Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
19
65106

TUTTI BEAUTY GLIWICE depilacja gliwice


 
Opis Tutti Beauty to salon kosmetyczny z Gliwic, w którego przytulnych wnętrzach możecie Państwo skorzystać z wybranych zabiegów relaksujących czy pielęgnacyjnych. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę zabiegów oczyszczających oraz pielęgnacyjnych na twarz wykorzystujących wysokiej jakości sprzęt. Zajmujemy się także profesjonalnym wykonywaniem makijażu, manicure, pedicure oraz innych zabiegów, których celem jest uwydatnienie urody. Jednak naszym najistotniejszym celem jest Państwa relaks, dlatego zapraszamy na różnego typu masaże, w tym masaż misami kokosowymi. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe pielęgnacja stóp gliwice   depilacja gliwice   masaż odchudzający gliwice   peeling gliwice
Url http://www.tuttibeauty.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Salony piękności
Zdrowie Uroda > Uroda
Data wpisu Jan 12, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Rozjaśnianie szkliwa bez bólu, które trwa zaledwie trzydzieści minut to pełen opis zaawansowanej formuły, która stosowana jest w wielu gabinetach kosmetycznych w Polsce. Jak wygląda zabieg tą formułą? Jej szczegółowy opis znajdziemy na tej stronie. Każdy następny etap omówiony jest tutaj z detalami. Oprócz opisu przebiegu zabiegu, pod adresem tym odnajdziemy także mnóstwo wiadomości odnośnie tego, czym są przebarwienia szkliwa a także jakie są główne przyczyny ich powstawania. Oprócz tego znajdziemy tu również adresy miejsc, gdzie zabieg ten metodą tą jest przeprowadzany.
Kategoria:

Remix - importer i dystrybutor sprzętu medycznego. Ciśnieniomierze, termometry oraz inhalatory, glukometry omron,
accumed, alphamed oraz tenso med. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Remix - importer i dystrybutor sprzętu medycznego ciśnieniomierze, termometry, inhalatory, glukometry omron,
accumed, alphamed, tenso med.
Kategoria:

Sensima, to gabinet psychologiczny oferujący pomoc osobom zmagającym się z trudnościami i problemami, w obszarach relacji międzyludzkich, stanów emocjonalnych, męczących i nieprzyjemnych myśli, czy też dolegliwości fizycznych spowodowanych czynnikami psychicznymi, obawa w związku z używaniem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych. Psychoterapia prowadzona jest w nurcie poznawczo-behawioralnym z wykorzystaniem psychologii pozytywnej.
Kategoria:

Radent® to pracownia protetyczna prowadzona przez tech. protetyki Radosława Glinkę (protetyk).
W naszej ofercie znajdziecie Państwo m. in prace w zakresie: protezy, korony, mosty, naprawy protez, implanty, aparaty ortodontyczne, wybielanie zębów.

Radent
ul.Moniuszki 6 Dębno 74-400
tel. kom. +48 886 172 342
tel. dom. (0-95) 760 28 95
e-Mail: Radent@o2.pl
http://www.protetik.pl
Kategoria:

Jeśli szukasz sprawdzonej i cenionej przez pacjentów kliniki medycyny estetycznej, wybierz usługi Ars Estetica. Mamy swoje placówki w Warszawie i Wrocławiu. Zajmujemy się nie tylko chirurgicznym poprawianiem urody, lecz wykonujemy również mniej inwazyjne zabiegi odmładzające skórę i poprawiające sylwetkę. Nasza propozycja obejmuje peelingi twarzy, mikrodermabrazję laserową, wypełnianie zmarszczek i odmładzanie frakcyjne. Pośród wielu naszych zabiegów znajduje się też wykonywanie makijażu permanentnego, lifting twarzy i korekcja uszu. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl