Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19366
415
2
64467


 
Opis Centrum stomatologiczne wapdent w Krakowie oferuje swoim pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną.
Nasz dentysta zadba, aby leczenie było komfortowe i bezbolesne. Oferujemy także implanty stomatologiczne, które uzupełnią braki w uzębieniu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się szczegółowy opis naszej oferty.

 

Słowa kluczowe stomatolog kraków
Url http://www.wapdent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda
Data wpisu May 24, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. działa w Warszawie i realizuje każde normy postulowane przez UE. Zaistniała w 1991 roku i do dziś podstawowym zadaniem personelu Spółki jest obsługa lekarska pacjentów bez względu na ich wiek. Zakres usług Spółki mieści diagnostykę i analizy lekarskie, kardiologię, laryngologię, neurologię, pulmonologię, okulistykę, urologię, ginekologię, psychiatrię, jak również wiele innych. Realizuje diagnozy i analizy, a także oferuje wizyty w poradni internistycznej, zdrowia psychicznego, chorób zakaźnych i tropikalnych oraz pracowni mykologicznej. Spółka Lekarska prowadzi internetową i telefoniczną rejestrację wizyt. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
Kategoria:

Gabinet Ortodonta Wrocław we wrocławskim Centrum Stomatologicznym Aurident od 20 lat oferuje specjalistyczną pomoc w leczeniu wad zgryzu u dorosłych i u dzieci. Nowoczesne sposoby walki z niewłaściwym zgryzem są skuteczne, ale wymagają niejednokrotnie od pacjentów dużej dozy cierpliwości. Na efekty należy oczekiwać wiele miesięcy, ale ostateczny rezultat jest tego wart, o czym mówią także nasi pacjenci.
Kategoria:

Jeśli Twoje dziecko panicznie boi się dentysty, odwiedź Centrum Medyczne Makrodent. Przywitają Was uśmiechnięci lekarze, którzy, którzy mają odpowiednie podejście do dzieci i sprawią, iż w trakcie wizyty Wasza pociecha, zamiast odczuwać stres, będzie się dobrze bawić. Wielosmakowe żele znieczulające, kolorowe wypełnienia, wesołe opowieści sprawią, że dziecko będzie czekało na kolejną wizytę. Cechuje nas pełen profesjonalizm i najwyższa jakość wykonywanych zabiegów. Dbamy o to aby pacjent czuł się u nas wyjątkowo. Świadczymy pełen obszar usług wszystkich dziedzin stomatologii. Odwiedź gabinety Makrodent na warszawskim Ursynowie oraz w Mysiadle/Nowej Iwicznej. Więcej o nas na stronie internetowej:
Kategoria:

Implanty Wrocław - gabinet stomatologiczny działający w centrum Aurident we Wrocławiu. Oferuje profesjonalne wstawianie implantów najwyższej jakości. Zadbają o to nasi specjaliści, którzy na bieżąco doszkalają się i podnoszą swoje kwalifikacje podczas szkoleń i sympozjów. Współpracujemy z zagranicznymi doradcami w przypadku bardziej złożonych zabiegów. Oferujemy nowoczesne wyposażenie i bezbolesne zabiegi.
Kategoria:

Salon kosmetyczny w centrum Warszawy. Salon zatrudnia dyplomowane kosmetyczki jak i posiada profesjonalny sprzęt do zabiegów, a masażystki sprawią ze poczujesz domową atmosferę. Oferujemy także wyjazdy do klientów oferując im usługi w ich domu lub miejscu pracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl