Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24980
415
4
66125

WATERTECH - Nawadnianie ogrodów, oczka wodne, ogrody, trawniki


 
Opis Nasza Firma zajmuje się kompleksowym zagospodarowaniem terenów zieleni a w szczególności montażem instalacji automatycznego nawadniania ogrodów, parków, kompleksów sportowych, stadionów.
Nasze instalacje opieramy na znanych renomowanych producentach sprzętu nawodnieniowego tj.
TORO, NELSON, HUNTER, RAIN BIRD, GRUNDFOS, ESPA - systemy nawadniające, nawadnianie ogrodów, systemy automatycznego nawadniania, kropelkowe nawodnienia. Projektowanie i zakładanie systemów nawadniających, ogrodów, sprzedaż urządzeń nawadniających.

 

Słowa kluczowe ogrody   oczka wodne   trawniki   projekty   systemy automatycznego nawadniania   pielęgnacja   Toro   Firestone
Url http://watertech.republika.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Systemy nawadniania
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Data wpisu Jan 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Nasza firma oferuje profesjonalne projektowanie i urządzanie ogrodów przydomowych a także aranżację terenów zieleni przy firmach. Ogrody są naszą pasją, tworzymy je ze starannością i zaangażowaniem, szczególną uwagę przywiązując do ich estetyki i funkcjonalności. W trosce o jakość naszych usług korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz współpracujemy z renomowanymi gospodarstwami szkółkarskimi. W ofercie firmy m.in.: oczka wodne i strumyki, ogrody skalne, ścieżki i murki ogrodowe, systemy nawadniające, trawniki, usługi ogrodnicze oraz kompleksowa pielęgnacja ogrodów. Obszar działalności firmy to głównie Lublin i woj. lubelskie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej z przykładowymi projektami i realizacjami.
Kategoria:

Firma, która oferuje zielone ściany z mchu doskonale radzi sobie z ich zakładaniem, pozwalając klientom na cieszenie się doskonałym, nietypowym ogrodzeniem. Takie rozwiązanie naprawdę bardzo dobrze sprawdza się zarówno przy posesjach prywatnych, jak i przy siedzibach firm. Osoby z zewnątrz bardzo je doceniają, ponieważ wizualnie taka zielona ściana wygląda naprawdę bardzo dobrze i okazuje się być wyjątkowym rozwiązaniem.
Kategoria:

Jeżeli marzą Państwo o pięknym i przytulnym zielonym zakątku lub chcą mieć nowoczesny i funkcjonalny ogród, zapraszamy do współpracy z LEMON OGRODY. Świeże pomysły młodego zespołu i wieloletnie przygotowanie merytoryczne. ZAPRASZAMY.
Nasza oferta obejmuje usługi projektowe i ogrodnicze.
Projektowanie i wykonawstwo:
- ogrodów przydomowych
- terenów zieleni miejskiej
- zieleni przy osiedlach mieszkaniowych
- zieleni przy obiektach biurowych i usługowych
- placów zabaw
- systemów automatycznego nawadniania
- małej architektury (altany, pergole, trejaże, kominki itp.)
- oświetlenia, elewacji budynków, ogrodzeń i nawierzchni
Ponadto:
- inwentaryzacje stanu istniejącego roślinności
- nadzór nad realizacja projektów
- doradztwo i pomoc z zakresu projektowania i pielęgnacji ogrodów
Kategoria:

Sprzedaż dużych drzew iglastych i liściastych - duże drzewa - największy wybór w Polsce.

Nasza Szkółka stawia sobie za cel produkcję i sprzedaż wysokiej jakości materiału roślinnego. W dążeniach tych wykorzystuje ponad 30-letnie własne doświadczenia, wiedzę zaczerpniętą ze współpracy ze Związkiem Szkółkarzy Polskich i zagranicznymi producentami roślin.

Aby uzyskać jak najlepsze wyniki w uprawie roślin łączymy najnowocześniejszą technologię z tradycyjnymi i sprawdzonymi metodami. Wykwalifikowani pracownicy Szkółki zapewniają uprawianym roślinom optymalne warunki na każdym etapie ich rozwoju.
Kategoria:

Oferujemy Państwu wykonane z drewna systemy tarasowe do samodzielnego montażu. TarasSystem występuje w dwóch formach, Click czyli deski thermojesion wykonane z drewna egzotycznego - jego atutem jest możliwość wykonania w ciągu jednego dnia, a także TarasSystem Classic, czyli deski tarasowe z jednostronną antypoślizgową i ryflowaną nawierzchnią mocowane za pomocą wkrętów przez fachowców. Deski tarasowe TarasSystem zabezpieczane są przed degradacją i utratą koloru specjalnym olejem, który nadaje im naturalny wygląd.
Kontakt na stronie

www.tarassystem.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl