Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Wesela, Śluby, Radom


 
Opis Zajmujemy się obsługą i organizacją wesel, ślubów i imprez firmowych. Nie ma pomysłu, którego nie dałoby się z Nami zrealizować.
Nasze główne specjalności to organizacja i koordynacja imprez, w tym wesela, śluby, studniówki, imprezy firmowe, imprezy integracyjne. Siedziba firmy - Radom.

 

Słowa kluczowe Radom   zespoły muzyczne   wesela   ślub   zespoły weselne   imprezy firmowe   obsługa imprez   obsługa wesel   organizacja studniówek   bale   kinderbale   IDC   imprezy dla ciebie
Url http://imprezydlaciebie.pl
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Edukacja Nauka > Szkolenia
Inne > Catering
Data wpisu Sep 13, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
REMEX oferuje: drut miedziany profilowy, miedziany, nawojowy, przeciaganie drutu, blachy stalowe, metali kolorowych , ciecie blach, wycinanie, ciecie plazma, sprzedaz , uslugi, Od początku istnienia przedmiotem naszej działalności są usługi związane z branżą metalową. Specjalizujemy się w produkcji drutu miedzianego profilowego
Drugą dziedziną jest usługowe wycinanie różnego rodzaju blach. Nowoczesna maszyna CNC sterowana cyfrowo pozwala na precyzyjne wycinanie dowolnych kształtów
Kategoria:

Jest położony 20 kilkometrów na południe od Warszawy w bardzo malowniczej okolicy na Równinie Mazowieckiej nad rzeką Jeziorką. Siedlisko luksusowych willi znanych osób, gwiazd estrady, polityków, prominentnych biznesmenów - Konstancin. Na stronie historia miasta, zabytki, informacje o uzdrowisku.
Kategoria:

Pośród dużej gamy rożnego typu kursów i szkoleń w naszej ofercie znajdą Państwo również wynajem różnorodnego sprzętu, a przede wszystkim wynajem podestów ruchomych w takich miastach jak Radom, Warszwa i Siedlce. Posiadamy sprzęt różnego typu, dlatego można wybrać podest, który będzie najwygodniejszy do wykonania danej pracy. Więcej informacji dostępnych jest na naszej firmowej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Kimo to francuski producent aparatury pomiarowej. Propozycja przedsiębiorstwa jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej komponenty wykorzystywane w instalacjach HVAC. Produkty spełniają wymogi stawiane przez przemysł lotniczy, papierniczy, samochodowy i inne. W naszej ofercie są m.in anemostaty, analizatory spalin, rejestratory temperatury oraz wiele innych towarów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną www.
Kategoria:

Jet Service czarter samolotów dla VIP. Współpracujemy z NAJLEPSZYMI liniami lotniczymi Wizzair, German Wings i innymi. Sprzedajemy TANIE BILETY lotnicze. Oferujemy wynajem samolotów odrzutowych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl