Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24737
415
0
66020


 
Opis Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Pana Pawła Kamińskiego świadczącego usługi fotograficzne na terenie Lublina, Zamościa, Chełma czy też Krasnnegostawu. Jego oferta obejmuje sesje zdjęciowe w plenerze jak i sesje zdjęciowe studyjne. Strona internetowa jego firmy przedstawia dotychczas wykonane zdjęcia a także wszelkie niezbędne informacje służące nawiązania współpracy. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe foto i film   fotoifilm   fotografia ślubna   wideofilmowanie   fotograf ślubny   kamerzysta  
Url http://www.fotoifilm.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Data wpisu Apr 1, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Dziś aby stworzyć własny film potrzeba chęci, wolnego czasu i na początek pewnego wkładu finansowego. Sprzęt do nagrywania i obróbki filmu jest na wyciągnięcie ręki, dlatego coraz popularniejszą formą rekreacji jest wideofilmowanie. Współczesne amatorskie produkcje powoli przestają zaskakiwać wysokim poziomem jakości nagrań, zarówno pod względem technicznym jak i w warstwie fabularnej.
Kategoria:

Wideofilmowaniem zajmuję się od 16. Działam przede wszystkim w woj. Świętokrzyskim (Kielce, Końskie, Włoszczowa, Jędrzejów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice). Do zagadnień związanych z wideofilmowaniem, filmowaniem ślubów podchodzę z pasją i profesjonalizmem. Jeśli skorzystają Państwo z moich usług filmowania ślubów, wesel, czy innych uroczystości otrzymacie wysokiej jakości reportaż zrealizowany w technologii cyfrowej. Swoją pracę traktuję poważnie i odpowiedzialnie, w związku z tym powierzając mi wideofilmowanie swojego ślubu czy zrobienie reportażu z innej ważnej uroczystości, w zorganizowanie której włożyłeś tyle pracy, możesz wreszcie pozwolić sobie na chwilę odprężenia. Wybierając moje usługi filmowania ślubów masz zagwarantowany pełen profesjonalizm, nadzwyczaj atrakcyjne ceny i ciekawą oprawę wideofilmowania ślubu i wesela. Jeśli zainteresowała Państwa moja oferta proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 602-188-341 lub mailowy pod adresem: jacek.kaszycki@wideo-film.pl
Kategoria:

Start 4 Event jest firmą, która zajmuje się szeroko pojętą organizacją i uświetnianiem różnego rodzaju imprez i eventów. Cechują się rozsądnymi cenami oraz pełnym zapleczem sprzętowym. Do ich zadań na imprezie należy zapewnienie nagłośnienia, sprzętu audiowizualnego takiego jak ekrany LCD oraz osprzęt typu konferencyjnego. Zatrudniają wielu doświadczonych specjalistów w zakresie obsługi sprzętu a także oprawy artystycznej. Na życzenie klienta mogą również zorganizować częściową obsługę techniczną w zależności od jego potrzeb. W ich kompetencje wchodzi również tworzenie muzyki na życzenie. Dodatkowo posiadają fotobudkę do uświetnienia i uwiecznienia imprezy w oryginalny sposób.
Kategoria:

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami związanymi z wideofilmowaniem uroczystości ślubnych oraz weselnych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę Day&Light. Precyzyjnie podchodzimy do każdej zleconej czynności, dlatego możemy zagwarantować świetną jakość każdych świadczonych czynności. Jeżeli są Państwo zainteresowani propozycją, to zapraszamy do potwierdzenia dostępności konkretnego terminu. Na naszej witrynie internetowej zaprezentowane zostały również wybrane realizacje.
Kategoria:

Firma Just Married Video oferuje sposobność zarejestrowania materiału wideo z uroczystości weselnej oraz z sesji plenerowej. Zapewniamy najwyższą jakość każdych materiałów filmowych, które rejestrowane a także przygotowywane są przez wysokiej klasy fachowców z długoletnim stażem w branży. Wybierając oferowane przez nas usługi, mają Państwo pewność, że film będzie zgodny z wyartykułowanymi oczekiwaniami. Przekazanie gotowego filmu poprzedza zatwierdzenie go przez osoby zlecające usługę. Zachęcamy do oglądania naszych przykładowych realizacji oraz korzystania z usług.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl