Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20393
415
5
64898


 
Opis UrzadPracy.info to baza PUP w całej Polsce. Informacje zamieszczone na stronie dotyczą zarówno powiatowych urzędów pracy oraz wojewódzkich i miejskich. Portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania informacji odnośnie każdego PUP w Polsce. Godziny otwarcia, numer telefonu, Fax, dane kierownictwa urzędów oraz adresy korespondecyjne. Dodatkowo portal oferuje ciekawe artykuły oraz poradniki dla osób aktywnie poszukujących pracy.

 

Słowa kluczowe pup   urzad pracy   powiatowy urzad pracy   cv   rozmowa kwalifikacyjna
Url http://www.urzadpracy.info/
Kategorie Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu May 5, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Praca
Praca Tylko Dla Specjalistów IT - www.Informatycy.info - to interaktywna platforma kierowana do osób poszukujących Pracy i pracodawców. Zapraszamy wszystkich specjalistów IT do uczestnictwa w projekcie Internetowa Baza Informatyków. Głównym celem projektu jest zrzeszenie najlepszych specjalistów IT w Polsce. Celem naszych działań jest pomoc w znalezieniu pracy specjalistom IT na trudnym, polskim rynku pracy oraz promocja informatyki w Polsce. Pomagamy również Państwu w znalezieniu kandydatów i zatrudnieniu tych najlepszych. Zapraszam do przeglądania ofert pracy.
Kategoria:

infobiznes biznesmajorka-zajmuje się poszukiwaniem pracowników z polski do legalnej pracy w hiszpani w takich specjalnosciach murarze posadzkarze tynkarze kucharze sprzatanie pokoi srwis obsługa recepcja monterzy wind
. Druga gałęzią naszej działalnosci jest promocja firm
Kategoria:

Ofert pracy dla każdego, praca w Polsce i za granicą, darmowa baza CV, porady, wzory CV, zamieść swoje CV lub ogłoszenie w naszym serwisie
Kategoria:

Szukasz pracy w branży motoryzacyjnej? Chciałbyś zostać kierowcą lub mechanikiem? Od zawsze interesował Cię zawód logistyka czy przedstawiciela handlowego? Pewnie wolałbyś zostać managerem? Wszystkie te oferty pracy, oraz wiele innych znajdziesz w naszym serwisie tworzonym przy współpracy z pracuj.pl. Z nami szybko i sprawnie znajdziesz wymarzoną pracę. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami.
Kategoria:

Darmowe oferty pracy w serwisie praca Kraków. Dodaj darmowe ogłoszenie do serwisu. Serwis dla pracodawców oraz poszukujących pracę. Oferty i ogłoszenia z różnych specjalności. Warto zajrzeć, codziennie pojawiają się ogłoszenia wielu pracodawców. Przewodnik poszukującego pracy. Praca dla każdego. Darmowy portal pracy, najnowsze oferty pracy, najlepsza praca!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl