Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832


 
Opis Szukasz polisy ubezpieczeniowej, która zapewni Ci niezawodną ochronę w zakresie dopasowanym do Twoich realnych potrzeb i w dobrej cenie? Poznaj ubezpieczenia wzajemne. Choć to produkt znany na rynku ubezpieczeń od setek lat, do Polski powraca po długiej nieobecności, m.in. za sprawą TUW -Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych działającego w ramach Grupy PZU SA. Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń z II działu – w tym ubezpieczenia komunikacyjne, szeroki wybór polis OC, ubezpieczenia podróżnicze, od kradzieży i więcej. Zapoznaj się z informacjami na www.

 

Słowa kluczowe ubezpieczenia wzajemne   ubezpieczenia oc   ubezpieczenia spółek skarbu państwa   ubezpieczenia mienia   ubezpieczenia komunikacyjne   ubezpieczenia finansowe   ubezpieczenia szpitali   ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej członków władz podmiotu leczniczego
Url https://www.tuwpzuw.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Data wpisu Mar 11, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Elvia to propozycja polis pracowniczych oraz polis turystycznych. Głównym ubezpieczycielem jest firma Mondial Assistance, firma oferująca rozszerzoną pomoc dla klientów. Polisa nie zawęża się tylko do zwrócenia kosztów leczenia - polisy assistance zapewniają wysłanie ambulansu do miejsca wypadku i świadczenia natychmiastowej pomocy. Pośród gatunków ubezpieczeń turystycznych zapewnionych jest wiele pakietów, w tym przykładowo dla osób chcących wykupić ubezpieczenie także dla swojego samochodu. Zaciekawieni ofertą klienci będą mogli dowiedzieć się ponadto, jak kupić polisę oraz sprawdzić konkretne stawki ubezpieczeń podróżnych.
Kategoria:

Firma PTD funkcjonuje od prawie dwudziestu lat w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Świadczymy swoje usługi dla klientów z Warszawy oraz okolic. Zdajemy sobie sprawę, że najlepszą reklamą są zadowoleni klienci, dlatego do każdego z nich przystępujemy indywidualnie oraz szukamy dla niego optymalnych kredytów gotówkowych, pakietów medycznych oraz innych produktów. Nie jesteśmy połączeni z jedną firmą lub instytucją i dzięki temu wybieramy najbardziej atrakcyjne propozycje dostępne w danym czasie. Stale rozszerzamy naszą ofertę i dopasowujemy ją do zmieniających się oczekiwań klientów. Gwarantujemy zachowanie dyskrecji w każdej sprawie. Dokładna propozycja jest dostępna na witrynie.
Kategoria:

Każdy z nas stanie kiedyś przed wyborem otwartego funduszu emerytalnego, jeśli jesteś osobą pracującą to zapewne już należysz do jednego z towarzystw ubezpieczeniowych działających na polskim rynku finansowym. Na naszej stronie możesz zapoznać się z aktualnymi informacjami na temat funduszy, porównać ich wyniki finansowe, notowania, ilość członków oraz zdobyć wiele informacji, przydatnych w kiedy planujesz wybór lub zmianę OFE. Umożliwiamy również przystąpienie lub zmianę funduszu on-line. Jest to metoda wygodna, szybka i bezpieczna. Zaprasza do odwiedzin naszej strony internetowej.
Kategoria:

Kalkulator oc i ac to urządzenie jakie powstało z myślą o tych, którzy zdecydowali się na zakup polisy oc oraz ac przez internet. Kalkulator jest dostępny dla każdego i znaleźć można go na niemal każdej stronie trudniącej się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych. Przy użyciu kalkulatora już w zaledwie kilka minut poznać można wysokość składki ubezpieczeniowej danej polisy.
Kategoria:

Mając wolne pieniądze, można mieć ich więcej. To dobry sposób, by uchronić się przed inflacją, a przy tym efektów spowolnionej gospodarki. Oszczędzanie za pośrednictwem ich inwestowania to także sposób na uzyskanie finansów na określony cel: najczęściej zakupienia sprzętu AGD do mieszkania, samochodu, inwestowanie w firmę, itd. Poprzez ustalenia kluczowych stawek oraz zgodę na pewien poziom ryzyka, można liczyć się z pewnymi zyskami na tym poziomie. Temu właśnie służą fundusze inwestycyjne, które są gotowe jako różne opcje z odmienną perspektywą zysku i ewentualnym poziomem strat. Zachęcamy do przejścia na witrynę www!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl