Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22079
415
2
65183

tuby-opakowania.pl


 
Opis TUBUS to profesjonalna firma z Warszawy z długoletnim doświadczeniem, która zajmuje się produkcją i sprzedażą opakowań cylindrycznych. Są to wykonane ze sztywnej, przezroczystej folii produkty, które dostępne są w wielu kształtach bądź rozmiarach. Przedsiębiorstwo współpracuje z firmami cukierniczymi, reklamowymi, piśmienniczymi a także sprzedawcami ozdób, świec, zabawek, kosmetyków czy wielu innych wyrobów, które chce się korzystne przedstawić kupującym. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i bogaty wybór asortymentu. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę internetową.

 

Słowa kluczowe opakowania cylindryczne producent   tuby plastikowe producent   tuby plastikowe   opakowania tuby   tuby plastikowe opakowania   tuby opakowania   opakowania plastikowe na bombki   opakowania cylindryczne   opakowania cylindryczne plastikowe   opakowania plastikowe tuby
Url http://www.tuby-opakowania.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Produkcja Przemysł > Pakowanie
Data wpisu May 15, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Czołowy producent wysokiej jakości klejów przemysłowych, kosmetycznych i medycznych. W ofercie firmy można znaleźć kleje cyjanoakrylowe, anaerobowe, strukturalne, kleje do tipsów, a także aktywatory i primery. Produkty firmy CarTell posiadają certyfikat jakości ISO 9001. Gwarancja trwałości i zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się produkcja i sprzedażą palet drewnianych. Działamy w okolicach Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego. Jesteśmy właścicielem dynamicznej ciągle rozwijającej się firmy, która ciągle ulepsza swoje usługi, aby dostosować się do otaczającego nas ciągle zmieniającego się rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Firma EGEO POLSKA działa na naszym rynku od 1998 roku. Szeroki zakres wiedzy, ale także schludny sprzęt pozwalają na dostosowanie produktów do innowacyjnych zaleceń jakie posiadają kobiety. Oferta to zarówno rajstopy, podkolanówki przeciwżylakowe o zróżnicowanym stopniu uciskania, rajstopy projektowane z rozważają o kobietach ciężarnych. Perfekcyjne do modelowania każdej sylwetki, niemniej jednak również zmniejszania widoczności żylaków. Użytkowanie bardzo specjalistycznych technologi, , a oprócz tego wiedza wykorzystywana do tworzenia produktów umożliwia na podnoszenie standardu i komfortu życia milionów zadowolonych klientek.
Kategoria:

Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. Z o. o. zostały założone w Gliwicach. Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji maszyn, na jakich powstają artykuły z tworzyw termoplastycznych. Oferta obejmuje, przede wszystkim, sprzęt do wyrobu towarów z tworzyw sztucznych oraz gumy, m. in. twardych oraz miękkich profili, rur oraz granulatów lub regranulatów. Do tego zajmujemy się projektowaniem i budową całych linii technologicznych. Dostarczamy również części zamiennych, układów uplastyczniających i podzespołów do wytłaczarek, wtryskarek, tokarek, dziurkarek, frezarek i innych maszyn. Realizujemy też zlecenia na przeróżne materiały wytwarzane w oparciu o obróbkę chemiczną lub cieplną oraz skrawanie. Troszczymy się o dostarczanie wysokiej jakości materiałów i usług. Szczegóły o ofercie na stronie internetowej.
Kategoria:

Oferujemy zapoznanie się z ofertą firmy Tomstal sp. z o.o., której fundamentalna działalność opiera się na wytwórczości oraz sprzedaży wyrobów ze stali. Siedziba firmy a także zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Osiek, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wykonujemy przeróżnego rodzaju konstrukcji ze stali zwykłej, wzmacnianej, nierdzewnej i kwasoodpornej. Podstawowe artykuły firmy Tomstal to kraty pomostowe, stopnie schodowe czy elementy mocujące kraty. Z naszą propozycją trafiamy do firm działających w branży budowlanej, spożywczej, chemicznej, do kopalń, elektrowni oraz elektrociepłowni. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta, bowiem jego zadowolenie jest dla nas priorytetem. Więcej o nas na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl