Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
91
64952


 
Opis UrzadPracy.info to baza PUP w całej Polsce. Informacje zamieszczone na stronie dotyczą zarówno powiatowych urzędów pracy oraz wojewódzkich i miejskich. Portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania informacji odnośnie każdego PUP w Polsce. Godziny otwarcia, numer telefonu, Fax, dane kierownictwa urzędów oraz adresy korespondecyjne. Dodatkowo portal oferuje ciekawe artykuły oraz poradniki dla osób aktywnie poszukujących pracy.

 

Słowa kluczowe pup   urzad pracy   powiatowy urzad pracy   cv   rozmowa kwalifikacyjna
Url http://www.urzadpracy.info/
Kategorie Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu May 5, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Praca
Serwis prezentuje najlepsze metody na uzyskanie dodatkowego dochodu dostępne w naszym kraju. Wiele osób które wiedzą z jakimi trudnościami wiąże się praca na etacie docenia wolność jaką daje zarabianie przez ekranem własnego komputera. W celu uzyskania lepszych rezultatów najlepiej korzystać z kilku wymienionych na stronie metod. Na stronie znaleźć też można opisy firm i sposobów zarabiania których należy się wystrzegać. Jeśli chodzi o sprawdzone sposoby zarabiania to najwięcej miejsca poświęcono programom partnerskim, reklamie kontekstowej oraz zarabianiu na wypełnianiu ankiet.
Kategoria:

Portal niania4u.pl to witryna przeznaczona zarówno dla osób zajmujących się zawodowo opieką nad dziećmi, jak również dla rodziców, którzy chcą zapewnić odpowiednią opiekę swoim maluchom. Dzięki naszej stronie nianie poszukujące pracy mogą zamieścić swoje oferty, a rodzice mają możliwość je przeglądać i kontaktować się z wybranymi kandydatami. Największą zaletą naszego serwisu jest całkowicie bezpłatne korzystanie z niego- zarówno osoby poszukujące pracy, jak i rodzice mają darmowy dostęp do wszystkich opcji naszego serwisu. Dodawanie ogłoszeń, przeglądanie ich i uzyskanie kontaktu do potencjalnej opiekunki jest nieodpłatne! Niania4u.pl to sposobność do przedstawienia siebie i swojego doświadczenia przyszłemu pracodawcy. Dzięki naszemu portalowi masz zdecydowanie większe szanse na znalezienie pracy w zawodzie niani lub opiekunki do dziecka! Natomiast rodzice mają bardzo ułatwione zadanie, jakim jest znalezienie odpowiedniej i profesjonalnej opieki dla dziecka. Niania4u.pl to oszczędność czasu i możliwość do spokojnego zapoznania się z zamieszczonymi ofertami – wszystko bez ponoszenia kosztów i we własnym domu! Jesteśmy przekonani, że nasz portal pomoże Państwu w znalezieniu odpowiedzialnej i najlepszej dla Państwa dziecka opiekunki.
Kategoria:

We specialize in providing our customers with welders, CNC operators,
construction and steel industry workers. We offer very competitive
cooperation terms. Oferujemy prace za granicą głównie w zawodach
technicznych i budowlanych. Posiadamy oferty pracy dla spawaczy,
operatorów cnc, monterów i większości zawodów budowlanych.
Jesteśmy agencja pracy z kilkuletnim, bogatym doświadczeniem w zakresie rekrutacji personelu, jego leasingu a także świadczeniu usług outsourcingu. Swoje usługi świadczymy zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Zadowoleni, usatysfakcjonowani klienci są naszą najlepszą rekomendacją.
Kategoria:

Firma Business Travel Club proponuje dużą różnorodność wyjazdów dla studentów oraz młodzieży. Wyspecjalizowaliśmy się w wyjazdach powiązanych z pracą i wypoczynkiem. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które umożliwia zagwarantowanie świetnej jakości oferowanych czynności. Mamy wszystkie konieczne licencje oraz uprawnienia. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w stolicy. Proponujemy również dużą liczbę usług dla biznesu. Zachęcamy klientów do zapoznania się ze szczegółowymi treściami udostępnionymi na prowadzonej przez nas stronie internetowej.
Kategoria:

Szukasz chwilowo pracy? Tak więc konieczne Ci będzie dobrze napisane CV. W naszym serwisie znajdziesz dużo gotowych wzorów CV do edytowania. Dzięki takim wzorom Twoje CV będzie wyglądało bardzo dobrze. Aktualnie pracodawcy zwracają bardzo uwagę właśnie na jakoś wykonania CV. Własnoręcznie CV już dawno wyszło z mody. Dlatego jak nie masz pomysłu na dobre CV to zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl