Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21686
415
1
65083

ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie samochodu


 
Opis Słyszałem o tej stronie od kilku osób. Miałem mieszane uczucia szukając ubezpieczenie komunikacyjne w internecie. Okazało się, że ubezpieczenie samochodu zawarte w ten sposób jest naprawdę łatwe i szybkie. Uważam, że ubezpieczenia wyszukane i zawarte w ten sposób są dobrym sposobem na dla wszystkich, którym zależy na cenie i czasie obsługi. Co ważne, można przeglądać dziesiątki ubezpieczeń i wybrać tylko te, które są dla nas atrakcyjne. Aha, tą stroną jest oczywiście polisowo.pl.

 

Słowa kluczowe ubezpieczenia   ubezpieczenie   ubezpieczenie komunikacyjne   ubezpieczenie samochodu
Url http://www.polisowo.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Data wpisu Nov 10, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Na portalu zapoznasz się z wszystkimi informacjami o otwartych funduszach emerytalnych. Zobacz rankingi OFE i zapisz się bezpłatnie do Najlepszego Otwartego Funduszu Emerytalnego na rynku. Jeżeli masz już wybrany fundusz emerytalny, to masz możliwość bezpłatnej zmiany. My pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru. Rejestracja trwa jedynie 5 minut. Wybranie OFE jest obowiązkowe dla każdej osoby, od której pracodawca odprowadza składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jeżeli nie dokonasz tego wyboru to ZUS przydzieli Ci OFE w drodze losowania, które odbywa się dwa razy w roku. Nie pozwól, aby o wysokości twojej emerytury decydowało losowanie. Porównaj wszystkie OFE i wybierz Najlepszy Fundusz Emerytalny dla siebie. Możesz również skorzystać z bezpłatnej porady konsultanta.
Kategoria:

Do 10 lipca trwają zapisy do OFE ING. Wysokie wyniki w rankingach i stale przybywająca ilość nowych członków wyróżnia Otwarty Fundusz Emerytalny ING na tle innych funduszy emerytalnych. Nie daj się wylosować i już dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem we Wrocławiu.
Kategoria:

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przygotowaną przez profesjonalną agencję ubezpieczeniową HRJ Faktor. Nasza główna siedziba znajduje się w Łańcucie. Świadczymy usługi od 2001 r. Proponujemy Państwu sowity wachlarz produktów i korzystne warunki polis. Dajemy do dyspozycji klientów wykwalifikowaną kadrę, której zadaniem jest pomoc w wyborze odpowiedniego typu ubezpieczenia. Z ogromną przyjemnością podejmiemy kooperację z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. W celu uzyskania większej ilości informacji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie zamieszczona jest kompletna oferta firmy.
Kategoria:

Każdy z nas powinien samodzielnie dokonać wyboru otwartego funduszu emerytalnego. Jest to o tyle ważne, iż gdy tego nie zrobimy to OFE zostanie nam przydzielone odgórnie, co nie jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Na naszej stronie możesz porównać każdy z funduszy emerytalnych, który działa na rynku polskim. Przedstawiamy rankingi w sposób rzetelny i czytelny, tak żebyś nie miał żadnych problemów z odpowiednią interpretacją danych. Zapraszam do odwiedzin.
Kategoria:

Dobre polisy ubezpieczeniowe są dziś niezbędne po to aby czuć się bezpiecznie. Mowa tu przede wszystkim o ubezpieczeniach prywatnych jakie pozwalają na zabezpieczenie siebie, swoich bliskich oraz wszelkich dóbr materialnych jakie posiadamy. Dziś wszelkie polisy ubezpieczeniowe sprzedawane są za pomocą internetu co sprawia, że są one w zasięgu ręki każdego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl