Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22651
415
25
65489

transport samochodowy


 
Opis DK CENTER - transport samochodowy, przewozy osobowe, transport na terenie kraju i europy, wynajem samochodów. Praca za granicą...

 

Słowa kluczowe transport   wypożyczalnia   wynajem   transport samochodowy   praca   usługi   wypożyczalnia aut   wynajem samochodu   praca za granicą   transportowe   transport   spedycja   wypożyczenie   praca w holadnii   transprot   usługi przewozowe   praca   wynajem   wypożyczenie samochodów   transpo
Url http://www.dkcenter.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Data wpisu Dec 19, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Funkcjonowanie przedsiębiorstwa Reest oparte jest o przewozy zagraniczne, które są licencjonowane. Przedsiębiorstwo zapewnia pasażerom komfortową podróż chociażby do Belgii, ma bowiem doświadczoną ekipę kierowców, którzy gwarantują bezpieczną i błyskawiczną podróż, doskonale też orientują się w trasach, są więc w stanie dotrzeć na miejsce na czas, wybierając w razie konieczności alternatywną drogę. Osoby zainteresowane ofertą mogą dokonywać rezerwacji przez telefon bądź sms, mogą także skorzystać z kilku pozostałych usług oferowanych przez przewoźnika, w tym chociażby z transportu przesyłek, albo też wypożyczania busów na potrzeby transportowe.
Kategoria:

Firma NEEDER zajmuje się przewozem osób na trasie POLSKA HOLANDIA POLSKA – codziennie. W naszym kraju obsługujemy województwa pomorskie i zachodniopomorskie. Pasażera odbieramy z adresu zamieszkania i dowozimy pod adres jaki nam wskaże. Nowe i czyste busy zapewnią klientom bezpieczeństwo i komfort podróżowania, a kierowcy zadbają o kulturę jazdy i wspaniały klimat podczas podróży. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu tel pod nr +48 886 975 925. Zamów przewóz w NEEDER .
Kategoria:

Komfortowe oraz pewne przewozy osób lub bagażu na Opolszczyźnie przeprowadzane są w najwyższym stopniu wydajnie przy użyciu RADIO TAXI OPOLANIE. Wszystkie z naszych 60. najwyższej klasy samochodów przystosowane są do świadczenia przeróżnego typu usług przewozowych, także do realizacji zleceń gabarytowych lub nietypowych. Kierowcy zrzeszeni w naszej korporacji są nie tylko wszechstronnie doświadczeni, ale i charakteryzują się najwyższą kulturą osobistą oraz swobodnie komunikują się także po angielsku, niemiecku czy rosyjsku. Wnikliwe wiadomości o podstawowych oraz niestandardowych usługach, jakie dla Państwa przeprowadzamy, zamieszczono na stronie www.
Kategoria:

Przewozy Turystyczne Piwor oferuje usługi przewozu osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Naszym klientom oferujemy najlepszy poziom usług i atrakcyjne ceny. Firma proponuje przewozy osób komfortowym i bezpiecznym samochodem wyposażonym w 9 miejsc, klimatyzację oraz dodatkowe ogrzewanie. Bezpieczeństwo przewożonych osób jest dla firmy najważniejsze.
Kategoria:

Interesują Cię przewozy do niemiec? Szukasz przewoźnika, któremu warto zaufać i który oferuje tanie przejazdy? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą naszej firmy Pegaz. Specjalizujemy się w przewozach do Niemiec głównie osób z terenów województwa dolnośląskiego i lubuskiego, zamieszkujących miejscowości takie jak Wałbrzych czy Świdnica. Oferujemy tanie, szybkie i przede wszystkim bezpieczne podróże. Więcej informacji odnośnie naszej firmy znajdą Państwo pod adresem www.przewozypegaz.pl.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl