Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012

WIBOR- usługi hydrauliczne


 
Opis Firma Wibor, z Krakowa, zajmuje się świadczeniem usług w zakresie wszelkiego rodzaju prac związanych z techniką grzewczą. W jej podstawowej ofercie znajdą Państwo wybór, montaż i serwis urządzeń grzewczych i sanitarnych, wiodących producentów, między innymi, takich, jak Vaillant, Danfoss, De Dietrich, Purmo-Rettig, Kan-Therm, Koło i Brugman. Uzupełnienie propozycji stanowi montaż kolektorów słonecznych oraz legalizacja i wymiana wodomierzy i ciepłomierzy. Doświadczeni specjaliści gwarantują solidną realizację każdego zlecenia a na wszystkie prace udzielamy dwuletniej gwarancji. Służymy naszą wiedzą i możliwościami technologicznymi, firmom i osobom prywatnym. Szybkość działania, terminowość, atrakcyjne ceny, specjalistyczny sprzęt, to wizytówka naszej firmy. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie.

 

Słowa kluczowe usługi wodno-kanalizacyjne   usługi gazowe   instalacje wodociągowe   instalacje grzewcze   usługi hydrauliczne   wymiana ciepłomierzy   wymiana wodomierzy
Url http://www.systemygrzewczekrakow.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Data wpisu Jan 29, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Oferta handlowa firmy Karlik Elektrotechnik obejmuje osprzęt elektroinstalacyjny i elektryczny, w tym kontakty, gniazdka i włączniki elektryczne. Firma stale poszerza swój asortyment o doskonałej jakości produkty, aby w pełni zaspokoić potrzeby swoich partnerów handlowych co jest jedną z charakterystycznych cech firmy, którą starają się realizować od przeszło 40 lat. Zapraszamy hurtownie sprzętu elektrycznego do nawiązania współpracy.
Kategoria:

Rolety i żaluzje, firma OKTA-PLAST prowadzi sprzedaż detaliczną rolet i żaluzji na terenie Gryfina, Szczecina i okolic. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Piastów 3 w Gryfinie tel. 693-736-767. Pomiar i wycena jest gratis. Dojazd do klienta również jest darmowy.
Kategoria:

Firma Polporta oferuje drzwi przeciwpożarowe. Produkowane przez nas drzwi ppoż są najwyższej klasy: drzwi EI 30, drzwi EI 60 oraz drzwi EI 120. Nasze przedzielenia przeciwpożarowe są to stalowe drzwi uniwersalne zgodnie ze standardem EN 1634. Polporta Sp. z o.o. tworzy przedzielenia przeciwpożarowe już od ponad 10-ciu lat. Produkujemy drzwi EI 30, EI 60 i EI 120. Oferowane przez nas drzwi stalowe są najwyższej jakości. Wszystkie drzwi ppoż spełniają najwyższe normy. Nasza oferta obejmuje drzwi przeciwpożarowe.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Cortal proponuje kontrahentom produkty wykorzystywane w architekturze a także urządzaniu wnętrz. Specjalizujemy się w wykonywaniu produktów z materiału Corian. Nasza firma ma autoryzację producenta, co pozwala na zagwarantowanie kontrahentom świetnej klasy proponowanych artykułów. Dane techniczne surowca produkcyjnego a także jego cechy klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej. Gwarantujemy możliwość wykonania produktów w licznych odcieniach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego.
Kategoria:

RS Max oferuje balustrady ze stali nierdzewnej i poręcze. Nasza firma ma kilkanaście lat doświadczenia i działa głównie na terenie Warszawy i okolic. Podejmujemy się nietypowych realizacji szukając najbezpieczniejszych rozwiązań, wykonujemy również balustrady zgodnie z przedstawionymi projektami. Doświadczony zespół sprawnie zamontuje przygotowane balustrad.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl