Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
1
65120


 
Opis Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działalności lecznicy weterynaryjnej VetiCor. Znajdujemy się w Krakowie i świadczymy szeroki zakres usług weterynaryjnych. Zapewniamy diagnostykę i leczenie chorób zwierzęcych oraz porady z zakresu stomatologii, kardiologii, chirurgii, dietetyki oraz endokrynologii. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym zapleczem diagnostycznym i laboratoryjnym. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów i specjalistycznej karmy zwierzęcej. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej szczegółów dotyczących oferty i działalności lecznicy.

 

Słowa kluczowe przychodnia weterynaryjna Olsza Kraków   kardiolog psi Kraków   echo serca pies Kraków   weterynarz Pilotów Kraków   gabinet weterynaryjny Olsza Kraków   weterynarz Kraków Olsza   weterynarz Pszona Kraków   ekg pies Kraków   weterynarz Ugorek Kraków
Url http://www.veticor.pl
Kategorie Rośliny Zwierzęta > Weterynaria
Data wpisu Nov 8, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Rośliny Zwierzęta > Weterynaria
Psy i koty, fretki, gryzonie i zwierzęta egzotyczne to pacjenci Gabinetu Weterynaryjnego Nova Joanny Sadzikowskiej w Szymanowie. W ramach świadczeń zapewniamy ogólne usługi - od profilaktyki przez leczenie chorób wewnętrznych (układowych) po zabiegi chirurgiczne. Proponujemy także opiekę dermatologiczną wraz ze specjalistyczną diagnostyką m. in. badaniem mikroskopowym włosa, badaniem otoskopowym lub diagnozowaniem alergii. Dbamy także o to, aby każdy z właścicieli stosował właściwą dla swojego pupila dietę, dlatego oferujemy porady dietetyczne. Zapraszamy!
Kategoria:

Przychodnia weterynaryjna Wetmedic zajmuje się leczeniem zwierząt, rehabilitacją oraz profesjonalnym strzyżeniem. Wszystkie usługi przeprowadzane są przez grono fachowców, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, który jest niezbędny do leczenia chirurgicznego. Jeśli chcesz skorzystać z usług, jakie oferuje gabinet, to już teraz sprawdź oficjalną stronę.
Kategoria:

Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek to specjalistyczna możliwość leczenia świadczonego w ramach przychodni weterynaryjnej. Klienci mogą przynieść na badania dysplazji swojego psa bądź kota, mogą też skorzystać z oferty stomatologicznej. Każda usługa weterynaryjna została dokładnie scharakteryzowana, znajduje się też w oddzielnym dziale. Opisy usług przygotowane zostały metodą edukacyjną, dlatego użytkownicy nie wiedzący przykładowo, czym jest diagnostyka laboratoryjna, będą mogli dowiedzieć się najważniejszych informacji na ten temat. W dziale Kontakt można zobaczyć lokalizację przychodni czy też numery kontaktowe i adresy mailowe.
Kategoria:

Doświadczeni weterynarze, specjaliści chorób kotów i psów oraz chirurgii weterynaryjnej w lecznicy wraz z szpitalem i pogotowiem weterynaryjnym oferują pełną gamę usług w tym: usg, laboratorium analityczne, rentgen cyfrowy.
Zapraszamy też do psiego fryzjera prowadzonego przez absolwentkę Akademii Grooming-u z USA - wszelkie usługi pielęgnacyjne.
Polecamy również naszą hurtownię artykułów dla zwierząt z ponad 7 tysiącami pozycji takich jak: odżywki, pasze, witaminy oraz koncentraty dla zwierząt gospodarskich przysmaki, karmy, akcesoria i nagrody dla psów, kotów i innych zwierząt domowych.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Całodobową Przychodnię Weterynaryjną z siedzibą w Gdańsku. Nasz gabinet funkcjonuje od 1992 roku. Specjalizujemy się w leczeniu wszystkich zwierząt, a w szczególności psów oraz kotów. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne tkanek miękkich, zabiegi kostne, diagnostykę obrazową, medycynę ratunkową, diagnostykę i leczenie chorób wewnętrznych, konsultacje kardiologiczne i wiele innych. Udzielamy porad z zakresu żywienia i behawioru zwierząt. Mamy specjalistyczny sprzęt do przeprowadzania zabiegów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego czy też osobistego w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Pełna oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl