Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21287
415
7
65016

Usługi geodezyjne łódź


 
Opis Geodeta dla Ciebie i Twojej firmy. Wykonujemy podziały oraz rozgraniczenia nieruchomości, opracowania map również wiele innych zadań. Pomiar s.c. Pracownia Geodezyjna wykona każde zamówienie. Zapraszamy do naszej firmy. Usługi geodezyjne to nasza pasja. Geodeta obsługuje całe województwo łodzkie oraz okolice.

 

Słowa kluczowe geodeta   usługi geodezyjne   łódź   zgierz   uslugi geodezyjne
Url http://www.pomiar-geo.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jul 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Oferta firmy Polonex to projekty i budowa hal stalowych. Firma oferuje konstrukcje stalowe, hale stalowe, hale przemysłowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale sportowe, sale gimnastyczne, salony samochodowe, centra logistyczne, hangary i wiaty.
Konstruktorzy firmy Polonex opracowali system, w którym bezpieczeństwo i lekkość konstrukcji nie wykluczają się. Wspólnie z wybitnymi inżynierami wdrożyli nowoczesny system spawania konstrukcji. Firma posiada specjalistyczne maszyny do plazmowego cięcia blach i do spawania łukiem krytym.
System lekkich konstrukcji stalowych Polonex powstał na bazie licencji projektowej, opartej na innowacyjnych rozwiązaniach amerykańskiej firmy Behlen. Szczegóły techniczne zostały zaadoptowane do polskich warunków i norm, a także do wymagań inwestorów i architektów. Największą zaletą systemu Polonex jest jego uniwersalność i możliwość łączenia z tradycyjnymi technologiami budowlanymi.
Polonex działa nie tylko na terenie całej Polski, ale także w krajach Unii Europejskiej.
Kategoria:

Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Stolhaus, która mieści się w Krośnie Odrzańskim. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku usług budowlanych. Specjalizujemy się w produkcji i montażu domów drewnianych wykonanych w technologii szkieletowej oraz z bala litego w technologii fińskiej. Dysponujemy dwoma nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi, gdzie zamówić można domy mieszkalne, letniskowe, rekreacyjne jak również elementy wykonane z drewna. Zapewniamy profesjonalny montaż, szybką realizację zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Szanowny kliencie jeżeli poszukujesz sprawnej i kompetentnej ekipy oraz zależy ci na wzorowym wykonaniu remontu bądź wykończeniu wnętrza w stanie deweloperskim , służymy pomocą i gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonanych przez nas prac. Na wykonane usługi udzielamy 12 miesięcy pisemnej gwarancji . Podpisujemy umowy . Na życzenie klienta wystawiamy faktury Vat . Zapewniamy transport materiałów . Na rynku operujemy od 1995 r więc posiadamy rozległe doświadczenie na tym polu .
Zadzwoń i umów się na spotkanie a wycenę sporządzimy w ciągu 2 dni roboczych

Zapraszamy do współpracy .

oferujemy usługi :
-układanie glazury terakoty i gresu,
-gładzie gipsowe,
-malowanie,
-montaż okien i drzwi,
-biały montaż,
-ścianki działowe i sufity podwieszane k/g,
-nietypowe zabudowy o wzorach falistych
-boazeria,
-panele podłogowe
-zabudowy i montaż kominków
-zabudowy oraz podłączanie sprzętu kina domowego
-posiadamy referencje oraz zdjęcia wykonywanych przez nas prac
Kom: 0508666199 / 0511281449
Tel: (022)2154923
E-mail : p.h.u.bilde@go2.pl
Warszawa i okolice
Kategoria:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji z Wągrowca. Zajmujemy się zapewnianiem wody na cele miejskie, industrialne i inne. Codziennie woda jest badana przez laboratorium. W wodzie surowej badane są: skład żelaza, manganu, mętność, barwa, ph, zapach, wolny chlor. Analizowany jest również przebieg płukania filtrów i zawartość żelaza w pierwszym filtracie. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników, którzy ciągle podwyższają swoje kwalifikacje oraz zdolności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas towarów. zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma geodezyjna Geo-Graf to doświadczone przedsiębiorstwo funkcjonujące na rynku wiele lat. Naszą siedzibą jest Gorzów Wielkopolski. Oferta usług kartograficznych i geodezyjnych przeznaczona jest dla klientów również z okolicznych miejscowości. Nasi geodeci to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, doskonale znający się na swojej pracy i legitymujący się wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami. Geo-Graf proponuje wykonywanie map do celów projektowych oraz map numerycznych. Podejmujemy się wykonywania specjalistycznych pomiarów geodezyjnych, rozdziałów nieruchomości i klasyfikowania gruntów - wszystko w rozsądnej cenie. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl