Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
12
65081

Usługi geodezyjne łódź


 
Opis Geodeta dla Ciebie i Twojej firmy. Wykonujemy podziały oraz rozgraniczenia nieruchomości, opracowania map również wiele innych zadań. Pomiar s.c. Pracownia Geodezyjna wykona każde zamówienie. Zapraszamy do naszej firmy. Usługi geodezyjne to nasza pasja. Geodeta obsługuje całe województwo łodzkie oraz okolice.

 

Słowa kluczowe geodeta   usługi geodezyjne   łódź   zgierz   uslugi geodezyjne
Url http://www.pomiar-geo.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jul 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy AIRSYTEM. Nasza siedziba znajduje się w Sadlinkach w województwie pomorskim a usługi świadczymy na terenie tego oraz sąsiednich województw. Zajmujemy się wynajmowaniem platform roboczych jak również usługami dźwigowymi oraz pracami na wysokości. Posiadamy nowoczesne podnośniki koszowe, nożycowe plus spalinowe, które dostarczamy do klienta autolawetą. Zatrudniamy wykwalifikowanych operatorów i zapewniamy fachowe doradztwo. Gwarantujemy atrakcyjne ceny usług oraz profesjonalizm. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej wiadomości o ofercie.
Kategoria:

W Tomaszowie Maz. znajduje się Biuro Projektowe Archiwolta, oferujące solidną realizację wszelkiego zlecenia. Swoją pracę traktujemy z pasją, toteż entuzjastycznie podejmujemy się nietypowych wyzwań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną paletę usług z zakresu projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz oraz architektury krajobrazu. Oferujemy pomoc na każdym etapie inwestycji. Wykonujemy, między innymi, projekty architektoniczno budowlane, kosztorysy i harmonogramy, protokoły oględzin technicznych, inwentaryzacje budowlane, projekty wnętrz oraz zagospodarowania terenu. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów z różnych specjalności, którzy swoją pomysłowością, innowacyjnymi pomysłami, wiedzą i doświadczeniem, zdobyli zaufanie wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową propozycją na stronie.
Kategoria:

Zakład szklarski Pan Szklarz w Bielanach Wrocławskich pod Wrocławiem to pogotowie szklarskie dostępne 7 dni w tygodniu, które gwarantuje natychmiastową realizację zleceń. Wymieniamy stłuczone szyby i lustra, wykonujemy szyby zespolone i otwory w szkle, zabezpieczamy szkło oraz je piaskujemy. Oferujemy aranżacje szklane, lustra i kabiny prysznicowe, drzwi szklane oraz balustrady ze szkła. Zajmujemy się także szkleniem witryn, pracując ze szkłem przemysłowym tj. ognioodporne, ochronne i nadwymiarowe. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:

W Warszawie mieści się firma Roboty Budowlano - Drogowe Bogdan Błaszczak, jaka zaprasza Państwa do współpracy. Od 1987 roku specjalizujemy się w usługach brukarskich. Wykonujemy prace związane z: ukształtowaniem obszaru, robotami ziemnymi, kanalizacją deszczową, elementami małej architektury, urządzaniem zieleni, pracami porządkowymi i nawierzchnią tarasów na dachach odwróconych. Klienci, korzystający z usług firmy, mogą liczyć na fachową oraz rzetelną pomoc wykwalifikowanego zespołu. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość naszych usług, lecz także terminową realizację konkretnych zleceń oraz atrakcyjne ceny. Więcej na stronie.
Kategoria:

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Projekt Grupa Witold Kuczyński, mieszczącej się w Skierniewicach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz profesjonalnej wiedzy branżowej, wykonaliśmy już wiele zamówień dla Klientów indywidualnych, spółdzielni mieszkaniowych, firm deweloperskich oraz biur architektonicznych. Naszą główną specjalizacją są projekty budowlane, które są konieczne w procesie zdobycia pozwoleń na budowę. Sporządzamy też świadectwa energetyczne wszelkich typów budynków i zajmujemy się usługami kosztorysowania. Realizujemy audyty energetyczne. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń, a nasze prace odznaczają się solidnością i dużym profesjonalizmem. Zawsze konsultujemy się z Klientami, bierzemy pod uwagę ich życzenia oraz oczekiwania. Dokładniejsze informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl