Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

Wesela, Śluby, Radom


 
Opis Zajmujemy się obsługą i organizacją wesel, ślubów i imprez firmowych. Nie ma pomysłu, którego nie dałoby się z Nami zrealizować.
Nasze główne specjalności to organizacja i koordynacja imprez, w tym wesela, śluby, studniówki, imprezy firmowe, imprezy integracyjne. Siedziba firmy - Radom.

 

Słowa kluczowe Radom   zespoły muzyczne   wesela   ślub   zespoły weselne   imprezy firmowe   obsługa imprez   obsługa wesel   organizacja studniówek   bale   kinderbale   IDC   imprezy dla ciebie
Url http://imprezydlaciebie.pl
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Edukacja Nauka > Szkolenia
Inne > Catering
Data wpisu Sep 13, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Jeżeli kogoś interesują jakiekolwiek usługi związane z projektowaniem wnętrz stojące na rzeczywiście wysokim poziomie, to oferta dostępna na prezentowanej tutaj stronie z pewnością będzie dla niego doskonałą propozycją. Należy ona do firmy zajmującej się takimi właśnie rzeczami już od bardzo długiego czasu, która absolutnie zawsze podejdzie w pełni indywidualnie do wszystkich naszych potrzeb, gwarantując nam tym samym rzeczywiście satysfakcjonujące efekty współpracy z nią. Firma posiada już spore doświadczenie w takiej działalności, zatem jak najbardziej warto jej zaufać!
Kategoria:

Studio Stream Online to studio produkcji filmowej i fotografii należące do grupy Stream Online. Studio Stream Online mieści się w sercu warszawskiego Mokotowa i oferuje swoim klientom szereg możliwości realizacji różnych produkcji począwszy od reklam, przez filmy, konferencje i szkolenia online, a także programy rozrywkowe. Studio oferuje 260 metrów kwadratowych przestrzeni i pełne wyposażenie w najnowocześniejszy sprzęt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotowało dla swoich klientów Studio Stream Online.
Kategoria:

Zajmujemy się obsługą i organizacją wesel, ślubów i imprez firmowych. Nie ma pomysłu, którego nie dałoby się z Nami zrealizować.
Nasze główne specjalności to organizacja i koordynacja imprez, w tym wesela, śluby, studniówki, imprezy firmowe, imprezy integracyjne. Siedziba firmy - Radom.
Kategoria:

Furex.eu jest głównym regionalnym dystrybutorem palet. Kupisz u nas palety przemysłowe, typu euro i euro epal, dusseldorf, na płozach, przemysłowe i jednorazowe. Sprzedajemy też inne opakowania, takie jak beczki, pojemniki, kanistry, sprzedaż i skup, beczek plastikowych, metalowych, z tworzyw sztucznych, z tworzywa sztucznego. Jednak główna część działalności to skup sprzedaż i dystrybucja palet nowych i używanych. Standardowe wymiary to 120 x 80 (1200 x 800), ale możesz u nas zamówić palety o niestandardowych wymiarach według wcześniej przygotowanej specyfikacji. Oferujemy usługi naprawiania palet. Firma Furex istnieje na rynku od 1996 roku. Nasze usługi świadczone są z najwyższą starannością dzięki czemu klienci wybierają współpracę właśnie z nami. Posiadamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników oraz dysponujemy specjalistycznym sprzętem.
Kategoria:

Folwark Klepisko nad Zalewem Zegrzyńskim oferuje: szkolenia i konferencje nad Zalewem Zegrzyńskim, sale szkoleniowe i konferencyjne nad Zalewem Zegrzyńskim, imprezy integracyjne, imprezy motywacyjne i firmowe, wyjazdy i eventy dla firm, tanie noclegi nad Zalewem Zegrzyńskim, hotel nad Zalewem Zegrzyńskim.
Folwark Klepisko gwarantuje profesjonalną obsługę, niezwykle komfortowe warunki pracy, zabawy i zakwaterowania. Naszym atutem są też przystępne ceny. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl