Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
2
65164

ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie samochodu


 
Opis Słyszałem o tej stronie od kilku osób. Miałem mieszane uczucia szukając ubezpieczenie komunikacyjne w internecie. Okazało się, że ubezpieczenie samochodu zawarte w ten sposób jest naprawdę łatwe i szybkie. Uważam, że ubezpieczenia wyszukane i zawarte w ten sposób są dobrym sposobem na dla wszystkich, którym zależy na cenie i czasie obsługi. Co ważne, można przeglądać dziesiątki ubezpieczeń i wybrać tylko te, które są dla nas atrakcyjne. Aha, tą stroną jest oczywiście polisowo.pl.

 

Słowa kluczowe ubezpieczenia   ubezpieczenie   ubezpieczenie komunikacyjne   ubezpieczenie samochodu
Url http://www.polisowo.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Data wpisu Nov 10, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą CENTRUM UBEZPIECZEŃ REY14, które mieści się w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej oraz w Będzinie. Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań ubezpieczeniowych dla osób indywidualnych, podmiotów gospodarczych czy też inwestorów i wykonawców. Dysponujemy produktami renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych a w naszej ofercie znaleźć można między innymi ubezpieczenia indywidualne, na życie, domów czy mieszkań, sportowe, rolne, dla firm jak również finansowe. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Szczegóły dostępne na stronie.
Kategoria:

Firma Aviva w osobie specjalisty Mirosławy Hołownia- Nowik zapewnia pomoc oraz konsulting w osobom fizycznym, rolnikom, a także małym i średnim przedsiębiorcom. funkcjonuje już od blisko 20 lat w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Gwarantuje podmiotowe podejście do każdej osoby, uczciwość i rzetelność, oszczędza czas oraz pieniądze klienta i to bez pobocznych, zakamuflowanych kosztów. Klientom proponujemy bogatą propozycję ubezpieczeń na życie, zdrowotnych, wypadkowych, majątkowych, biznesowych oraz funduszy inwestycyjnych oraz ubezpieczeń grupowych. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie pomagając klientowi w jego sytuacji. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań, które nie tylko nie obciążą budżetu, ale i dadzą asekurację oraz bezpieczeństwo finansowe, zarówno w czasie działalności zawodowej jak i na emeryturze. Zapraszamy serdecznie na witrynę internetową.
Kategoria:

Ciekawą propozycję ubezpieczenia znajdą Państwo w przedsiębiorstwie Compensa S.A. Agencja, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Specjalizujemy się w oferowaniu ubezpieczeń TU Compensa. Oferujemy profesjonalne doradztwo, dzięki któremu klienci zyskają pewność doboru najatrakcyjniejszej propozycji, która będzie idealnie dopasowana do przedstawionych przez klienta założeń. Długie godziny pracy naszej firmy pozwalają każdemu klientowi na umówienie spotkania w dogodnym terminie. Posiadamy ponad piętnastoletnie doświadczenie w sektorze ubezpieczeniowym.
Kategoria:

W ramach oferty naszego internetowego kantoru zapewniamy wszystkim naszym klientom w pełni profesjonalne usługi, które obejmują między innymi wykonywanie kompleksowych usług związanych z wymianą poszczególnych rodzajów walut. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić profesjonalne usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową!
Kategoria:

Mając wolne pieniądze, można mieć ich więcej. To dobry sposób, by uchronić się przed inflacją, a przy tym efektów spowolnionej gospodarki. Oszczędzanie za pośrednictwem ich inwestowania to także sposób na uzyskanie finansów na określony cel: najczęściej zakupienia sprzętu AGD do mieszkania, samochodu, inwestowanie w firmę, itd. Poprzez ustalenia kluczowych stawek oraz zgodę na pewien poziom ryzyka, można liczyć się z pewnymi zyskami na tym poziomie. Temu właśnie służą fundusze inwestycyjne, które są gotowe jako różne opcje z odmienną perspektywą zysku i ewentualnym poziomem strat. Zachęcamy do przejścia na witrynę www!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl