Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Uslugi nagrobkowe, Stawianie nagrobkow, Sprzatanie grobow, Opieka nad grobami - www.usluginagrobkowe


 
Opis Kompleksowe uslugi nagrobkowe. Stawianie, prostowanie i sprzatanie nagrobkow. Opieka na grobami. Kucie liter. Pomniki, grobowce, laweczki, wazony i inne dodatki. Szybko, tanio i solidnie. Zapraszamy na nasza strone internetowa: www.usluginagrobkowe.pl.

 

Słowa kluczowe uslugi   nagrobkowe   groby   nagrobki   pomniki   grobowce   tanie nagrobki   kucie liter   znicze   laweczki   wazony   sprzatanie   stawianie   odnawianie   nagrobkow   mycie   opieka   nad   grobami   lodz   polska
Url http://www.usluginagrobkowe.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Jun 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 1.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Przedsiębiorstwo Dobry Serwis zapewnia zawodowe i najwyższej jakości usługi z aspektu czyszczenia firm, czyszczenia biurowców, sprzątania osiedli mieszkaniowych, mycia garaży, prania wykładzin na terenie Warszawy i okolic. Kadra naszej firmy to doświadczeni fachowcy, którzy za pomocą współczesnego sprzętu i wydajnych środków czyszczących przywrócą blask i nieskazitelnączystość praktycznie każdemu pomieszczeniu. Współpracujemy z wieloma firmami zapewniając im profesjonalną obsługę oraz serwis, co oświadczają przyznane nam referencje. Gwarantujemy optymalne okoliczności współpracy i niesłychanie konkurencyjne ceny. Jesteśmy terminowi oraz odpowiedzialni. Więcej na witrynie.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty prowadzonej przez nas firmy, która robi specjalistyczne usługi sprzątania przy używaniu nowoczesnych rozwiązań. Dzięki naszemu doświadczeniu na pewno damy radę wyczyścić dywany, wykładziny, tapicerkę samochodową i bardzo dużo innych rzeczy. Głównym obszarem , w którym nasza firma realizuje swoje usługi jest Poznań oraz jego najbliższe okolice. W czasie realizacji naszych prac używamy materiały, które są nie wrażliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego. Dzięki naszym zadaniom każdy będzie miał możliwość cieszyć się czystymi dywanami i tapicerką. Gwarantujemy wysoką jakość usług.
Kategoria:

Efekt Motyla, Bo Liczy Się Dobry Efekt !
Specjalnie dla naszych Klientów wykonujemy usługi prania i czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i wszelkiego rodzaju tapicerek meblowych oraz samochodowych. Ofertę kierujemy zarówno dla firm, biur jak i do osób prywatnych. Proponujemy dogodne terminy realizacji zlecenia w wymiarze całego tygodnia jak i całej doby. Aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom wykorzystujemy tylko najlepsze urządzenia i środki piorące dostępne na rynku. Nasz park maszynowy jest w pełni profesjonalny i nowoczesny oraz wystarczający na potężne powierzchnie. Nasza flota pojazdów i sztab ludzi pozwala dostarczyć usługę w promieniu 50 km poza teren miasta Warszawa. Firma to ludzie, dlatego też nasz personel jest w pełni kompetentny i miły. Jako firma profesjonalna, podkreślamy, że na wszystkie wykonane przez nas usługi, Klienci otrzymują naszą gwarancję "LUX".
Szanowny Kliencie, przy zamówieniu u nas usługi nie pobierzemy opłaty za dojazd do miejsca jej wykonania. Firma podejmie się każdego czyszczenia, z którym nie mogą Państwo sobie poradzić, pozostawiając nieoceniony efekt czystości. Serdecznie Zapraszamy !

Przy drugim praniu - 10% zniżki. Dojazd do klienta GRATIS!!!
Kategoria:

Działalnością firmy Inwemer jest wykonywanie usług utrzymywania czystości w budynkach firmowych oraz instytucjach. Przedsiębiorstwo działa od 1992 roku, współpracuje z wieloma różnymi partnerami, obsługując na terenie całego kraju łącznie 4500 obiektów. Firma prócz dbania o czystość jest w stanie też zająć się kompleksową obsługą techniczną nieruchomości. Usługi firmy są też spersonalizowane oraz dokładnie dostosowywane do jednostkowych potrzeb partnerów, przez co klienci mogą się skupić na działaniach powiązanych z właściwym funkcjonowaniem i ekspansją utrzymywanej działalności. Klienci mogą też skorzystać z oferty ochrony osób i mienia.
Kategoria:

Firma Usługowa „Błysk” zajmuje się profesjonalnym, specjalistycznym praniem dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, praniem tapicerki samochodowej, czyszczeniem mebli skórzanych oraz myciem okien i elewacji, sprzątaniem po remontach jak również sprzątaniem mieszkań i biur.
Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Potrafimy rozróżniać konstrukcje dywanów, rodzaje włókien. Neutralizujemy alergeny białkowe pochodzące od roztoczy, psów, kotów i wykonujemy impregnacje antyalergiczne.
Dzięki dogłębnej znajomości technik porządkowych w teorii zachowujemy zdrowe proporcje w praktyce pomiędzy krótkim czasem pracy (aby nie narażać klienta na zbyt duże koszta), a rzetelnie wykonaną usługą.
W wyrazie podziękowania za okazane zaufanie jak i odpowiedzialności za wykonaną usługę, wręczamy Wyjątkowym Klientom „KARTĘ STAŁEGO KLIENTA”.

Kontakt:
www.dobrepranie.pl
biuro@dobrepranie.pl
tel. 0-505-478-626
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl