Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
14
64688


 
Opis Centrum stomatologiczne wapdent w Krakowie oferuje swoim pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną.
Nasz dentysta zadba, aby leczenie było komfortowe i bezbolesne. Oferujemy także implanty stomatologiczne, które uzupełnią braki w uzębieniu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się szczegółowy opis naszej oferty.

 

Słowa kluczowe stomatolog kraków
Url http://www.wapdent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda
Data wpisu May 24, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Kazaro - w ofercie wyposażenie salonów fryzjerskich oraz wyposażenie salonów kosmetycznych. Firma oferuje kosmetyki, konsole i myjnie fryzjerskie, sprzęt kosmetyczny, łóżka do masażu, fotele fryzjerskie oraz fotele kosmetyczne i inne urządzenia kosmetyczne.
Kategoria:

Gabinet ortodontyczny "Twój Ortodonta" - zajmujemy się kompleksowym leczeniem z zastosowaniem aparatów stałych (także kosmetyczych) i ruchomych zarówno dorosłych jak i dzieci.
Od lat zajmujemy się wyłącznie leczeniem ortodontycznym, regularnie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez szkolenia i kursy. Stosujemy najnowocześniejsze typy aparatów, m.in. miniimplanty ortodontyczne.
Zapraszamy na konsultacje na której nasz specjalista ortodonta przedstawi Państwu plan leczenia.
Kategoria:

KSE Karina i Maciej Drosd oferuje usługi dentystyczne z zakresu: stomatologia estetyczna (licówki ceramiczne, korony ceramiczne, inlay, olany, wybielanie zębów), protetyka (protezy i mosty, implantologia (implanty oraz chirurgia szczękowa i stomatologiczna), stomatologia zachowawcza (próchnica, paradontoza, leczenie paradontozy i choroby przyzębia i dziąseł), ortodoncja (aparaty ortodontyczne, leczenie wady zgryzu). Klinika mieści się w Toruniu, ale leczymy również pacjentów z takich miast jak: Włocławek, Bydgoszcz, Brodnica, Grudziądz, Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Olsztyn czy też Katowice
Kategoria:

Chcesz mieć pewność, że aparat orodotnyczny, który będzie nosiło Twoje dziecko jest bezpieczny i skuteczny? Zdajesz sobie sprawę z tego, że takie leczenie może trwać nawet półtora roku? Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań, to serdecznie polecamy Ci nasz aparat o nazwie invisalign. Jego niewątpliwą zaletą jest przezroczystość. Tak naprawdę nikt z Twojego otoczenia nie będzie wiedział, że nosisz aparat ortodontyczny. Gorąco Ci go polecamy.
Kategoria:

Gabinet Veno-Med zaprasza pacjentów, którzy dostrzegają niepokojące objawy starzenia na zabiegi pozwalające kamuflować upływ czasu. Jak wiadomo objawy te dotyczą zarówno Pań jak i Panów, jednak to Panie bardziej przywiązują uwagę wyglądu i to one częściej korzystają z zabiegów usuwających zmarszczki. Z biegiem czasu jednak coraz więcej Panów przekonuje się do tego typu zabiegów i odwiedza gabinety dermatologiczne. U nas mile widziani są pacjenci obojga płci. Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl