Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
19
65048

Videofilmowanie i fotografia ślubna


 
Opis Fotografia ślubna, fotografia plenerowa i artystyczna; wideofilmowanie imprez okolicznościowych.
Foto - kamera oferuje Państwu filmowanie każdej uroczystości. W czasie wieloletniej działalności naszą specjalnością stały się śluby i wesela. Filmy rejestrujemy na wysokiej jakości kamerze cyfrowej – SONY z przetwornikiem 3CCD, zapewniającej najwyższą jakość obrazu i kolorów nawet w niedostatecznie oświetlonych pomieszczeniach.

 

Słowa kluczowe fotografia   ślubna   fotografia ślubna   białogard   koszalin   kołobrzeg   fotograf   zdjęcia   ślub   wesele   fotograf koszalin   fotograf kołobrzeg   videofilmownie   wideofilmowanie   filmowanie   kamerzysta
Url http://www.foto-kamera.pl
Kategorie Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Data wpisu Mar 7, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Poszukujesz profesjonalnych fotografów ślubnych? Liczysz że Twoje zdjęcia ze ślubu będą naprawdę doskonale przygotowane? Jeżeli tak to koniecznie skorzystaj z możliwości jakie daje firma Tree Photo. Profesjonalne zdjęcia ślubne, rzetelność, kreatywność jeżeli chodzi o przygotowanie sesji ślubnych, a wszystko w dobrych cenach. Zapraszamy serdecznie, sprawdź ofertę Tree Photo już teraz
Kategoria:

Od wielu już lat Artystyczna Pracownie Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich – przyszła Panno Młoda- marzeniach.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się fotografią ślubną we Wrocławiu. Oferujemy sesje portretowe ślubne, sesje ślubne w plenerze, zdjęcia ślubne w kościele, oraz reportaż ślubny. Posiadamy sprzęt analogowy oraz cyfrowy. Zajmujemy się również obróbką cyfrową zdjęć, retuszem oraz renowacją starych fotografii. Oferujemy tworzenie gotowych albumów i katalogów oraz obsługę uroczystości.
Kategoria:

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług obejmujących całodzienny reportaż z dnia ślubu/wesela (przygotowania, ceremonia, impreza weselna do godz. 2) z dodatkowym plenerem w ustalonym terminie oraz GRATIS plenerem narzeczeńskim. Zapewniam Państwu wysoką jakość zdjęć zarówno pod względem technicznym (lustrzanki marki Nikon + jasne obiektywy stałoogniskowe), jak i artystycznym (tu wychodzę z inicjatywą, ale jestem również otwarty na wszelkie sugestie i pomysły Państwa Młodych). W pakiecie który oferuję jako finalny efekt naszej wspólnej pracy otrzymacie Państwo następująco: - 100 odbitek (ok. 30 odbitek w formacie 15x21cm oraz 70 w formacie 10x15cm) - piękny oprawiony album z wklejonymi już odbitkami 15x21 - płyta CD/DVD z kompletem ok. 700-1000 zdjęć z całej uroczystości - prezentacja CD/DVD z podkładem muzycznym z całego dnia uroczystości Dojazd do 30km od Białegostoku gratis.
Kategoria:

Zawsze dążę do tego aby zdjęcia ślubne przeze mnie wykonane stanowiły niezapomnianą pamiątkę na długie lata i mam podejrzenie, że z powodzeniem :) Do współpracy zapraszam pary głównie z Podlasia, jednak dojazd do regionów sąsiednich nie stanowi problemu. Każdemu oferuję indywidualne warunki współpracy, najwyższą jakość i szybką realizację zlecenia. Słowem, zrobię wszystko aby Wasza fotografia ślubna była wyjątkowa!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl