Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
53
65007


 
Opis Centrum stomatologiczne wapdent w Krakowie oferuje swoim pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną.
Nasz dentysta zadba, aby leczenie było komfortowe i bezbolesne. Oferujemy także implanty stomatologiczne, które uzupełnią braki w uzębieniu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się szczegółowy opis naszej oferty.

 

Słowa kluczowe stomatolog kraków
Url http://www.wapdent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda
Data wpisu May 24, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Strona prywatnego gabinetu stomatologicznego prowadzonego przez Zofię Kużdża-Klimkiewicz, specjalistę z chirurgii stomatologicznej. W ofercie: wybielanie kilkoma sposobami, plomby z efektem kameleona, czyszczenie zębów z osadu specjalnym aparatem, odbudowa złamanych zębów włóknem szklanym lub wkładami, zabiegi chirurgiczne, usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami. Ponieważ moim największym priorytetem jest jakość świadczonych usług oraz komfort pacjenta, w moim gabinecie korzystam ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii. Umiejętności te nabywam na szkoleniach. Pracuję w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt.
Kategoria:

Supradent.pl składa się na 2 specjalistyczne kliniki dentystyki. Oferują one sporą rozpiętość ofert z dentystyki ogólnej, biorąc pod uwagę płaszczyzny takie jak: dentystyka estetyczna, ortodoncja, protetyka, endodoncja, periodontologia oraz chirurgia dentystyczna. Gabinety cechuje zespół najlepszych lekarzy, którzy chcąc spełnić oczekiwania klientów, systematycznie doskonalą swoje umiejętności. Pamiętajmy poza tym o wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie.


Dziedziną, którą para się Supradent jest dentystyka estetyczna, bazująca na poprawie wyglądu zęba, poprzez zmienienie jego kolorytu, konstrukcji, czy też kształtu. Wybielenie uzębienia, wstawienie licówki czy też koronki ceramicznej powoduje, iż uśmiech pacjenta nabiera na atrakcyjności, odmieniając nierzadko aparycję całej twarzy.


Jako że ostatnimi czasy całkiem popularne są implanty, Supradent.pl oferuje nam również taką opcję odbudowy utraconego uzębienia. Dzięki implantom, uśmiech staje się bardziej atrakcyjny, pacjent ma też pewność, iż i funkcjonalność jego uzębienia będzie bez zarzutu. Implanty zębów nie zmieniają fizjonomii twarzy, są bardzo trwałe oraz nie sprawiają problemów przy jedzeniu różnych rodzajów pokarmów. Nie trzeba ich również szlifować.


www.supradent.pl profesjonalizuje się również w periodontologii. Pod tą niełatwą nazwą kryje się specjalizacja dentystyki, która leczy schorzenia tak zwanego przyzębia, do których zaliczają się np. choroby dziąseł i pozostałych tkanek, otaczających zęby. Dobrze przeprowadzone leczenie spowoduje, iż sprawnie uchronimy się przed bólem i potencjalnymi nawrotami danej choroby, co ma znaczący wpływ na komfort codziennego życia i regularnego konsumowania posiłków.


Lekarze www.supradent.pl są znakomicie wykwalifikowanymi fachowcami w przeróżnych dziedzinach dentystyki. Wszystkimi problemami jamy ustnej zajmują się więc odpowiedni stomatolodzy. Posiadają oni nie tylko bogatą praktykę i wiedzę, konieczną do fachowego leczenia zębów. Dodatkowo nieustannie się szkolą, odkrywają lepsze metody ulepszenia swoich działań oraz skutecznie wdrażają je do swojej praktyki.


Dwie siedziby gabinetu Supradent.pl usytuowane są w mieście stołecznym. Pierwszą znajdziemy na ul. Biały Kamień 1 lok. U1. Możemy się z nią komunikować telefonicznie, dzwoniąc pod nr 606 777 699. 2-ga natomiast znajduje się na ul. Pańskiej 81/83 lokal 1/6. Supradent odwiedzić można także poprzez witrynę online http://www.supradent.pl/ i skomunikować się drogą mailową: supradent@supradent.pl.
Kategoria:

Urolog Warszawa Dr Jarosław Malczyński Gabinet Prywatny. Zapraszamy wszystkich pacjentów z okolic Warszawa Bemowo Żoliborz Bielany Łomianki na konsultacje urologiczne oraz usg układu moczowego. Wykonujemy również badanie usg prostaty, badanie usg nerek Warszawa ul Twardowska 3. Posiadamy 30 lat doświadczenia w leczeniu schorzeń urologicznych. Specjalizujemy się w leczeniu zapalenia pęcherza moczowego, leczymy równiez kamice układu moczowego, kolke nerkową, raka prostaty.
Kategoria:

Potrzebujesz już wykonać badania do pracy? Skorzystaj z naszej pomocy, dzięki której to poznasz już przygotowaną ofertę kliniki. Nasza klinika mam już wielu lekarzy specjalistów, którzy to pomogą wam w wykonaniu takich badań. Jesteś zainteresowany taką pomocą? Umów się na wykonanie takich badań. Nasza strona jest dla was dostępna przez całą dobę i możecie z niej korzystać bez żadnych ograniczeń.
Kategoria:

Protetyk Wrocław - pracownia protetyki we wrocławskim Centrum Stomatologicznym Aurident. Nasza oferta to wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, najwyższej klasy wyposażenie oraz przyjemne gabinety i miła atmosfera konsultacji. Dbamy o to, by zabiegi stomatologiczne i protetyczne odbywały się bez bólu i w przyjemnej atmosferze. Wykonujemy między innymi: korony ceramiczne, korony i protezy na nośniku tytanowym, korony ceramiczne ze złota strąconego galwanicznie, protezy szkieletowe oparte na stopach konwencjonalnych, licówki ceramiczne napalone techniką warstwową, stałe i ruchome zestawy protetyczne oparte na implantach, protezy całkowite i częściowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl