Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
16
65460

Vermis. Aplikacje internetowe. Sprzedaż oprogramowania.


 
Opis Zajmujemy się tworzeniem aplikacji internetowych takich jak sklepy internetowe, internetowe systemy zamówień oraz wielu innych systemów usprawniających działanie firmy. Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania antywirusowego AVG, oprogramowania finansowo-księgowego Sage Symfonia. W swojej ofercie posiadamy również oprogramowanie innych producentów.

 

Słowa kluczowe sklepy internetowe   oprogramowanie   AVG   Symfonia   antywirus   cms   crm
Url http://vermis.pl
Kategorie Internet > Tworzenie stron
Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Jan 16, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Tworzenie stron
JW Studio to biuro graficzne w Krakowie. Zajmujemy się głównie tworzeniem stron WWW, plakatów, ulotek, wizualizacji 3D, grafik. Pondato świadczymy usługi graficzne dla instytucji i firm w niskich cenach. Potrzebujesz witryny, która będzie symbolem Twojej firmy? A może chcesz odświeżyć starą stronę internetową, aby zachęcić większe grono klientów? Cechuje nas profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zdecydowanie najlepszy grafik w Krakowie!
Kategoria:

Przedstawiamy Ci naszą ofertę i mamy nadzieję, że jeśli tylko będziesz zainteresowany zatrudnieniem profesjonalistów znających się na telekomunikacji i informatyce, to się do nas odezwiesz. Wiemy jak projektować nowoczesne zabezpieczenia systemów IT, znamy się na tworzeniu różnych aplikacji mobilnych i potrafimy projektować sklepy oraz strony internetowe. Jeśli chcesz sprawdzić jak dokładnie prezentuje się nasza oferta, to czekamy na kontakt.
Kategoria:

DK Technologies - tworzenie serwisów internetowych i oprogramowania, budowa i wsparcie sieci.
Jedyna firma w Lesznie tworzaca witryny internetowe w nowoczesnej technologii ASP.NET, dzieki czemu strony przestaja byc juz statyczne a staja sie w pełni dynamiczne
Kategoria:

Agencja interaktywna ariano świadczy usługi z zakresu: projektowanie i tworzenie stron www, reklama internetowa, eCommerce, CMS, identyfikacja wizualna Twojej firmy. Tworzymy dla Ciebie od niewielkich stron internetowych (wizytówek firmy) po duże, rozbudowane serwisy. Zajmujemy się również kompletną identyfikacją wizualną dla Twojej firmy: projektujemy logo, papier firmowy, wizytówki i design kopert.
Kategoria:

Jeśli potrzebujesz reklamy, a cenisz swój czas, pozwól, że dostarczymy to czego potrzebujesz, a zaoszczędzimy to co cenisz.Jesteśmy ludźmi, którzy tworzą strony internetowe z zamiłowania. Cechuje nas kreatywność, ambicja, dynamiczność.

Nasze projekty są odzwierciedleniem marzeń naszych klientów. Nasza oferta jest elastyczna i stworzona na potrzeby naszych klientów.

Bezpośredni kontakt umożliwia dopasowanie serwisu do konkretnych potrzeb.

Aplikacje webowe wykonane przez nas charakteryzują się pogodzeniem wymogów estetycznych i stylistycznych biorąc pod uwagę oczekiwania internautów, potencjalnych klientów Państwa firmy.Proponujemy Państwu strony www, wizytówki internetowe oraz drukowane, reklamowe projekty graficzne, a także pomoc we wdrożeniu systemów Open Source (przyklad projektu PHU Ikoszyczek)

W naszej ofercie można znależć:
STANDARD WWW - oferta skierowana dla małych firm i osób prywatnych (projekt graficzny + 3 podstrony)
SYSTEM CMS - system zarządzania treścią za pomocą przeglądarki (edytujesz treści jak w MS OFFICE)
Profesjonalne logo - logo identyfikuje wizualnie firmę
Wizytówki - idealne rozwiązanie do wymiany kontaktów i krótkich informacji
Szablony aukcji internetowych i strony o mnie - zwiększ sprzedaż i prestiż wyróżniając się designem
Bazy danych MySQL - zarządzanie informacjami
Rejestracja domen internetowych - pomagamy wybrać i zarejestrować atrakcyjne i łatwe do zapamiętania adresy www
Hosting - niezawodne serwery w korzystnej ceniewww.group4web.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl