Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046


 
Opis Centrum stomatologiczne wapdent w Krakowie oferuje swoim pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną.
Nasz dentysta zadba, aby leczenie było komfortowe i bezbolesne. Oferujemy także implanty stomatologiczne, które uzupełnią braki w uzębieniu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się szczegółowy opis naszej oferty.

 

Słowa kluczowe stomatolog kraków
Url http://www.wapdent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda
Data wpisu May 24, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Gabinet stomatologiczny Certus to dobrze wyposażona i estetycznie urządzona placówka zdrowotna znajdująca się na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór. Leczą tu wykwalifikowani lekarze dentyści. Zestaw wykonywanych tu zabiegów rozpościera się od leczenia stanów zapalnych zębów i przyzębia, poprzez uzupełnianie ubytków - wstawianie koron, ortodoncję czyli eliminowanie wad zgryzu, aż po inne działania z obszaru stomatologii estetycznej takie jak: wybielanie zębów, eliminowanie kamienia i nalotu nazębnego; a także z obszaru profilaktyki przeciwpróchnicowej takie jak lakowanie zębów. Obsługa poradni Certus bardzo dużą uwagę przykłada do utrzymania poczucia komfortu u pacjentów zarówno przed zabiegiem jak i w jego trakcie: gabinet jest klimatyzowany, posiada bezpłatne miejsca postojowe i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych; w czasie zabiegu zaś pacjent ma możliwość słuchania swojej płyty, a temperatura w gabinecie jest wyregulowana według jego życzenia.
Kategoria:

Centrum Stomatologiczne Demed to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie.
Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe.
Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
W klinice leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym. Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed.
Kategoria:

Strona prywatnego gabinetu stomatologicznego prowadzonego przez Zofię Kużdża-Klimkiewicz, specjalistę z chirurgii stomatologicznej. W ofercie: wybielanie kilkoma sposobami, plomby z efektem kameleona, czyszczenie zębów z osadu specjalnym aparatem, odbudowa złamanych zębów włóknem szklanym lub wkładami, zabiegi chirurgiczne, usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami. Ponieważ moim największym priorytetem jest jakość świadczonych usług oraz komfort pacjenta, w moim gabinecie korzystam ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii. Umiejętności te nabywam na szkoleniach. Pracuję w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt.
Kategoria:

Dentist in Warsaw – serdecznie zapraszamy pacjentów w każdym wieku. Szczególną uwagę zwracamy na leczenie najmłodszych. W Dentusiowym gabinecie przyjmuje dentysta dziecięcy. Udzielamy porad, stosujemy gazu rozweselającego do znieczulenia, ponadto stosujemy leczenie bez wiercenia. Lakowanie bruzd, kolorowe wypełnienie. Nasi fachowcy wciąż korzystają ze szkoleń – by być na bieżąco ze światowymi trendami. Protetyka oraz ortodoncja. Aparaty stałe i ruchome. Niewidoczne, ozdobne i antyalergiczne aparaty stałe. Elementy sprężyste. Protezy ruchome i stałe. Implantoproteyka. Najwyższej klasy sprzęt oraz środku i płyny dezynfekcyjne. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Problemy natury psychicznej mogą przysporzyć nam ogromną ilość kłopotów. Jeśli borykamy się z nimi popadamy w depresję, nie mamy chęci do życia, a co za tym idzie świat staje się bezbarwny i szary. Warto szukać wsparcia w takiej sytuacji, albowiem, jeżeli problemy będą się nawarstwiać nasze życie będzie układać się coraz gorzej. Obecnie bardzo wiele osób szuka pomocy w ośrodku warszawskim W Relacji, albowiem to właśnie tutaj pracują fachowcy i profesjonaliści, którzy doskonale umieją znaleźć rozwiązanie nawet w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Jeśli masz problemy rodzinne, zawodowe czy też cierpisz na niską samoocenę z całą pewnością osoby pracujące w ośrodku będą umieć ci pomóc a świat znów nabierze kolorów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl