Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
41
65007

ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie samochodu


 
Opis Słyszałem o tej stronie od kilku osób. Miałem mieszane uczucia szukając ubezpieczenie komunikacyjne w internecie. Okazało się, że ubezpieczenie samochodu zawarte w ten sposób jest naprawdę łatwe i szybkie. Uważam, że ubezpieczenia wyszukane i zawarte w ten sposób są dobrym sposobem na dla wszystkich, którym zależy na cenie i czasie obsługi. Co ważne, można przeglądać dziesiątki ubezpieczeń i wybrać tylko te, które są dla nas atrakcyjne. Aha, tą stroną jest oczywiście polisowo.pl.

 

Słowa kluczowe ubezpieczenia   ubezpieczenie   ubezpieczenie komunikacyjne   ubezpieczenie samochodu
Url http://www.polisowo.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Data wpisu Nov 10, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Szukając w Rudzie Śląskiej dobrego ubezpieczenia samochodowego, majątkowego, turystycznego czy na życie możesz tracić czas na odwiedzanie różnych towarzystw ubezpieczeniowych lub zlecić wybór najlepszej oferty firmie Ubezpieczenia Online, z oddziałami w Centrum, Nowym Bytomiu i Halembie. W drugim przypadku nie będziesz musiał nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz z pytaniami o twoje wymagania na naszej stronie internetowej, a nasz agent umówi się z tobą na spotkanie w celu przedstawienia najatrakcyjniejszych ofert.
Kategoria:

Witamy!

Potrzebujesz gotówki?
A może masz jej nadmiar i Chcesz korzystnie zainwestować?

Zapraszamy! – Przyjdź!

W miłej i przyjaznej atmosferze przy filiżance kawy lub herbaty porozmawiamy o Twoich potrzebach.

BEZPŁATNIE:

- porównamy oferty kilku banków i wybierzemy najlepszy dla Ciebie kredyt lub pożyczkę – dostosowane do Twoich potrzeb oraz możliwości;

- przedstawimy propozycję inwestycji długoterminowych (niekoniecznie związanych z obecną niekorzystną sytuacją na giełdzie papierów wartościowych);

- przygotujemy indywidualny plan emerytalny (III filar)

- przygotujemy indywidualny plan inwestycyjno – ubezpieczeniowy;

- zapiszemy Cię do najlepszego na rynku funduszu emerytalnego (II filar –OFE);

A wszystko to, aby polepszyć Twoją sytuację finansową.


W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt na nr tel. 601-747-188,
071 374-32-62, lub wypełnić formularz na stronie.

Oddzwonimy w dogodnym dla Państwa terminie.


Firma zajmuje się doradztwem finansowo ubezpieczeniowym.
W zakresie kredytów współpracujemy z wieloma bankami. Odnośnie ubezpieczeń i funduszy emerytalnych jesteśmy przedstawicielami lidera na naszym rynku firmy Commercial Union.

Naszym celem jest profesjonalne przedstawienie klientowi interesujących go zagadnień z zakresu finansów i ubezpieczeń. Znalezienie dla niego najkorzystniejszego rozwiązania, oraz dalsza pomoc w wypełnieniu wniosku i skompletowaniu niezbędnych dokumentów.
Wszystko to oczywiście BEZPŁATNIE!

Korzyść dla klienta jest naszą korzyścią.

Oferta:
- pożyczki gotówkowe (porównanie oferty kilku banków do wyboru)

- kredyty:
• mieszkaniowe
• hipoteczne
• gotówkowe
• dla firm
• samochodowe
• konsolidacyjne
• karty kredytowe

Zaoszczędzimy Ci kłopotu oraz czasu związanego z poszukiwaniem korzystnego kredytu. – Pomożemy sporządzić wszelką dokumentację w wybranym przez Ciebie banku. – Ty zgłosisz się tylko po odbiór gotówki.

- produkty firmy Commercial Union zapewniające:
• ochronę i gromadzenie kapitału „NOWA PERSPEKTYWA” – łączy ochronę z funkcją długoterminowego gromadzenia kapitału;
• gromadzenie i pomnażanie kapitału „BONUS VIP”;
• ochrona i gromadzenie kapitału dla dziecka „ABSOLWENT” – dziecko zabezpieczone jest na wypadek zdarzeń, które mogą dotknąć rodzica, lub opiekuna, opłacającego składki . Element oszczędnościowy pozwala na zbudowanie kapitału, który ułatwi dziecku życiowy start.
• „KAPITALNA PRZYSZŁOŚĆ” – długoterminowy program inwestycyjny w formie ubezpieczenia, który pozwala na gromadzenie kapitału na przyszłość.
• Commercial Union Otwarty Fundusz Emerytalny PPH CU WBK – największy fundusz emerytalny zaufało mu ponad 2,8 mln osób;
• ubezpieczenia grupowe dla firm ( wystarczą już 2 osoby).

REAL CREDIT
Doradcy Finansowo – Ubezpieczeniowi
ul. Strzegomska 202 – 204 I piętro pok. 9
54-432 Wrocław


tel. 071 374 32 62 / 601 747 188
e-mail: real-credit@wp.pl
www.real-credit.pl
Kategoria:

Różnorodne ubezpieczenia ze strony ubezpieczenia-walbrzych będą w stanie dać ci naprawdę wysoki standard bezpieczeństwa. Jest to miejsce, gdzie znajdziesz kontakt do naszej firmy. Skorzystaj z niego, gdyż to właśnie wtedy będziesz w stanie niezwykle skuteczne i prosto poradzić sobie z wyborem najlepszej klasy możliwości, jeśli chodzi o ubezpieczenia. Warto będzie sprawdzić, kto zaoferuje ci niesamowite rozwiązania. Porównania, które dla ciebie zrobimy na pewno będą przy tym bardzo pomocne.
Kategoria:

Ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW. Artykuły porównania, opisy towarzystw ubezpieczeniowych. Formularze kontaktowe pozwalające na szybkie, tanie i łatwe ubezpieczenie pojazdu mechanicznego. Dzięki www.e-acoc.pl dowiesz się gdzie najkorzystniej ubezpieczyć swój samochód. Ubezpieczenia komunikacyjne online.
Kategoria:

Zajmujemy się przygotowywaniem i wdrażaniem indywidualnych rozwiązań inwestycyjnych w oparciu o instrumenty finansowe z całego świata, bony skarbowe, lokaty, rynki pieniężne, surowce, waluty, akcje i inwestycje alternatywne. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie portfeli modelowych, analiz i komentarzy rynku. Pełne bezpieczeństwo inwestycje, dodatnie stopy zwrotu i w hossie i w bessie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl