Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

Windsurfing obozy


 
Opis Jeśli chciałbyś spędzić wspaniałe wakacje nad polskim morzem, powinieneś rozważyć udział w kursie windsurfingu. Przykuwającą uwagę ofertę w tym zakresie ma dla nas szkoła SurfPoint, która od pewnego czasu może zaproponować nam prowadzone przez specjalistów szkolenia. Podejmując decyzję o skorzystaniu z tej propozycji, mamy pewność, że po mniej więcej 8 godzinach kursu nauczymy się podstaw. Warto podkreślić, że wszystkie organizowane kursy odbywają się w dość płytkim akwenie, zatem nie trzeba bać się o swoje bezpieczeństwo.

 

Słowa kluczowe szkoła   hel   jastarnia   kitesurfing   nad morzem
Url http://www.surfpoint.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jun 10, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
RockMaser jest jednym z największych jednostek szkoleniowych w obrębie alpinizmu przemysłowego w Polsce. Mamy wieloletnie doświadczenia w podobny sposób w pracowaniu na wysokościach jak też edukowaniu tudzież przeszkalaniu alpinistów przemysłowych. Proponujemy Państwu między innymi kurs montera rusztowań jak i Usługi alpinistyczne. RockMaster jest indywidualnym oraz wyłącznym dystrybutorem specjalnego sprzętu wspinaczkowego dla przemysłu marki Singing Rock - w przedstawionej ofercie pomiędzy innymi siatki bezpieczeństwa, szelki bezpieczeństwa oraz inne. Nasza jednostka posiada internacjonalne akredytacje instytucji wysokościowych. Zapraszamy firmy jak również pojedynczych odbiorców do przedłożenia się z propozycją naszych szkoleń tudzież instrumentów wspinaczkowych.
Kategoria:

Firma CEiB już od 10 lat trudni się organizowaniem profesjonalnych szkoleń dla przedsiębiorstw reprezentujących najróżniejsze branże. Przedsiębiorstwo może zaproponować klientom usługi w całym kraju. Decydując się na współpracę z tą firmą, mamy pewność, że każde szkolenie zostanie dokładnie dopasowane do celów sprzedażowych naszej firmy. CEiB zawsze na początku ustala cele klienta i do nich dostosowuje przebieg całego szkolenia. Oczywiście przedsiębiorstwo może zaoferować klientom też kompetentne doradztwo.
Kategoria:

Business Inspiration - to rozwiązania i narzędzia, które są innowacyjne i skuteczne. Naszym zadaniem jest wdrażanie zmian w zakresie szkoleń produktowych i wstępnych, wprowadzamy metodę łączącą techniki trenerskie i coachingowe, których celem jest zmaksymalizowanie efektywności kadry pracowników w poszczególnych przedsiębiorstwach.
Główne założenie to wzmocnienie wydajności szkoleń wstępnych, które budują obraz przedsiębiorstwa w oczach pracownika oraz mają za zadanie wzbudzić w nowej kadrze chęć działania, lojalność oraz poczucie przynależności do danej struktury.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szkoleń biznesowych oraz otwartych. Naszym klientom proponujemy Life i Business Coaching. Dostarczamy usługi zaspakajając indywidualne, specyficzne potrzeby klientów, dbając przy tym o ich wysoką jakość.
Kategoria:

Szukasz szkoły nauki jazdy w mieście Tarnowskie Góry? Szkoła Jazdy ELDRIVE zaprasza oferując profesjonalne kursy prawa jazdy kategorii B. Zapewniamy miłe warunki szkolenia oraz atrakcyjne promocje na naukę jazdy w naszym ośrodku. Ponad to proponujemy jazdy dodatkowe oraz kursy uzupełniające. Szkoła Jazdy ELDRIVE Tarnowskie Góry zaprasza do siedziby w centrum miasta przy ulicy Piłsudskiego.
Kategoria:

Liwax - Ośrodek Szkolenia BHP. Specjalizacja to: Bhp Warszawa, kompleksowa obsługa firm - ocena ryzyka zawodowego, ochrona przeciwpożarowa, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, kursy, szkolenia bhp i ppoż. nadzór i audyt, usługi. Zapraszamy - szkolenia bhp.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl