Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22079
415
7
65194

Uslugi nagrobkowe, Stawianie nagrobkow, Sprzatanie grobow, Opieka nad grobami - www.usluginagrobkowe


 
Opis Kompleksowe uslugi nagrobkowe. Stawianie, prostowanie i sprzatanie nagrobkow. Opieka na grobami. Kucie liter. Pomniki, grobowce, laweczki, wazony i inne dodatki. Szybko, tanio i solidnie. Zapraszamy na nasza strone internetowa: www.usluginagrobkowe.pl.

 

Słowa kluczowe uslugi   nagrobkowe   groby   nagrobki   pomniki   grobowce   tanie nagrobki   kucie liter   znicze   laweczki   wazony   sprzatanie   stawianie   odnawianie   nagrobkow   mycie   opieka   nad   grobami   lodz   polska
Url http://www.usluginagrobkowe.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Jun 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 1.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
W dzisiejszych czasach trudno znaleźć porządną firmę tym raczej w takiej odpowiedzialnej sprawie jak sprzątanie. Szanowny kliencie. Firma sprzątająca niesie całą odpowiedzialność za jakość i terminy wykonywanych usług. Dużo klientów już zaufało nam. Bądź jednym z nich.Sprawdź jakość świadczonych przez nas usług bezpośrednio. Nie zwlekaj,jesteśmy dostępni 24/7 . Dzwoń a nasz doradca dokona wyceny.
Kategoria:

JG Gastro Kraków, Małopolskie. Wypożyczalnia gastronomiczna, cateringowa - wynajem naczyń i wynajem stołów oraz krzeseł w Krakowie. Zastawy stołowe, talerze, szkła, urządzenia gastronomiczne. Wypożyczalnia gastronomiczna - wypożyczalnia naczyń Kraków, Małopolska. Obrusy, ławy piwne, szeroka gama szkła, sztućców, akcesoriów stołowych, namioty, lampy grzewcze, rollbary. Click - zobacz na stronie co polecamy - przejdź do oferty. Kliknij w link i zobacz więcej na stronie - sprawdź co polecamy.
Kategoria:

Deratyzacja wykonywana jest przy wykorzystaniu metod chemicznych oraz mechanicznych. Dezynsekcja powinna być wykonana przez specjalistów, którzy dysponują wiedza na temat insektów oraz działania substancji czynnych zawartych w preparatach do zwalczania owadów. Owe środki najnowszej generacji są dwuskładnikowe oraz zawierają nanokapsułki, które pozwalają na bezpieczne oraz skuteczne zabiegi a także na uzyskanie efektu domina, który to pozwala na wyeliminowania większej części całej populacji występującej na terenie, który został poddany zabiegowi.
Kategoria:

ECO-ABC jest firmą, która od 1992 r. zajmuje się odbiorem, transportem i utylizacją odpadów weterynaryjnych i medycznych (w tym leków psychotropowych). Jako jedyne przedsiębiorstwo w Polsce posiadamy specjalny zakład, zbudzany i wykorzystywany jedynie w celu unieszkodliwienia odpadów medycznych i weterynaryjnych. Służymy pomocą, aptekom, ośrodkom zdrowia, szpitalom czy klinikom weterynaryjnym. Zachęcamy do skorzystania z usług ECO-MED!
Kategoria:

Westa - gosposie, opiekunki do dzieci,
pomoc domowa, nianie, sprzątaczki, profesjonalne opiekunki do osób
starszych. Serdecznie zapraszamy Państwa..
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl