Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120

Ubezpieczenia nieruchomości - Forum Ubezpieczenie


 
Opis Jeśli ktoś poszukuje informacji na temat konsumenckiej oceny ofert ubezpieczeniowych, na tym forum będzie można odszukać naprawdę wiele ciekawych informacji, które okażą się naprawdę niezwykle użyteczne. Dzięki zalogowaniu się pod tym adresem, będzie można upewnić się co do faktu, które produkty i rozwiązania są w danym momencie najlepsze. Fraza ubezpieczenia opinie wpisana do wyszukiwarki, prowadzi od razu do strony. To w sumie jedyne, co należy zrobić, żeby zlokalizować stronę w sieci Web. Mieszczą się tu wyczerpujące wzmianki odnośnie funkcjonujących na rynku ubezpieczycielach, jak PZU czy Aviva. Warta, to przykład innej firmy, która także będzie przewijać przez zamieszczane na forum zdania i opinie różnych ludzi. Jeśli ktoś ma wątpliwości związane z wyborem, z pewnością złożona wizyta w tym serwisie będzie pomocna w ich zażegnaniu. Z pewnością warto będzie tu zaglądać zawsze wtedy, kiedy mowa o ubezpieczeniowych rozwiązaniach.

 

Słowa kluczowe forum   ubezpieczenie   ac   oc  
Url http://www.forum-ubezpieczenie.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Biznes Ekonomia > Kredyty
Data wpisu Sep 9, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Prezentujemy Państwu firmę Horyzont z Białej Podlaskiej, która istnieje w branży ubezpieczeniowej i finansowej już od blisko 20 lat. Fachowe doradztwo zespołu Horyzont doceniają osoby fizyczne, rolnicy oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Zależy nam na oszczędności czasu oraz pieniędzy i braku ukrytych kosztów u naszych klientów. Proponujemy doradztwo w wyborze ubezpieczeń grupowych, funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń na życie, majątkowych, komunikacyjnych oraz biznesowych. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań, które nie obciążą Państwa budżetu, a umożliwiają ochronić finanse, zarówno w czasie aktywności zawodowej, jak i w czasie emerytury. Specjaliści Horyzont - rzetelni i uczciwi. Kompletna prezentacja usług oraz zespołu doradców znajduje się na witrynie internetowej naszej firmy.
Kategoria:

Agencja Ubezpieczeniowa EXPERT zajmuje się obsługą ubezpieczeniową osób indywidualnych oraz firm, a także doradztwem w zakresie kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych. Siedziba firmy znajduje się w Grójcu, ale nasi przedstawiciele działają na terenie całego województwa mazowieckiego.
Współpraca z grupą wiodących towarzystw pozwala na oferowanie klientom szerokiego dostępu do rynku ubezpieczeń, a profesjonalny i doświadczony zespół pracowników pomoże dobrać najbardziej optymalne ubezpieczenia, idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Szeroki wachlarz oferowanych ubezpieczeń pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwala na kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.
Nasza Spółka zajmuje się usługami finansowymi i szkoleniami. Podstawowy zakres działalności to pośrednictwo ubezpieczeniowe w zakresie ubezpieczeń majątkowych i życiowych. W zakresie ubezpieczeń życiowych zajmuje się ubezpieczeniami grupowymi, indywidualnymi i bancassurance, a w zakresie ubezpieczeń majątkowych ubezpieczeniami biznesu, a więc majątku firm, odpowiedzialności cywilnej, następstw nieszczęśliwych wypadków, imprez grupowych, OC zawodowe, ubezpieczeniami komunikacyjnymi dla flot i klientów indywidualnych itd. oraz ubezpieczeniami domów i mieszkań. Drugim podstawowym zakresem działalności jest pośrednictwo kredytowe i pożyczki we współpracy z bankami.
W zakresie doradztwa i pośrednictwa ubezpieczeniowego podpisliśmy umowy agencyjne z takimi towarzystwami jak: TUiR WARTA S.A., HDI ASEKURACJA, HDI GERLING, InterRisk, PZM, MTU oraz za pośrednictwem partnerów prowadzimy sprzedaż na rzecz AXA i SKANDIA.
W zakresie pośrednictwa kredytowego Spółka prowadzi działania na rzecz Getinbanku, Eurobanku, Alior Banku oraz w zakresie pośrednictwa pożyczek, tzw. chwilówek, Spółka podjęła współpracę z firmą Prometeusz Sp. z o.o.
Kategoria:

Stołeczne przedsiębiorstwo HDI Ubezpieczenia proponuje klientom doradztwo w zakresie ubezpieczeń HDI. Nasze usługi cechuje duży profesjonalizm, na który wpływ ma wieloletnie doświadczenie w branży a także doskonałe kwalifikacje zawodowe. Doskonała obsługa każdego klienta jest możliwa dzięki zatrudnianiu świetnie wyedukowanych pracowników. Decydując się na naszą pomoc klienci zyskują pewność, że przygotowana propozycja będzie idealnie dopasowana do konkretnych wymagań a także personalnych przekonań. Zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:

Witamy!

Potrzebujesz gotówki?
A może masz jej nadmiar i Chcesz korzystnie zainwestować?

Zapraszamy! – Przyjdź!

W miłej i przyjaznej atmosferze przy filiżance kawy lub herbaty porozmawiamy o Twoich potrzebach.

BEZPŁATNIE:

- porównamy oferty kilku banków i wybierzemy najlepszy dla Ciebie kredyt lub pożyczkę – dostosowane do Twoich potrzeb oraz możliwości;

- przedstawimy propozycję inwestycji długoterminowych (niekoniecznie związanych z obecną niekorzystną sytuacją na giełdzie papierów wartościowych);

- przygotujemy indywidualny plan emerytalny (III filar)

- przygotujemy indywidualny plan inwestycyjno – ubezpieczeniowy;

- zapiszemy Cię do najlepszego na rynku funduszu emerytalnego (II filar –OFE);

A wszystko to, aby polepszyć Twoją sytuację finansową.


W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt na nr tel. 601-747-188,
071 374-32-62, lub wypełnić formularz na stronie.

Oddzwonimy w dogodnym dla Państwa terminie.


Firma zajmuje się doradztwem finansowo ubezpieczeniowym.
W zakresie kredytów współpracujemy z wieloma bankami. Odnośnie ubezpieczeń i funduszy emerytalnych jesteśmy przedstawicielami lidera na naszym rynku firmy Commercial Union.

Naszym celem jest profesjonalne przedstawienie klientowi interesujących go zagadnień z zakresu finansów i ubezpieczeń. Znalezienie dla niego najkorzystniejszego rozwiązania, oraz dalsza pomoc w wypełnieniu wniosku i skompletowaniu niezbędnych dokumentów.
Wszystko to oczywiście BEZPŁATNIE!

Korzyść dla klienta jest naszą korzyścią.

Oferta:
- pożyczki gotówkowe (porównanie oferty kilku banków do wyboru)

- kredyty:
• mieszkaniowe
• hipoteczne
• gotówkowe
• dla firm
• samochodowe
• konsolidacyjne
• karty kredytowe

Zaoszczędzimy Ci kłopotu oraz czasu związanego z poszukiwaniem korzystnego kredytu. – Pomożemy sporządzić wszelką dokumentację w wybranym przez Ciebie banku. – Ty zgłosisz się tylko po odbiór gotówki.

- produkty firmy Commercial Union zapewniające:
• ochronę i gromadzenie kapitału „NOWA PERSPEKTYWA” – łączy ochronę z funkcją długoterminowego gromadzenia kapitału;
• gromadzenie i pomnażanie kapitału „BONUS VIP”;
• ochrona i gromadzenie kapitału dla dziecka „ABSOLWENT” – dziecko zabezpieczone jest na wypadek zdarzeń, które mogą dotknąć rodzica, lub opiekuna, opłacającego składki . Element oszczędnościowy pozwala na zbudowanie kapitału, który ułatwi dziecku życiowy start.
• „KAPITALNA PRZYSZŁOŚĆ” – długoterminowy program inwestycyjny w formie ubezpieczenia, który pozwala na gromadzenie kapitału na przyszłość.
• Commercial Union Otwarty Fundusz Emerytalny PPH CU WBK – największy fundusz emerytalny zaufało mu ponad 2,8 mln osób;
• ubezpieczenia grupowe dla firm ( wystarczą już 2 osoby).

REAL CREDIT
Doradcy Finansowo – Ubezpieczeniowi
ul. Strzegomska 202 – 204 I piętro pok. 9
54-432 Wrocław


tel. 071 374 32 62 / 601 747 188
e-mail: real-credit@wp.pl
www.real-credit.pl
Kategoria:

Każdy z nas ma obowiązek ustawowy należeć do jednego z towarzystw emerytalnych działających na rynku polskim. Oczywiście obowiązek ten dotyczy wyłącznie osób zatrudnionych. Celem istnienia otwartych funduszy emerytalnych jest inwestowanie powierzonych im pieniędzy pobranych z naszej wypłaty, tak żebyśmy mogli dysponować jak największą emeryturą. Na naszej stronie internetowej znajdziesz olbrzymią ilość informacji dotyczących działalności ofe. Wszelkie rankingi, porównania oraz notowania funduszy. Udostępniamy również opcję przystąpienia lub zmiany ofe on-line. Jest to bezpieczna i szybka metoda. Zapraszam do zapoznania się z informacjami zgromadzonymi na naszej stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl