Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
57
65009

Uslugi nagrobkowe, Stawianie nagrobkow, Sprzatanie grobow, Opieka nad grobami - www.usluginagrobkowe


 
Opis Kompleksowe uslugi nagrobkowe. Stawianie, prostowanie i sprzatanie nagrobkow. Opieka na grobami. Kucie liter. Pomniki, grobowce, laweczki, wazony i inne dodatki. Szybko, tanio i solidnie. Zapraszamy na nasza strone internetowa: www.usluginagrobkowe.pl.

 

Słowa kluczowe uslugi   nagrobkowe   groby   nagrobki   pomniki   grobowce   tanie nagrobki   kucie liter   znicze   laweczki   wazony   sprzatanie   stawianie   odnawianie   nagrobkow   mycie   opieka   nad   grobami   lodz   polska
Url http://www.usluginagrobkowe.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Jun 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 1.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Od dłuższego czasu prowadzisz swoje biuro, ale nie znalazłeś jeszcze osoby, która by Ci je sprzątała? Szukasz fachowca z prawdziwego zdarzenia? A co powiesz na całą ekipę? Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę, przedstawimy Ci korzystne warunki cenowe i podamy pełen zakres usług. Możemy zająć się myciem okien, polerowaniem podłóg i praniem dywanów oraz wykładzin. Jesteśmy fachowcami i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do naszych obowiązków.
Kategoria:

Nasz serwis sprzątający warszawa jest firmą oferującą kompleksowe sprzątanie domów oraz firm. Gwarantujemy solidne wykonanie każdego zlecenia, dokładamy wielu starań, aby każdy Klient był zadowolony z wykonanej przez nas pracy. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzątanie domów oraz sprzątanie firm Warszawa, Pruszków, Michałowice, Piastów i okolice. My za Ciebie posprzątamy, a Ty w tym czasie będziesz mógł odpocząć i poświęcić więcej uwagi rodzinie. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność pełnego profesjonalizmu, oraz możesz obdarzyć nas zaufaniem. Zapraszamy Państwa serdecznie.
Kategoria:

Firma ARGO DDD proponuje klientom świadczenia w zakresie obróbki fitosanitarnej opakowań z drewna zgodnie ze standardami międzynarodowymi. Po każdej wykonanej przez nas czynności klient otrzymuje stosowny certyfikat potwierdzający. Działamy ekspresowo, dokładnie dostosowując się do określonych wymagań przedstawionych przez naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią, która jest dostępna przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Personalnie podchodzimy do każdego zlecenia, przedstawiając każdorazowo wycenę określonych usług.
Kategoria:

Firma No-snow.pl proponuje Państwu fachowe usługi polegające na usunięciu śniegu. Zatrudniani fachowcy są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy posiadają odpowiednie kompetencje do prac na wysokościach. Specjalizujemy się w odśnieżaniu dachów, chodników oraz eliminowaniu sopli. Swoje usługi wykonujemy w większości na terenie Warszawy. Pracownicy naszej organizacji umieją dobrać odpowiednią technikę oraz sprzęt do zleconej powierzchni odśnieżanej. Proponujemy Państwu wysoką jakość wykonywanych zleceń w atrakcyjnych cenach. Nasze usługi wyróżniają się tym, że przeprowadzamy je błyskawicznie, sprawnie i profesjonalnie.
Kategoria:

Czyste Dywany to firma usługowa, która jak wskazuje nazwa dba aby Państwa dywany były w doskonałej czystości. Firma oferuje usługi w takim zakresie jak pranie dywanów, pranie wykładziny oraz pranie tapicerki. Swoje usługi oferuje na terenie miasta Kraków. Po uprzednim umówieniu również możliwość usług czyszczenia dywanów w okolicach Kraków. Potrzebne pranie dywanów, tapicerki lub wykładzin? Skorzystaj z usług firmy Czyste Dywany. Zapraszamy mieszkańców miasta Kraków oraz okolic.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl