Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
3
65164

Webkomp.pl


 
Opis Wszystko na temat informatyki. Serwis posiada dział newsów, informacje o programowaniu, oprogramowaniu, linuxie. Jest też ogromny download oraz dział webmastera. W serwisie można zakupić książki informatyczne oraz gadżety serwisu. W serwisie znajdziemy także katalog www, wyszukiwarke video i spis wszystkich telefonów. Posiadamy także rss oraz serwis dla komórek. Po zalogowaniu się w serwisie użytkownik może zmieniać wygląd strony oraz dodawać komentarze, artykuły, newsy oraz własne przemyślenia na temat informacji. W serwisie znajduje się także wyszukiwarka mp3 z ktorej mozna sciagnać każdą piosenkę. Gorąco zapraszamy wszystkich na najlepszy serwis o informatyce w sieci.

 

Słowa kluczowe Webkomp   informa   informatyka   komputery   sieci   oprogramowanie   przetwarzanie   komputery   gry   download   praca   ksiegarnia   sklep komputerowy   serwis multimedialn   linux   e-booki   komputer   laptop   bios   szablony www   internet   liceum   gimnazjum   studia
Url http://www.webkomp.pl/
Kategorie Internet > Portale
Komputery > Serwis komputerowy
Internet > Aktualności
Data wpisu Mar 18, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Portale
Portal społecznościowy dla Naturystów. Znajdziesz tutaj informacje, artykuły o tematyce naturystycznej, opinie, forum, grupy, blogi, przyjaciele, prywatne galerie zdjęć, konkursy, wspólne inicjatywy (np. kalendarz naturystyczny Użytkowników portalu).
Pierwszy polski katalog miejsc naturystycznych (plaże, kempingi, ośrodki oraz pozostałe miejsca) w kraju i na świecie.
Kategoria:

Transplantologia jest dziedziną medycyny, która znacznie się rozwija. Jest ona szczególnie ważna dla osób, które są po przeszczepie, czekają na niego, a także dla osób bliskich dla tych chorych. Dzięki niej żyją ludzie, którzy mieli bardzo małe szanse. Jednakże każdy przyczynia się do jej rozwoju. W jaki sposób można to zrobić? Zarówno oddając krew czy szpik kostny, ale także biorąc udział w specjalnych akcjach. Uzyskaj więcej informacji na stronie – Transplantologia.
Kategoria:

Serwis e-podroznik.pl służy do wyszukiwania rozkładów jazdy polskich
przedsiębiorstw komunikacyjnych takich jak PKS, PKP oraz busy. Rozkład jazdy
prezentowany jest zarówno w formie tabliczek przystankowych jak i wyszukiwarki połączeń. Można także wyszukiwać połączenia z przesiadkami. To jest rozkład pks Słupsk.
Kategoria:

Zachęcamy Was do tego, aby w przypadku zainteresowania takimi kategoriami jak podróże, zdrowie, sport, kuchnia czy lifestyle zapoznać się z zawartością serwisu internetowego X-MAG.pl. Można śmiało powiedzieć, że każdy internauta dzięki właśnie umieszczanym u nas artykułom będzie miał możliwość dowiedzieć się dużo więcej o otaczającym go świecie. Staramy się z całych sił o to, aby każdy z naszych czytelników po lekturze naszych tekstów wiedział sporo więcej, a jednocześnie był wypoczęty, wyluzowany. Zapraszamy.
Kategoria:

Madryt oferuje podróżnikom przepiękne miejsca jak place ale także nowoczesne budynki. Do tego nie można będąc w Madrycie nie zobaczyć tak wielu cudownych miejsc jak plac Puerta del Sol czy muzeum Prado. Madryt to faktycznie rewelacyjne i atrakcyjne miejsce na wypoczynek dla osób. Zapraszamy tą miejscowość z całego serca wszystkim niezależnie od Państwa zainteresowań.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl