Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
91
64952

Usługi geodezyjne łódź


 
Opis Geodeta dla Ciebie i Twojej firmy. Wykonujemy podziały oraz rozgraniczenia nieruchomości, opracowania map również wiele innych zadań. Pomiar s.c. Pracownia Geodezyjna wykona każde zamówienie. Zapraszamy do naszej firmy. Usługi geodezyjne to nasza pasja. Geodeta obsługuje całe województwo łodzkie oraz okolice.

 

Słowa kluczowe geodeta   usługi geodezyjne   łódź   zgierz   uslugi geodezyjne
Url http://www.pomiar-geo.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jul 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
MM MetalBud to wytwórnia konstrukcji stalowych. Firma powstała w 2004 roku i współcześnie jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zatrudniającym 16 osób. Produkujemy drobne konstrukcje stalowe oraz formy stalowe, zbiorniki, kotwy metalowe, kotwy fundamentowe. Tworzymy konstrukcje spawane zgodnie z dostarczonym projektem. Wykonujemy prace dla takich zakładów pracy jak Mostostal, Consolis. Naszymi odbiorcami są również urzędy oraz klienci detaliczni.
Kategoria:

Firma KANEX Adam Krajewski, to firma, jakie świadczy fachowe usługi oczyszczania kanalizacji komunalnej oraz szamba przynależnego do osób prywatnych. Posiadamy wieloletnie praktyki, jakie pozwala nam spełniać usługi wysokiej jakości i w przystępnych opłatach. Staramy się, ażeby nasi kontrahenci byli zadowoleni z naszych usług. Dziś do zakresu naszych usług przystaje pielęgnacja sieci kanalizacyjnej, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji sanitarnych i pionów kuchennych, udrażnianie i czyszczenia kanalizacji deszczowej a także przemysłowej. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, to inwitujemy na witrynę WWW naszej firmy.
Kategoria:

Taśmy, liny oraz węże przeciwpożarowe to oferta firmy TECH-BAND, której siedziba jest zlokalizowana w Bielsku Białej. Proponujemy wysokiej klasy różnorodny asortyment produktów włókienniczych. Mogą być one wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, takim jak meblarski oraz budowlany. Służą do wyrobu sprzętu zabezpieczającego, akcesoriów dla zwierząt, takich jak smycze i uprzęże, sznury do rybołówstwa, linki holownicze, sprzęt sportowy oraz alpinistyczny. Minęło już dużo czasu odkąd wyprodukowaliśmy nasze pierwsze produkty, ale ciągle dążymy do tego, aby w pełni spełniać wymagania naszych klientów i rozszerzać naszą ofertę. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i gwarantujemy kompetentne doradztwo. Nasze dodatkowe atuty to okazyjne ceny oraz terminowa realizacja zamówień. Na stronie internetowej znajduje się więcej informacji.
Kategoria:

Głównym profilem działalności firmy Serwis-Kop jest sprzedaż części zamiennych do wszystkich modeli maszyn JCB.

Części JCB - W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne jak również zamienniki, w bardzo konkurencyjnej ofercie cenowej.
Wszystkie oferowane przez nas części zamienne wyprodukowane są w oparciu o najwyższe standardy a ich jakość w żadnym stopniu nie odbiega od jakości części oryginalnych, również znajdujących się w naszej ofercie
Kategoria:

Firma SOLDACH w swojej wybitnie zróżnicowanej ofercie posiada towary, które znamiennie pomogą zmniejszyć koszty uzyskiwania energii w domach. Steruje nami chęć ochrony otoczenia naturalnego oraz Państwa wygoda. Oferujemy wszechstronne doradztwo w wyborze w najwyższym stopniu właściwych pokryć dachowych, dodatkowo także dystrybuujemy wyposażenie pośredniczące w pozyskiwaniu energii odnawialnej. Wszystkie oprzyrządowanie robione za sprawą renomowanych fabrykantów, poważanych na całym świecie za funkcjonalność oraz znakomitą wydajność. Nasi fachowcy do głębi znają się na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Dokładne informacje o firmie SOLDACH i obszarze usług odnajdą Państwo na stronie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl