Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
41
65007

Videofilmowanie i fotografia ślubna


 
Opis Fotografia ślubna, fotografia plenerowa i artystyczna; wideofilmowanie imprez okolicznościowych.
Foto - kamera oferuje Państwu filmowanie każdej uroczystości. W czasie wieloletniej działalności naszą specjalnością stały się śluby i wesela. Filmy rejestrujemy na wysokiej jakości kamerze cyfrowej – SONY z przetwornikiem 3CCD, zapewniającej najwyższą jakość obrazu i kolorów nawet w niedostatecznie oświetlonych pomieszczeniach.

 

Słowa kluczowe fotografia   ślubna   fotografia ślubna   białogard   koszalin   kołobrzeg   fotograf   zdjęcia   ślub   wesele   fotograf koszalin   fotograf kołobrzeg   videofilmownie   wideofilmowanie   filmowanie   kamerzysta
Url http://www.foto-kamera.pl
Kategorie Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Data wpisu Mar 7, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Fotograf ślubny z Koszalina, działający również na terenie Kołobrzegu, Słupska, Białogardu, Szczecinka, Stargardu, Darłowa oraz Poznania. Zdjęcia ślubne na światowym poziomie wykonywane przez zawodowego fotoreportera. Kilkuletnie doświadczenie w fotografii ślubnej. Pasja do fotografii artystycznej. W fotografii slubnej najważniejsze są dla mnie prawdziwe uczucia, eksplozje emocji i szczęście, które widać gołym okiem i którego nie sposób podrobić. Fotografia jest nieodzowną częścią mojego życia, jest poszukiwaniem kadru idealnego, jest moim sposobem na wyrażenie siebie. Obszarem moich działań jest w szczególności Koszalin i Poznań, miasta w których mieszkam. Zdjęcia wykonuję na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględniem dwóch obszarów Pomorza: Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Białogard, Szczecinek, Gdańsk, Stargard Szczeciński oraz Wielkopolski. Władam biegle językiem angielskim i w stopniu komunikatywnym hiszpańskim. Jestem otwarty na zlecenia w krajach Unii Europejskiej.
Kategoria:

Zapraszamy do zamawiania zdjęć przez internet przez naszą aplikację online. Oferujemy niskie ceny, oraz najwyższą jakość wydruku. Nasz fotolab korzysta z najnowszych rozwiązań technicznych, dzięki czemu, zamawiając u nas zdjęcia mają Państwo pewność, że zachowają jakość przez długie lata. W ofercie posiadamy zarówno standardowe rozmiary, a także powiększenia i duże formaty. Każde przesłane zdjęcie jest sprawdzane przez naszego grafika, który dokonuje niezbędnej korekty barwnej. Mogą także skorzystać Państwo z aplikacji instalowanej bezpośrednio na smartfonie, to niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie dzięki, któremu jeszcze łatwiej można przesłać fotografie do wywołania. Firma Eurofoto gwarantuje pełną satysfakcję klienta.
Kategoria:

Zajmujemy się profesjonalnym wideofilmowaniem uroczystości
ślubnych. Na naszej stronie znajdą Państwo wiele informacji dotyczących
firmy. Nasze usługi objęte są gwarancją profesjonalizmu,
niepowtarzalności i dobrego humoru.
W kolejnych działach na naszej stronie znajdą Państwo wiele ciekawych
informacji dotyczących nas i efektów naszej pracy. Jeżeli Państwo zdecydują
się na nasze usługi prosimy o kontakt, dzięki czemu otrzymacie dostęp do
naszej strefy klienta.
Jeżeli tego właśnie szukacie to serdecznie zapraszam na naszą stronę www.mojewesele.wroclaw.pl
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Barański od ponad 60 lat trudni się wytwarzaniem albumów na zdjęcia. Naszą specjalnością są albumy przeznaczone na zdjęcia ślubne oraz okolicznościowe. Wszyscy kienci mają udział w projektowaniu niepowtarzalnego wyrobu. Proponujemy albumy wykonane z wielu różnych materiałów, również ekskluzywne wytwory skórzane. Nowoczesne urządzenia oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na stworzenie wszystkich albumów według przedstawionych wymagań zamawiających.
Kategoria:

Moją specjalność stanowi fotografia ślubna. Zdjęcia ślubne to nie jedynie to, czym zawodowo zajmuję się w życiu, ale przede wszystkim to, co mnie pasjonuje. Mieszkam i pracuję we Wrocławiu, ale podejmuję się upamiętniania ważnych chwil moich klientów niezależnie od miejsca w kraju czy poza jego granicami. Jako zawodowy fotograf oferuję profesjonalizm, natomiast jako pasjonat dodaję do tego moją artystyczną duszę, dokładając wszelkich starań by upamiętnić cały ten jakże ważny dzień, zaczynając od przygotowań panny młodej, na weselu i na plenerach kończąc. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą, moje zdjęcia dostępne są na stronie internetowej www.sebastianlewandowski.pl.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl