Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21753
415
3
65101


 
Opis UrzadPracy.info to baza PUP w całej Polsce. Informacje zamieszczone na stronie dotyczą zarówno powiatowych urzędów pracy oraz wojewódzkich i miejskich. Portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania informacji odnośnie każdego PUP w Polsce. Godziny otwarcia, numer telefonu, Fax, dane kierownictwa urzędów oraz adresy korespondecyjne. Dodatkowo portal oferuje ciekawe artykuły oraz poradniki dla osób aktywnie poszukujących pracy.

 

Słowa kluczowe pup   urzad pracy   powiatowy urzad pracy   cv   rozmowa kwalifikacyjna
Url http://www.urzadpracy.info/
Kategorie Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu May 5, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Praca
Portal internetowy praca-sosnowiec.pl przedstawia wiele interesujących ofert pracy, które zebrane zostały z rejonu Sosnowca a także pobliskich miejscowości. Pracodawcy wybierają nasz portal ze względu na niewysokie opłaty oraz dużą oglądalność prowadzonej przez nas witryny. Regularne czytanie propozycji zatrudnienia umożliwi zainteresowanym wysyłanie aplikacji w krótkim czasie po publikacji ofert. Zachęcamy również do czytania przedstawionych artykułów, które odnoszą się do trudniejszych tematów obowiązującego w kraju prawa pracy.
Kategoria:

Atrakcyjne zarobki do 5 tysięcy złotych? Z agencją Pronobel jest to na wyciągnięcie ręki. Jeżeli masz doświadczenie w opiece nad starszymi ludźmi i potrafisz porozumiewać się po niemiecku – może to być idealna praca dla Ciebie!
Opiekunka osób starszych w Niemczech może zarobić do 5 tysięcy złotych na miesiąc, nie wydając z tej kwoty ani złotówki na jedzenie lub zakwaterowanie podczas pracy.
To jakie duże zarobki będą tak naprawdę zależy od Ciebie. Od wysokości twoich kwalifikacji zawodowych, i od długości pobytu za granicami naszego kraju. Jedynym warunkiem żeby z nami pracować jest minimum jeden pełny miesiąc za granicą. Jeśli będziesz chciał zostać dłużej – decyzja o czasie pobytu należy do ciebie!
Agencja Pronobel (praca Niemcy) może zagwarantować legalną pracę za granicą, ubezpieczenie, opłacony ZUS, dokument A1 i kartę EKUZ
Kategoria:

Oferty pracy w Trójmieście! - Szukasz pracy w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? Dobrze trafiłeś! Codziennie aktualizowana baza ogłoszeń od trójmiejskich pracodawców. Przeglądaj za darmo! Za darmo możesz również dodać własne ogłoszenie w serwisie praca! Zapraszamy. Aktualny rynek pracowników i pracodawców z Trójmiasta! Przeglądaj setki aktualnych ogłoszeń w serwisie praca w portalu regionalnym trojmiasto.pl – Dodaj własne ogłoszenie do bazy.
Kategoria:

Firma Business Travel Club proponuje dużą różnorodność wyjazdów dla studentów oraz młodzieży. Wyspecjalizowaliśmy się w wyjazdach powiązanych z pracą i wypoczynkiem. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które umożliwia zagwarantowanie świetnej jakości oferowanych czynności. Mamy wszystkie konieczne licencje oraz uprawnienia. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w stolicy. Proponujemy również dużą liczbę usług dla biznesu. Zachęcamy klientów do zapoznania się ze szczegółowymi treściami udostępnionymi na prowadzonej przez nas stronie internetowej.
Kategoria:

Odpowiednia opieka nad osobami w podeszłym wieku jest czymś, co powinno zawsze mieć miejsce. Niezależnie od tego czy osoba starsza jest samotna, czy schorowana musi mieć zapewnioną odpowiednią opiekę. Nasza agencja posiada w swych szeregach osoby specjalizujące się w tymże zawodzie. Naszych ludzi cechuje uśmiech oraz współczucie. Nie ma mowy o jakimkolwiek zaniedbywaniu swojej pracy. Najważniejszy jest dla nas człowiek!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl