Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310


 
Opis Centrum stomatologiczne wapdent w Krakowie oferuje swoim pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną.
Nasz dentysta zadba, aby leczenie było komfortowe i bezbolesne. Oferujemy także implanty stomatologiczne, które uzupełnią braki w uzębieniu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się szczegółowy opis naszej oferty.

 

Słowa kluczowe stomatolog kraków
Url http://www.wapdent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda
Data wpisu May 24, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Prezentacja usług gabinetu doktora dermatologii Sławomira Urbanowskiego. W ofercie: redukcja cellulitu i lokalnych odbarwień, modelowanie sylwetki, usuwanie blizn i bielactwa, depilacja laserowa, fotoodmładzanie, laserowe oczyszczanie skóry, permanentny makijaż. Dr med. Sławomir Urbanowski, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. Specjalista dermatolog, z praktyką szpitalną, wieloletni wykładowca akademicki. Specjalizuje się w technikach laserowych i IPL.
Kategoria:

Niniejsza witryna internetowa poświęcona jest całkowicie gabinetowi protetycznemu zlokalizowanemu w Warszawie. Bez wątpienia protetyka stomatologiczna to jedyna możliwość dla wszystkich ludzi, którzy z różnorakich powodów posiadają problemy z zębami. Za sprawą innowacyjnych sposobów i technologii możliwe jest odtworzenie złamanych zębów, a także zlikwidowanie dużych przerw pomiędzy zębami. Niejednokrotnie wykonywanym zabiegiem jest także pozbywanie się nazębnych przebarwień. Stomatologia estetyczna to kolejna specjalność gabinetu. Profesjonalni stomatolodzy wykonują poza tym licówki, tzn. uzupełnienie protetyczne wykorzystywane do leczenia powierzchni zębów głównie w celach estetycznych.

Wszystkie osoby potrzebujące niezawodnego stomatologa w mieście Warszawa, powinny odwiedzić ten gabinet. Dokładne informacje dotyczące świadczonych usług dentystycznych można sprawdzić na tej witrynie internetowej. Tutaj znaleźć można wiadomości związane z wszystkimi zabiegami, a także wykorzystywanymi technikami i rozwiązaniami. Jeżeli zatem chcesz sukcesywnie dbać o swoje zdrowe i ładne zęby, już dziś odwiedź tę stronę internetową.
Kategoria:

Serwis kliniki specjalistycznej proponującej porady z obszaru psychologii i psychiatrii promującej się pod hasłem psychoterapia Warszawa. Prowadzimy zajęcia zarówno dla klientów prywatnych jak i dla grup zorganizowanych nastawionych na ten sam temat. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Leśnickie Centrum Stomatologiczne znajduje się we Wrocławiu. W ofercie: wybielanie zębów, plomby w kolorze zęba, czyszczenie zębów z osadu aparatem stomatologicznym, leczenie kanałowe zęba, usuwanie kamienia nazębnego. Leśnickiego Centrum Stomatologii preferuje wysoką jakość świadczonych usług, poprzez wzgląd na komfort pacjenta, w naszej praktyce korzystamy z udoskonaleń technologicznych oraz nowości w stomatologii – nie odbiegamy przy tym od tradycji. Umiejętności nabywamy na szkoleniach na które jeździmy w czasie wolnego czasu. Pracujemy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi materiały czy procedury.
Kategoria:

Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. działa w Warszawie i realizuje każde normy postulowane przez UE. Zaistniała w 1991 roku i do dziś podstawowym zadaniem personelu Spółki jest obsługa lekarska pacjentów bez względu na ich wiek. Zakres usług Spółki mieści diagnostykę i analizy lekarskie, kardiologię, laryngologię, neurologię, pulmonologię, okulistykę, urologię, ginekologię, psychiatrię, jak również wiele innych. Realizuje diagnozy i analizy, a także oferuje wizyty w poradni internistycznej, zdrowia psychicznego, chorób zakaźnych i tropikalnych oraz pracowni mykologicznej. Spółka Lekarska prowadzi internetową i telefoniczną rejestrację wizyt. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl