Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19503
415
2
64525


 
Opis Centrum stomatologiczne wapdent w Krakowie oferuje swoim pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną.
Nasz dentysta zadba, aby leczenie było komfortowe i bezbolesne. Oferujemy także implanty stomatologiczne, które uzupełnią braki w uzębieniu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się szczegółowy opis naszej oferty.

 

Słowa kluczowe stomatolog kraków
Url http://www.wapdent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda
Data wpisu May 24, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Znalezienie dobrego okulisty nie jest wcale takie łatwe, jednakże w Centrum Medycznym Kaszubska pracują tylko profesjonaliści. W rozległej ofercie klienci będą mogli zapisać się na leczenie takich przypadków, jak chociażby jaskra, będą mogli również skorzystać z oferty diagnostyki oczu i wybrania szkieł do okularów. Wszystkie badania przeprowadzane są w bezpieczny, dogodny dla pacjentów sposób. W podstronie Gabinet użytkownicy mogą zobaczyć zdjęcia z wnętrza ośrodka oraz zaznajomić się z informacjami na temat posiadanego sprzętu. Na oficjalnej witrynie Centrum Medycznego znajduje się też oferta medycyny estetycznej.
Kategoria:

Z każdym dniem nasza skóra ulega zmianom. Zobacz jak nadać Twojej skórze blasku świeżości i młodego wyglądu. Gabinet dermatologii estetycznej dr Renaty Budzicz proponuje Państwu pełen zakres zabiegów dermatologii estetycznej. Najnowsze metody i technologie m.in. Thermage, Złote Nici, Botox, Cosmelan, lifting bez skalpela. Miła i przyjemna obsługa, porady specjalisty. Zapraszamy do gabinetów w Krakowie i Chrzanowie - pokaż innym swoje nowe, piękniejsze i młodsze oblicze.
Kategoria:

Nowoczesny sprzęt, znakomite warunki lokalowe oraz zespół lekarzy okulistów, którzy wykorzystują w leczeniu najnowszą wiedzę medyczną oraz specjalistyczny sprzęt, to wizytówka Gabinetów Okulistycznych mieszczących się w Łasku i Zelowie. Świadczymy usługi, zarówno w zakresie diagnostyki, jak i leczenia wad wzroku i chorób oczu. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w leczeniu jaskry, zeza i niedowidzenia. Wykonujemy również komputerowe badanie wad wzroku oraz komputerowe badanie pola widzenia. Naszymi pacjentami są zarówno dorośli jak i dzieci. Polecamy naszym pacjentom również skorzystanie z usług naszego Zakładu Optycznego, w jakim znajdą Państwo różnorodny wybór oprawek, szkieł i soczewek kontaktowych renomowanych firm. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Moimi pacjentkami są zazwyczaj Panie chcące leczyć defekty skóry powstałe po przebyciu różnych schorzeń, ale także dbające o własne ciało i potrzebę poprawy swego wizerunku. W celu konsultacji zaproaszam do gabinetu.
Kategoria:

Stomatologia Pałyga to doskonale wyposażony i przyjazny pacjentom gabinet w Sosnowcu. Wykwalifikowany zespół stomatologów i higienistów, posiadający nowoczesną wiedzę i kwalifikacje, realizuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, endodoncji i protetyki, a także chirurgii, ortodoncji, periodontologii oraz stomatologii estetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Stomatologii Pałyga na stronie internetowej. Tam znajdziecie Państwo także cennik usług oraz dane kontaktowe. 
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl