Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
6
64903


 
Opis Poszukujesz doświadczonego zespołu pracowników, który zna się na transporcie zwłok w Gdyni? Chcesz mieć do czynienia z profesjonalistami, którzy z pełnym zaangażowaniem podejdą do powierzonego zadania? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i mamy nadzieję, że spełnimy Twoje oczekiwania. Prowadzimy nowoczesny dom pogrzebowy i mamy za sobą nie jeden pochówek. Na naszej stronie internetowej znajdziesz referencje.

 

Słowa kluczowe usługi pogrzebowe gdynia   usługi pogrzebowe w gdyni   pogrzeby gdynia
Url http://uslugipogrzebowegdynia.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Feb 28, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Pracownia Badań Opinii Publicznej Społeczności Lokalnej i Rynku oferuje kompleksowe usługi w zakresie badań opinii lokalnych mieszkańców. Podejmujemy współpracę z przedsiębiorstwami, organami samorządów, szkołami oraz miejscowymi politykami. Oferujemy wykonanie drobiazgowych i rzetelnych badań i analizę zebranych informacji odnośnie do wizerunku przedsiębiorstw oraz usług przez nie świadczonych, wśród miejscowych mieszkańców, a również diagnozujemy stan edukacji w gminach i sugerujemy strategie jego rozwoju, badamy też wymagania i opinie na temat funkcjonowania samorządów lokalnych. Podejmujmy się organizowania przeróżnych szkoleń, praktycznie z każdej branży, również tych finansowanych ze środków unijnych. Jesteśmy rzetelną firmą, której usługi są pozytywnie oceniane przez wielu klientów. Dokładne informacje umieszczono na stronie.
Kategoria:

W Wałczu znajduje się siedziba firmy VOGEL&NOOT działającej na międzynarodowym rynku branży grzewczej. Działalność VOGEL&NOOT koncentruje się na produkowaniu energooszczędnych grzejników. Oferowane rozwiązania to grzejniki płytowe, łazienkowe, dekoracyjne, konwektorowe, kolumnowe i niskotemperaturowe. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, firma oferuje solidnie wykonane grzejniki, jakie wyróżniają się unikalnym designem. Wszystkie produkty pozwalają na zwiększenie wydajności systemów grzewczych, a co się z tym wiąże, obniżenie kosztów ogrzewania budynków i pomieszczeń. Dokładna specyfikacja techniczna produktów i aktualne cenniki znajdują się na stronie producenta.
Kategoria:

Przedstawiamy całodobowe Usługi pogrzebowe Rodos. Działamy na terenie całego kraju przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy pełną, dyskretną również kompleksową organizację pogrzebu. W ramach naszej oferty organizujemy transport zwłok, podajemy duży wybór trumien i urn również kwiatów. Prócz tego obsługujemy świeckie ceremonie pogrzebowe, gwarantujemy też oprawę muzyczną pogrzebu. Rozliczamy bezgotówkowo zasiłek pogrzebowy. Naszym klientom pomagamy załatwić zasiłek pogrzebowy z ZUS dodatkowo KRUS. Reprezentujemy też Państwa w urzędach. Oferujemy prace kamieniarskie. Więcej wiadomości o ofercie Rodos przekazaliśmy na witrynie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz odwiedzenia Olimpii, zajazdu znajdującego się w Górzycy nad Odrą. Nasza propozycja obejmuje organizację różnych uroczystości - wesel, chrzcin, komunii i eleganckich bankietów. Skomponowaliśmy rozbudowane menu, w znajdziecie Państwo przede wszystkim potrawy kuchni polskiej, a także regionalnej. Przygotują je dla Państwa doświadczeni kucharze, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zajmujemy się także organizacją tematycznych miesięcy i tygodni, w ramach jakich w naszej restauracji są serwowane tradycyjne dania kuchni innych Państw. Dla zmęczonych Klientów i gości organizowanych przyjęć przygotowaliśmy komfortowo umeblowane pokoje. Oferujemy również usługi cateringowe - możemy przygotować wyjątkowe potrawy na zamówienie Klientów. Więcej użytecznych wiadomości o oferowanych usługach na stronie internetowej.
Kategoria:

Kochasz zwracać uwagę swoim wizerunkiem? A może kochasz prostotę i komfort ubiorów, jakie nosisz? Jeżeli tak, koniecznie musisz odwiedzić nasze sklepy odzieżowe, w którychBez wątpienia zobaczysz coś interesującego dla siebie. Face jby to marka, która jest rozpoznawalna na rynku polskim. Tworzy bowiem ubiory modne i nowoczesne, przeznaczone dla szerokiego kręgu odbiorców. Wszystkie wykonane są z mocnych materiałów, odpornych na zabrudzenia. Proponujemy ubrania przeznaczone do noszenia w życiu codziennym ( linia City Energ), klasyczne propozycje przeznaczone do noszenia w pracy ( linia Correct) oraz niezwykle eleganckie na specjalne okazje ( linia Party). Nasza strona internetowa facejby.com zapozna Cię szczegółowo z naszą ofertą. zobacz ją koniecznie i zobacz Mnogość oferowanych przez nas towarów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl