Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
4
65164

Usługi Kamieniarskie Stylkam


 
Opis Świadczymy różnego rodzaju usługi kamieniarskie. Wykonujemy elewacje, posadzki, stopnie, schody zewnętrzne i wewnętrzne, ogrodzenia, kominki, grille ogrodowe, wędzarki. Prowadzimy sprzedaż kamienia. W ofercie posiadamy kamień piaskowiec, łupanka, dzikówka, płytki elewacyjne, kamień elewacyjny, kamień na ogrodzenie. Zajmujemy się produkcją grilli ogrodowych oraz profesjonalnych wędzarni z kamienia. Naszym atutem jest profesjonalizm poparty doświadczeniem i wiedzą z zakresu kamieniarstwa.

 

Słowa kluczowe usługi kamieniarskie   kamień   piaskowiec   granit   marmur   kamieniarstwo   z kamienia   kamieniarz   elewacje   posadzki   ogrodzenia   stopnie   kominki   murki oporowe   grile   kamien   uslugi   grille ogrodowe   grille   wędzarki   kamień elewacyjny   dekoracyjny   pły
Url http://www.stylkam.com
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Data wpisu Mar 27, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Średnia ocen: 5.00 5.00 (max. 5)
Ilość komentarzy: 1

Komentarz napisał krzysiek121 (data: 18-Dec-2011)
Tytuł: Super firma
Komentarz: Wykonali u mnie wędzarnie. Jestem bardzo zadowolony, naprawdę super ekipa. Polecam
Ranking:

Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Nasz serwis online zapewni Ci dostęp do najwyższej klasy papy termozgrzewalnej z możliwością złożenia zamówienia online. Dostępna jest u nas każdego rodzaju papa termozgrzewalna od najbardziej znanych producentów. Dowiedz się więcej i już teraz zajrzyj do naszego serwisu online, a szybko poznasz wszelkie szczegóły!
Zapraszamy do kontaktu z oddziałem naszej firmy !
Kategoria:

Sieć salonów optycznych PAN HILARY w Łodzi to miejsce dla wszystkich tych z Państwa, którzy szukają pomocy okulisty. Doskonale urządzony gabinet umożliwia komfort pacjentom i daje możliwość wykonania kompleksowych badań wzroku. Lekarze okuliści orazasystenci znający najnowsze trendy z obszaru okulistyki od 1971 roku z chęcią pomagają klientom w trosce o zdrowie ich narządy wzroku. Rozległa oferta usług i produktów to najważniejsze cechy tej marki. Dodatkowym atutem salonów PAN HILARY są stałe ceny oraz promocje i zniżki przewidziane dla wszystkich pacjentów. W salonach PH znajdą Państwo takie marki jak: Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Max Mara, Miu Miu i wiele innych. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:

Produkcja domów z drewna - Damir Warszawa. Producent oferuje całoroczne domy drewniane, domy kanadyjskie - projekty, budowa i montaż domów z drewna. Prefabrykacja domów umożliwia nam montaż budynku przez cały rok, ściany są składane w fabryce przed montażem na placu budowy, dzięki czemu wszystko jest precyzyjnie przygotowane i w najwyższej jakości, do której przywiązujemy największą wagę. Na stronie oferta oraz pokazane zdjęcia domów z drewna oferowane przez firmę.
Kategoria:

Górażdże Beton to firma specjalizująca się w produkcji dobrej jakości betonu towarowego. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (firma powstała w latach dziewięćdziesiątych) Górażdże posiada niezbędną wiedzę i wykwalifikowaną kadrę, które umożliwiają produkcję betonu o klasie pozwalającej najego szerokie zastosowanie w budownictwie oraz przemyśle drogowym. Górażdże Beton oferuje też betony specjalne, takie jak zaprawy, betony szybkoschnące, kolorowe czy ekologiczne. Firma składa się z sześćdziesięciu, rozmieszczonych na terenie całego kraju, wytwórni betonu, co sprawia, że w niemal każdym miejscu posiada swój oddział i jest w stanie zapewnić Państwu kompleksową usługę.
Czym równie się Górażdże Beton od innych firm produkujących beton? Górażdże Beton to jakość, nad którą oprócz wykwalifikowanego zespołu specjalistów, czuwa też system zarządzania jakością, zgodny z międzynarodową normą ISO 9001 oraz wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji. Dodatkowo nadzór technologiczny nad produkcją sprawuje Centrum Technologiczne BETOTECH SP. z o. o. w Dąbrowie Górniczej, a stały monitoring jakości odbywa się w nowoczesnych laboratoriach, ale też na placach budowy, dzięki czemu firma eliminuje najmniejszy nawet margines błędu.
Kategoria:

Budowa ujęć wodnych lub betonowanie pod wodą a także umacnianie dna to niektóre z fundamentalnych elementów wyczerpującej propozycji usług świadczonych poprzez Przedsiębiorstwo Robót Podwodnych AQUAMOR z Gdańska. Wyedukowani i wprawieni profesjonaliści funkcjonalnie i porządnie przeprowadzają każde zlecone zadanie, pierwszorzędnie orientując się w wymogach bezpieczeństwa oraz prawach fizyki rządzących pod powierzchnią wody. Gdańskim nurkom nieobce jest również wykonywanie podsypek tłuczniowych lub instalowanie pionowych podnośników statków. Kompletna oferta produktów i usług proponowanych poprzez AQUAMOR wraz z indeksem przykładowych realizacji osiągalne są na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl