Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046

VCentrum - Niezależny Serwis i Dealer Volvo i Audi


 
Opis Zapewniamy wnikliwą diagnozę i kompleksową obsługę, okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Specjalizujemy się w sprzedaży i odkupie samochodów marek premium oraz zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży samochodów wszystkich marek z rynku wtórnego. Zapewniamy naprawę lub likwidację szkody – oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych samochodów z pakietem ubezpieczeniowym, jak również samochodów nie posiadających ubezpieczenia Auto Casco.

VCentrum – Precyzja w bezpiecznej cenie:

• Serwis VOLVO – kompleksowa obsługa serwisowa, okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne;
• Serwis AUDI – wnikliwa diagnoza, kompleksowa obsługa, profesjonalny sprzęt;
• Sprzedaż i kupno samochodów wszystkich marek;
• Usługi blacharsko-lakiernicze;
• Finansowanie i ubezpieczenia;

Zapraszamy do współpracy z nami!

 

Słowa kluczowe niezależny serwis   Warszawa   mazowieckie   warsztat   Volvo  
Url http://www.vcentrum.pl/
Kategorie Motoryzacja
Motoryzacja > Diagnostyka
Motoryzacja > Komis samochodowy
Data wpisu Mar 29, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Inter Service istnieje z mysla o tych, ktozy chca by samochod byl serwisowany w jednym miejscu przez profesjonalny zespol specjalistow.
Nasza firma jest członkiem Auto Crew, europejskiej sieci serwisów słynących z najlepszych wyników na świecie. To synonim najwyższej jakości, perfekcji i doskonałości nieosiągalnej przez większość warsztatów nawet tych autoryzowanych przez koncerny. Jesteśmy wstanie naprawić większość modeli samochodów poruszających się po naszej planecie!
Kategoria:

WRMSERWIS to punkt, który zajmuje się profesjonalną diagnostyką i naprawą zasilania typu common rail i pompwtryskiwaczy - rozwiązań wykorzystywanych w silnikach typu Diesel. Nasz zakład posiada zawodową hamownię będącą podstawą profesjonalnej diagnostyki - pozwala wykryć najdrobniejsze, pojawiające się w systemie zasilania usterki i niewydolności. Stosowane przez nas procedury, produkty i surowce sprawiają, że wszystkie realizowane przez nas zlecenia wykonujemy w szybki, efektywny i satysfakcjonujący przede wszystkim dla współpracujących z nami kierowców, sposób. Nasz warsztat rekomendowany jest przez okolicznych dealerów. Więcej informacji na temat naszej oferty na stronie:
Kategoria:

Pomoc drogowa 24h/7 na terenie całego kraju, a w szczególności zachodnich jego obszarów zapewnia firma REDHOL w Perzowie. Zabezpieczymy miejsce wypadku, zrobimy dokumentację i usuniemy jego skutki, odholujemy pojazd na nasz całodobowy parking, a w przypadku awarii zapewniamy profesjonalny serwis i mechaników, w ramach naszego warsztatu. Obsługujemy samochodu osobowe, dostawcze i ciężarowe. Jesteśmy dopasowani do składów wielkogabarytowych. Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie, na jaką zapraszamy!
Kategoria:

Prezentujemy Państwu firmę z Opola MOTOART Marek Budzyń, która już od ponad 15 lat zajmuje się sprzedażą części samochodowych. Firma ta posiada w stałej sprzedaży, praktycznie od ręki części do aut francuskich i japońskich. To firma z długoletnim doświadczeniem, posiadająca fachową kadrę pracowniczą, jaka odpowie na każde pytanie, służy poradą jak i pomocą. Oferta tej firmy jest naprawdę szeroka a co istotne MOTOART posiada w sprzedaży zarówno części oryginalne jak i popularnie stosowane zamienniki. Należy podkreślić, że firma dokłada wszelakich starań, by utrzymać opinię firmy profesjonalnej, solidnej i fachowej a co ważne gwarantującej terminowość realizacji zamówień. Szczegółowe informacje na temat asortymentu tej firmy odnajdziecie Państwo na stronie:
Kategoria:

Oferta firmy Normfest Polska Sp. z o.o. z Poznania zawiera rozszerzony wybór artykułów i rozwiązań dla wszystkich segmentów branży motoryzacyjnej. Grupa Normfest, której powstanie datuje się na 1948 rok, powstałą w Essen w Niemczech, a w danym momencie funkcjonujemy w 10 krajach w Europie, natomiast w Polsce od 1999 roku. Firma stale dba o najwyższy poziom proponowanych produktów, wyznając zasadę że sukcesem każdej organizacji jest usatysfakcjonowany oraz dowartościowany pracownik. Tworzymy zespół wyjątkowy, który identyfikuje się z interesami firmy. Nasz znakomicie wyszkolony oraz zaangażowany personel służy kompetentnym doradztwem w obrębie proponowanego asortymentu. Kompletna oferta firmy Normfest znajduje się na stronie internetowej:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl