Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
21
65027


 
Opis Poszukujesz doświadczonego zespołu pracowników, który zna się na transporcie zwłok w Gdyni? Chcesz mieć do czynienia z profesjonalistami, którzy z pełnym zaangażowaniem podejdą do powierzonego zadania? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i mamy nadzieję, że spełnimy Twoje oczekiwania. Prowadzimy nowoczesny dom pogrzebowy i mamy za sobą nie jeden pochówek. Na naszej stronie internetowej znajdziesz referencje.

 

Słowa kluczowe usługi pogrzebowe gdynia   usługi pogrzebowe w gdyni   pogrzeby gdynia
Url http://uslugipogrzebowegdynia.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Feb 28, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Czy potrzebni Ci są specjaliści, którzy zajmują się wykonywaniem badań mikrobiologicznych i nie tylko? W naszym laboratorium jesteśmy w stanie wykonać tego typu badania. Z naszej oferty mogą korzystać osoby i firmy z całego kraju ponieważ nasze usługi nie są niczym ograniczone. W naszej aktualnej ofercie znaleźć można na przykład: badania wody pitnej, basenowej, badania fizykochemiczne, przechowalnicze oraz wiele innych badań. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań i nie poddają nawet bardzo zaawansowanym zadaniom. Zapewniamy krótkie czasy realizacji usług oraz bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszamy.
Kategoria:

161 MED to specjalistyczny gabinet lekarski, w którym pracują doświadczeni lekarze z wieloletnią praktyką w różnych specjalizacjach medycznych. Gabinet 161 MED oferuje usługi medyczne z zakresu ortopedii oraz traumatologii, neurologii, neurochirurgii, reumatologii oraz medycyny estetycznej. Zajmujemy się również rehabilitacją pourazową naszych pacjentów w specjalnie dostosowanych do tego salach rehabilitacyjnych. Używamy fali uderzeniowej do leczenia schorzeń narządu ruchu.mamy nowoczesny sprzęt, jaki zapewnia nam diagnozowanie oraz leczenie różnych chorób. Dodatkowo prowadzimy kursy szkoleniowe w zakresie rehabilitacji oraz fizjoterapii dedykowane dla magistrów rehabilitacji i fizjoterapii. Nasz gabinet mieści się dobrym punkcie komunikacyjnym Łodzi, gdzie łatwo trafić zarówno transportem osobistym oraz publicznym. Po szczegóły odsyłamy na witrynę internetową.
Kategoria:

W branży PPOŻ. i BHP specjalizuje się firma Fireshop.pl, która oferuje wszechstronne dostawy w zakresie sprzętu ochrony przeciwpożarowej, odzieży roboczej i zabezpieczenia BHP oraz oznakowania bezpieczeństwa. W swojej ofercie posiadamy pokaźny asortyment w zakresie kilku grup produktowych, tj. sprzętu PPOŻ, szafek metalowych i z tworzyw, armatury pożarniczej i węży pożarniczych, oznakowania wraz z naszymi rozwiązaniami mocowania oraz znaki ewakuacyjne i tablice budowlane. Zajmujemy się dodatkowo nadrukiem oznakowań. Zapraszamy!
Kategoria:

Tereny deweloperskie lub inne obiekty w rozbudowie, a
oraz nieruchomości mieszkaniowe wycenią Państwo w
biurze specjalisty ds. wycen i rzeczoznawcy majątkowego, Marty
Wojciechowskiej - Asuma. Spora oferta usług realizowana
jest w ramach i
uprawomocnionej współpracy ze
specjalistami w zakresie m. in. pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
oraz doradztwa kredytowego. Wieloletnie praktyka
nabywała w jednostkach samorządu terytorialnego w firmach

krajowych oraz w dużych przedsiębiorstwach państwowych. Zapraszamy do
współpracy!
Kategoria:

Kochasz zwracać uwagę swoim wizerunkiem? A może kochasz prostotę i komfort ubiorów, jakie nosisz? Jeżeli tak, koniecznie musisz odwiedzić nasze sklepy odzieżowe, w którychBez wątpienia zobaczysz coś interesującego dla siebie. Face jby to marka, która jest rozpoznawalna na rynku polskim. Tworzy bowiem ubiory modne i nowoczesne, przeznaczone dla szerokiego kręgu odbiorców. Wszystkie wykonane są z mocnych materiałów, odpornych na zabrudzenia. Proponujemy ubrania przeznaczone do noszenia w życiu codziennym ( linia City Energ), klasyczne propozycje przeznaczone do noszenia w pracy ( linia Correct) oraz niezwykle eleganckie na specjalne okazje ( linia Party). Nasza strona internetowa facejby.com zapozna Cię szczegółowo z naszą ofertą. zobacz ją koniecznie i zobacz Mnogość oferowanych przez nas towarów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl