Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012

TUTTI BEAUTY GLIWICE depilacja gliwice


 
Opis Tutti Beauty to salon kosmetyczny z Gliwic, w którego przytulnych wnętrzach możecie Państwo skorzystać z wybranych zabiegów relaksujących czy pielęgnacyjnych. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę zabiegów oczyszczających oraz pielęgnacyjnych na twarz wykorzystujących wysokiej jakości sprzęt. Zajmujemy się także profesjonalnym wykonywaniem makijażu, manicure, pedicure oraz innych zabiegów, których celem jest uwydatnienie urody. Jednak naszym najistotniejszym celem jest Państwa relaks, dlatego zapraszamy na różnego typu masaże, w tym masaż misami kokosowymi. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe pielęgnacja stóp gliwice   depilacja gliwice   masaż odchudzający gliwice   peeling gliwice
Url http://www.tuttibeauty.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Salony piękności
Zdrowie Uroda > Uroda
Data wpisu Jan 12, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Lekarze specjaliści w Lublinie na NFZ oraz prywatnie, punkty pobrań, badania diagnostyczne, lekarze POZ, stomatologia, rehabilitacja - widać, jak kompleksową i wszechstronną opiekę zdrowotną oferuje Luxmed. Centrum medyczne z kilkunastoma placówkami zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zwalczania otyłości, zabiegi chirurgiczne, medycynę estetyczną. Poradnie specjalistyczne przyjmują pacjentów z przewlekłymi schorzeniami, w tym onkologicznymi, oraz z nagłymi przypadkami wymagającymi doraźnej pomocy. Dostępne są badania prenatalne w Lublinie oraz szkoła rodzenia. Zespół poradni Luxmed oferuje także świadczenia z zakresu medycyny sportowej, medycyny pracy, współpracuje z firmami oraz zapewnia gabinety zabiegowe.
Kategoria:

Poradnia ortodontyczna Ewy Szymczyńskiej od wielu lat prowadzi swoją działalność w województwie śląskim. W ofercie odszukać można leczenie w zakresie stomatologii i ortodoncji. Specjalnością poradni jest kompleksowe leczenie wad zgryzu, aparaty ortodontyczne, a także konsultacje lub porady z zakresu ortodoncji. Poradnia świadczy usługi w ramach NFZ. Poradnia znajduje się w Kłobucku, a skontaktować się bądź umówić na wizytę można telefonicznie, e-mailowo lub za pomocą formularza internetowego. Profesjonalny personel poradni zapewnia pacjentom pełną opiekę oraz komfort podczas każdej wizyty. Poradnia wykonuje różnorodne zabiegi, od najprostszych związanych z higieną jamy ustnej, po najbardziej skomplikowane zabiegi ortodontyczne. Więcej szczegółowych wiadomości mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

Sklep internetowy dystrybutora firmy CaliVita. Witaminy i suplementy po najniższych cenach. Wstąp do Klubu CaliVita i kupuj 30% taniej. Formularz wpisu dostępny na tej stronie. Suplementy diety pomogą Ci odzyskać zdrowie i wspaniałe samopoczucie, dzięki nim znów będziesz pełen sił witalnych.
Kategoria:

Decydując się na wybór Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu oddajecie Państwo swoje dzieci pod opiekę sławnych, najlepszej klasy ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym, który umożliwia szybką i nadzwyczaj precyzyjną diagnostykę. W naszym Ośrodku działa kilka specjalistycznych poradni, w których uzyskacie Państwo wprawną i profesjonalną pomoc dla swoich dzieci. Do leczenia w naszej placówce jest potrzebne skierowanie, np. od lekarza pierwszego kontaktu, gdyż działamy w oparciu o kontrakt zatwierdzony z NFZ. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by obsługa była efektywna i odbywała się w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Centrum Rehabilitacji VitalMed w Jerzmanowicach to w pełni przyjazna i nowoczesna placówka. Nasza kadrę tworzą specjaliści terapeuci, którzy z powodzeniem realizują terapie oparte o najnowsze zalecenia i osiągnięcia medycyny. Krótki czas oczekiwania to atut naszej placówki, co jest szczególnie ważne dla pacjenta bólowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Proponujemy specjalistyczne leczenie problemów neurologicznych u dzieci, leczenie problemów ortopedycznych, neurologopedycznych i logopedycznych. Zajmujemy się również leczeniem wrodzonych i nabytych schorzeń narządu ruchu. Zapraszamy!
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl