Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22331
415
5
65394

Usługi Kamieniarskie Stylkam


 
Opis Świadczymy różnego rodzaju usługi kamieniarskie. Wykonujemy elewacje, posadzki, stopnie, schody zewnętrzne i wewnętrzne, ogrodzenia, kominki, grille ogrodowe, wędzarki. Prowadzimy sprzedaż kamienia. W ofercie posiadamy kamień piaskowiec, łupanka, dzikówka, płytki elewacyjne, kamień elewacyjny, kamień na ogrodzenie. Zajmujemy się produkcją grilli ogrodowych oraz profesjonalnych wędzarni z kamienia. Naszym atutem jest profesjonalizm poparty doświadczeniem i wiedzą z zakresu kamieniarstwa.

 

Słowa kluczowe usługi kamieniarskie   kamień   piaskowiec   granit   marmur   kamieniarstwo   z kamienia   kamieniarz   elewacje   posadzki   ogrodzenia   stopnie   kominki   murki oporowe   grile   kamien   uslugi   grille ogrodowe   grille   wędzarki   kamień elewacyjny   dekoracyjny   pły
Url http://www.stylkam.com
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Data wpisu Mar 27, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Średnia ocen: 5.00 5.00 (max. 5)
Ilość komentarzy: 1

Komentarz napisał krzysiek121 (data: 18-Dec-2011)
Tytuł: Super firma
Komentarz: Wykonali u mnie wędzarnie. Jestem bardzo zadowolony, naprawdę super ekipa. Polecam
Ranking:

Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Firma Vitro-plast zajmuje się wylewkami i posadzkami betonowymi na terenie Śląska, Zagłębia, Częstochowy, Katowic, Chorzowa, Bytomia. Nasze usługi sa wykonywane maszyna typu Mixokret. Zapraszam Julian Smok. Wylewki głównie robimy pod dom, wielkościowo zaczynamy od 50m2. W czasie jednej doby jesteśmy w stanie zrobić 200 m2.
Kategoria:

Jeśli zajrzysz na stronę internetową firmy MAKSEL-STYL, na pewno szybko zauważysz, że wyróżnia się ona wyjątkowo bogatą, różnorodną a jednocześnie nowoczesną i innowacyjną ofertę. Odnajdziesz tutaj, bowiem różnorodne modele sufitów napinanych, z których to bez wątpienia wybierzesz ten, jaki będzie dla ciebie adekwatny i taki, który w twoim mieszkaniu z całą pewnością będzie wyglądał wyjątkowo i pięknie. Wiele osób decyduje się dziś na sufity napinane WALL, które to pozwalają na stworzenie dowolnego kształtu ścian. Nader często wybierane są także modele o nazwie COLORLIGHT, charakteryzujące się nowoczesną i innowacyjną technologią, jaka to pomaga bez wątpienia rozświetlić każde pomieszczenie.
Kategoria:

Firma HP-PRO wykonuje kompleksowe tworzenie projektów budowy bądź remontów ulic, dróg czy ścieżek rowerowych lub innych obiektów. W sposób fachowy przygotowuje niezbędną dokumentację związaną z przetargami. Pracownicy firmy podejmują się także sprawdzania już istniejących opracowań pod względem prawidłowości przyjętych rozwiązań i ich zgodności z zasadami bezpieczeństwa ruchu drogowego. HP-PRO to również doradztwo na każdym etapie przygotowania i realizacji inwestycji drogowej. Kompetencja firmy potwierdza współpraca z doświadczonymi konstruktorami, geodetami i architektami krajobrazu. Dzięki temu każdy stworzony projekt jest nie tylko funkcjonalny i zgodny z wymogami prawnymi, ale także wpasowuje się w istniejące elementy krajobrazu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą marki na witrynie internetowej.
Kategoria:

Od ponad 20 lat istniejemy na rynku budowlanym jako firma trudniąca się projektowaniem, produkcją gotowych elementów, transportem oraz montażem balustrad u klienta. Balustrady betonowe to nasz wiodący produkt, ale do innych produktów należą również tralki, wykonane z lżejszych materiałów balustrady na balkon oraz balustrady ozdobne z przeznaczeniem na altanki ogrodowe. Trudnimy się również szeroko pojętą rekonstrukcją balustrad, dzięki czemu nadajemy nowej świetności nawet bardzo zaniedbanym schodom, tarasom i balkonom w starodawnych posesjach. Balustrady i tralki betonowe wykonane za pośrednictwem firmy Balustral, to produkty modne, solidnie wykonane i dostępne dla każdego klienta.
Kategoria:

Firma Ewpol developer z Rzeszowa. Firma zajmuje się budową domów wielorodzinnych i jednorodzinnych, szeregówek. W posiadaniu firmy są nowoczesne maszyny budowlane - koparko ładowarki oraz samochody transportowe. Wykonujemy profesjonalne wykopy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl