Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19945
415
3
64661


 
Opis Nie każda osoba zdaje sobie sprawę z tego, że wybór dobrych środków ubezpieczeniowych wcale nie jest taki prosty. Jeśli jesteś osobą, która chce wybrać dla siebie naprawdę skuteczne i sprawdzone rozwiązania, to koniecznie wykorzystuj te perfekcyjne propozycje, jakie obecnie dla ciebie mamy. Wybierz dla siebie tą niesamowitą jakość i przekonaj się, że bez problemu dobierzesz najlepszej jakości możliwości, jeśli chodzi o ubezpieczenia. Na naszej stronie zdrowotne.pl znajdziesz więcej informacji.

 

Słowa kluczowe ubezpieczenie   ubezpieczenia   ubezpieczenia zdrowotne
Url http://zdrowotne.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Dec 29, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Nasza firma świadczy usługi fotograficzne dla firm na terenie Poznania. Specjalizujemy się w panoramach sferycznych, czyli wirtualnych wycieczkach. To oryginalny i profesjonalny sposób na reklamę w internecie w formie wizualizacji wnętrza. Oferujemy też fotografię ilustracyjną, architektury lub wnętrz jak i tworzenie stron internetowych w sektorze biznesowym.
Kategoria:

Kantory Dorox to gwarancja profesjonalnej obsługi skupu i sprzedaży walut. U nas możesz liczyć na atrakcyjne ceny, pełną dyskrecje, bezpieczne transakcje, szybką obsługę. Jesteśmy godnymi zaufania partnerami. W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc . Mamy aż 9 kantorów na wrocławskim Rynku i w największych centrach handlowych. Naszym atutem jest 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy otwarci na propozycje klienta.
Kategoria:

MAR MAG to firma powstała w 1997 roku. Zakład usługowy oferuje produkty renomowanych producentów armatury przemysłowej pomp i elementów rurociągu. Asortyment jaki proponuje firma wykorzystany jest zarówno dla kontrahentów indywidualnych jak również biznesowych, a szeroka gama towarów wysokiej klasy i nowych technologii jest w stanie zadowolić wszystkich zainteresowanych armaturą przemysłową, pompami, grzejnikami i szczegółami rurociągów.
Kategoria:

Z owej witryny internetowej użytkownicy dowiedzą się mnóstwa interesujących informacji o analizie SWOT. Klienci poruszając się po stronie będą mogli wybrać branże, dla których przygotowane zostały poszczególne metody SWOT. Klienci mogą też dowiedzieć się o historii SWOT, przeczytać definicje, czy także reguły analizy oraz zastosowania. W dodatku na tej stronie internetowej opublikowane zostały nader pomocne materiały dydaktyczne. W razie potrzeby można również zerknąć do egzemplifikacji SWOT opartych na kręgielniach i salonach fryzjerskich.
Kategoria:

Kupujemy, przejmujemy zadłużone spółki kapitałowe. Pośredniczymy w sprzedaży udziałów w spółkach prawa handlowego,głównie w pakietach 100% zapewniających całkowitą kontrolę nad spółką.
Przejmujemy zarządy w spółkach rokujących możliwość dalszego funkcjonowania na rynku, po uprzedniej restrukturyzacji,zawarciu układu i ograniczeniu kosztów stałych. Tworzymy na bazie przedsiębiorstwa w likwidacji,nowy podmiot, który może wykorzystać potencjał spółki likwidowanej.
Oferujemy zmianę zarządu, zgłoszenie zmian do KRS, doradztwo i pełną obsługę prawną, a także prawne przejęcie zobowiązań.
Działalność w zakresie obrotu udziałami w spółkach kapitałowych prowadzimy od 2000 roku.
Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w obrocie udziałami i akcjami odczuwamy po zaufaniu, jakim obdarzają nas zleceniodawcy, polecając nasze usługi nowym klientom i przedsiębiorcom.
W przypadku zainteresowania Naszą ofertą prosimy o kontakt :
Doradca Prawny: Piotr Krauze +48 516 805 960

Consultgeneral Sp. z o.o.
ul.Głowackiego 7A
32-800 Brzesko
tel. +48 14 663 38 35
fax +48 14 663 38 36
tel.kom. +48 516 805 960
biuro@consultgeneral. biz
www.consultgeneral.biz

KRS: 0000001191
NIP: 869-19-29-322
REGON: 020343090
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl