Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
5
65164


 
Opis Centrum stomatologiczne wapdent w Krakowie oferuje swoim pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną.
Nasz dentysta zadba, aby leczenie było komfortowe i bezbolesne. Oferujemy także implanty stomatologiczne, które uzupełnią braki w uzębieniu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się szczegółowy opis naszej oferty.

 

Słowa kluczowe stomatolog kraków
Url http://www.wapdent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda
Data wpisu May 24, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Jest to adres Ośrodka Zdrowia, w którym podejmuje się szybkie i skuteczne metody leczenia pacjentów. Pod adresem tym spotkamy pomoc na przykład z zakresu onkologii. Ważnym plusem zakładu jest profesjonalne wyposażenie oraz ciągły rozwój personelu. Pośród problemów, z jakimi zakład ten pomaga walczyć znajdują się na przykład rany. Pod adresem tym spotkamy więc także wiadomości o sposobach leczenia oraz mnóstwo praktycznych porad jak się ich ustrzec. Przejrzystość strony sprawia, że łatwo znaleźć ważne dla nas informacje.
Kategoria:

Stomatologia Pałyga to doskonale wyposażony i przyjazny pacjentom gabinet w Sosnowcu. Wykwalifikowany zespół stomatologów i higienistów, posiadający nowoczesną wiedzę i kwalifikacje, realizuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, endodoncji i protetyki, a także chirurgii, ortodoncji, periodontologii oraz stomatologii estetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Stomatologii Pałyga na stronie internetowej. Tam znajdziecie Państwo także cennik usług oraz dane kontaktowe. 
Kategoria:

Dentist in Warsaw – serdecznie zapraszamy pacjentów w każdym wieku. Szczególną uwagę zwracamy na leczenie najmłodszych. W Dentusiowym gabinecie przyjmuje dentysta dziecięcy. Udzielamy porad, stosujemy gazu rozweselającego do znieczulenia, ponadto stosujemy leczenie bez wiercenia. Lakowanie bruzd, kolorowe wypełnienie. Nasi fachowcy wciąż korzystają ze szkoleń – by być na bieżąco ze światowymi trendami. Protetyka oraz ortodoncja. Aparaty stałe i ruchome. Niewidoczne, ozdobne i antyalergiczne aparaty stałe. Elementy sprężyste. Protezy ruchome i stałe. Implantoproteyka. Najwyższej klasy sprzęt oraz środku i płyny dezynfekcyjne. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Gabinet ortodonty we Wrocławiu w centrum stomatologicznym Aurident. Leczenie ortodontyczne podejmujemy u dzieci i u dorosłych. Jedynym warunkiem rozpoczęcia leczenia jest zdrowie jamy ustnej – zębów i dziąseł. Na konsultację z dzieckiem warto się wybrać, jeśli rodzice są zaniepokojeni ustawieniem zębów dziecka lub zasugeruje im to lekarz stomatolog. W leczeniu ortodontycznym stosujemy aparaty ruchome i stałe oraz lingwalne (językowe).
Kategoria:

Stomatologia estetyczna,
endodoncja, chirurgia stomatologiczna, ortodoncja, implantologia, ozonoterapia,
leczenie laserem, higiena i profilaktyka.
Wykorzystujemy sprawdzone i uznane w świecie technologie i materiały. Gwarantujemy wysoką jakość usług.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl