Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952


 
Opis Centrum stomatologiczne wapdent w Krakowie oferuje swoim pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną.
Nasz dentysta zadba, aby leczenie było komfortowe i bezbolesne. Oferujemy także implanty stomatologiczne, które uzupełnią braki w uzębieniu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się szczegółowy opis naszej oferty.

 

Słowa kluczowe stomatolog kraków
Url http://www.wapdent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda
Data wpisu May 24, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Stołeczny rynek usług medycznych na pewno jest bardzo bogaty, a więc na pewno możemy mówić o bardzo sporej konkurencji. Zatem na pewno można powiedzieć, że tylko te firmy medyczne, które najbardziej się starają, mają szanse na stały rozwój i na powiększającą się ilość klientów. Do takich przychodni na pewno należy zaliczyć przychodnię Tommed. Działająca od wielu lat placówka medyczna świadczy bardzo szerokie usługi medyczne. Należy dodać, że w tym miejscu mamy do czynienia z bardzo wieloma specjalistami, a więc w jednym miejscu możemy załatwić naprawdę bardzo wiele i ten fakt na pewno doceniają pacjenci. Poza wieloma specjalistami, w przychodni Tommed stykamy się z możliwością wykonania wielu specjalistycznych badań.
Kategoria:

W Warszawie mieści się Prywatna Przychodnia Lekarska, która istnieje od 1990 roku. Naszą specjalizacją jest wykonywanie badań USG z opisem i konsultacją lekarską dorosłych i dzieci. Badania wykonywane są na sprzęcie LOGIQ P-6. Konsultacji udzielają: kardiolog, urolog, neurolog, endokrynolog, gastrolog, chirurg naczyniowy, dermatolog. W związku ze zmianami w systemie finansowania, od 1 stycznia 2012 roku nie przeprowadzamy już badań Doppler Duplex w ramach bezpośredniej umowy z NFZ, tylko w ramach umów z przychodniami. Współdziałamy z przychodnią zajmującą się rehabilitacją Fizjo-Med Poland. Przychodnia dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych (droga dojazdowa dla niepełnosprawnych). Zarejestrować się Państwo mogą osobiście albo telefonicznie. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Odchudzanie nie jest wcale takie proste, szczególnie że jakby nie patrzeć bardzo często próbujemy się odchudzać przy pomocy całkowicie nieskutecznych diet, które tak naprawdę zamiast nam pomagać, jeszcze pogarszają sytuację. Co zatem zrobić, aby faktycznie schudnąć, na bardzo długi czas, a przy okazji nie odczuć negatywnych skutków ubocznych takich jak chociażby omdlenia czy anemia? Warto zajrzeć do poradni dietetycznej Jasmed, która jest w stanie pomóc każdemu chcącemu odchudzać się w odpowiednim stylu. Jasmed nie kieruje swojej oferty tylko do chcących się odchudzać, ale także chętnie pomoże sportowcom bądź osobom uczulonym na wiele produktów, a więc nie mogących ułożyć sobie dobrej diety.
Kategoria:

Opieka ginekologiczna, kompleksowa profilaktyka schorzeń kobiecych bądź diagnostyka i leczenie niepłodności to jedne z usług świadczonych przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gemini. Funkcjonujemy od przeszło 10 lat w województwie małopolskim. Prowadzimy również diagnostykę USG w schorzeniach jamy brzusznej i tarczycy. Zakład przeprowadza badania stawów biodrowych u niemowląt lub biopsje cienkoigłowe. Sprzęt naszego Centrum pochodzi od firmy ALOKA. W godzinach od 8.00 do 19.00 odbywa się rejestracja telefoniczna. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe Zakładu są dostępne na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma NZOZ Dental rozpoczęła działalność w 1997r. Od 2004r. przyjmujemy naszych pacjentów w nowoczesnej przychodni wyposażonej w najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne. Posiadamy cztery niezależne stanowiska stomatologiczne znajdujące się klimatyzowanych pomieszczeniach.
Dzięki profesjonalnej aparaturze rentgenowskiej (pantomograf, cefalostat, radiowizjografia) jesteśmy w stanie natychmiast zdiagnozować większość przypadków klinicznych. Działalnością wiodącą naszej firmy jest chirurgia implantologiczna oraz implantoprotetyka. Pierwszy zabieg implantacji przeprowadziliśmy w 2001r.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl