmy, to dobrze trafiłeś! Szkolenia informatyczne i szkolenia biznesowe. Oferujemy kursy z dwóch ważnych zakresów: informatyki i biznesu.
Kategoria:

Dzisiejsze budowy są niezwykle rozbudowanymi przedsiębiorstwami zarządzanymi przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny inżynierii oraz administracji. Aby ich praca przynosiła wymierne efekty niezbędni są specjaliści tacy jak monter rusztowań metalowych, operator urządzeń UDT czy chociażby operator spycharki posiadający ukończone kursy uprawniające ich do pracy na danym stanowisku.
Kategoria:

Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej realizuje liczne szkolenia na wielu międzynarodowych konferencjach i seminariach. Nasza długoletnia praktyka w realizowaniu zabiegów estetycznych oraz potrzeba poszerzania wiedzy z zakresu kosmetologii zapewnia nam przygotowanie szkoleń z najnowszych kompetencji oraz obsługi nowoczesnych technologii kosmetycznych na najwyższym światowym poziomie, które odpowiadają potrzebom lekarzy oraz ich pacjentów. Jesteśmy zarówno teoretykami i praktykami, dzięki czemu świadczymy ćwiczenia fachowo oraz kompetentnie. Zapraszamy na witrynę internetową po szczegóły współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl