Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
5
65120

Wesela, Śluby, Radom


 
Opis Zajmujemy się obsługą i organizacją wesel, ślubów i imprez firmowych. Nie ma pomysłu, którego nie dałoby się z Nami zrealizować.
Nasze główne specjalności to organizacja i koordynacja imprez, w tym wesela, śluby, studniówki, imprezy firmowe, imprezy integracyjne. Siedziba firmy - Radom.

 

Słowa kluczowe Radom   zespoły muzyczne   wesela   ślub   zespoły weselne   imprezy firmowe   obsługa imprez   obsługa wesel   organizacja studniówek   bale   kinderbale   IDC   imprezy dla ciebie
Url http://imprezydlaciebie.pl
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Edukacja Nauka > Szkolenia
Inne > Catering
Data wpisu Sep 13, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Jeżeli kogoś interesują jakiekolwiek usługi związane z projektowaniem wnętrz stojące na rzeczywiście wysokim poziomie, to oferta dostępna na prezentowanej tutaj stronie z pewnością będzie dla niego doskonałą propozycją. Należy ona do firmy zajmującej się takimi właśnie rzeczami już od bardzo długiego czasu, która absolutnie zawsze podejdzie w pełni indywidualnie do wszystkich naszych potrzeb, gwarantując nam tym samym rzeczywiście satysfakcjonujące efekty współpracy z nią. Firma posiada już spore doświadczenie w takiej działalności, zatem jak najbardziej warto jej zaufać!
Kategoria:

Jet Service czarter samolotów dla VIP. Współpracujemy z NAJLEPSZYMI liniami lotniczymi Wizzair, German Wings i innymi. Sprzedajemy TANIE BILETY lotnicze. Oferujemy wynajem samolotów odrzutowych.
Kategoria:

Zajmujemy się obsługą i organizacją wesel, ślubów i imprez firmowych. Nie ma pomysłu, którego nie dałoby się z Nami zrealizować.
Nasze główne specjalności to organizacja i koordynacja imprez, w tym wesela, śluby, studniówki, imprezy firmowe, imprezy integracyjne. Siedziba firmy - Radom.
Kategoria:

Nasza firma jest doświadczonym przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym przede wszystkim w prowadzeniu usług dotyczących blacharstwa i lakiernictwa. Nasz zespół wykonuje swoje zadania na doskonałej jakości sprzęcie. Blacharz, lakiernik, a także inni fachowcy posiadają nie tylko duże doświadczenie, ale także odpowiednie kwalifikacje, dlatego oddając pojazd w Nasze ręce nie musisz się niczego obawiać.
Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, małe firmy oraz klientów indywidualnych. Pracujemy z pojazdami osobowymi, a także z dużymi samochodami ciężarowymi.
Kategoria:

Naszą pasją jest organizacja przyjęć weselnych oraz eventów. Przez ponad piętnaście lat zorganizowaliśmy kilka tysięcy bankietów oraz niezliczoną ilość wesel. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży co poparte jest sukcesami i rekomendacjami zarówno od firm jak i osób prywatnych.
Nasza oferta obejmuje organizację ślubu, ślubu i wesela oraz wesela.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl