Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995


 
Opis Jeśli chcesz skorzystać z usług doświadczonej ekipy zajmującej się spedycją towarów to jesteśmy do Twojej dyspozycji i pragniemy Cię zapewnić, że chętnie podejmiemy się nowych wyzwań. Mamy sporą wiedzę na temat organizowania nawet skomplikowanych dostaw, pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu i mamy sprawne technicznie pojazdy. Osoby zainteresowane transportem krajowym Kraków- Compex serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Słowa kluczowe transport krajowy   transport międzynarodowy
Url http://https://compex.net.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Apr 16, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Usługi transportowe lokalne, krajowe i międzynarodowe. Transport towarowy, przeprowadzki na terenie Polski, Dolnego Śląska i Wrocławia. +48 508-135-344 lub +48 607-308-787
Firma Major jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą od 4 lat na rynku, której głównym atutem jest nowoczesny tabor. Posiadamy trzy samochody oraz trzech kierowców, co pozwala na terminową realizację zleceń.
Kategoria:

Produkcja oraz dystrybucja pasów transportowych, pasów zabezpieczających, linek holowniczych, kabli rozruchowych, zapachów samochodowych, zbiorników na wodę, a także innych akcesoriów samochodowych.
Kategoria:

Planujesz dalszą podróż, lecz nie masz własnego samochodu bądź nie chcesz być kierowcą? Czy może zależy Ci na fachowym wsparciu w czasie przeprowadzki? Propozycja, którą stworzyliśmy, będzie w Twoim przypadku ciekawa. Proponujemy bowiem usługi typu: przewóz osób, transport towarów i profesjonalne wsparcie w czasie przeprowadzki. Jeśli którykolwiek z tych elementów jest dla Ciebie ciekawy, pamiętaj, ażeby uwzględnić w swoich porównaniach oferty naszej firmy. Jest znaczna szansa na to, iż dyktowane przez nas warunki będą przez Ciebie pozytywnie ocenione i zdecydujesz się na skorzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa. Więcej informacji na temat naszej firmy i oferty odszukasz na tej witrynie internetowej, toteż sprawdź prędko jej zawartość czy skontaktuj się z naszymi pracownikami.
Kategoria:

Firma PHU Jan Wengrzyn oferuje usługi całodobowej pomocy drogowej dla samochodów osobowych, dostawczych,ciężarowych,ciagników,naczep,oraz autobusów i innych ciężkich pojazdów.

Pojazdy przewozimy wyłącznie ubezpieczonym, przeznaczonym do tego typu usług sprzętem.

Do Państwa dyspozycji są 3 samochody:

-VOLVO FM 8x4, ze specjalnym ramieniem z hydraulicznie regulowanym wysięgnikiem, przeznaczony do holowania pojazdów dostawczych, ciężarowych oraz autobusów.
-MAN 9.150, z uchylną platformą hydrauliczną oraz żurawiem o udźwigu 3.8 t.
-MAN 10.153, z uchylną platformą hydrauliczną
oraz dodatkowo sprzęt w postaci 15 zestawów niskopodwoziowych do przewozów ponadgabarytowych o ład.do 50t.i wysokosci naczepy już od 30cm!!! zapewniający kompleksową obsługę każdego zdarzenia.

Ponadto oferujemy mobilny wyjazdowy serwis opon i drobnych napraw na drodze TIR 24h!!!!

Do Państwa dyspozycji oferujemy również całodobowy parking strzeżony. Gwarantujemy szybką i sprawną akcję ratowniczą. Działamy 24 h na dobę przez 7 dni tygodnia.

tel alarmowy 24h +48 600812813
tel/fax +48 76 8774444 w.33
www.wengrzyn.com
Kategoria:

Miałeś kolizję bądź stłuczkę, zgłoś się do nas, a sprawnie sholujemy Twoje auto. Nie zwlekaj także i poproś nas o pomoc, podczas gdy Twój samochód ulegnie awarii. Błyskawicznie dowieziemy auto części i zajmiemy się małymi naprawami. O ile zajdzie taka potrzeba, wyciągniemy pojazd z rowu, błota oraz innych trudno dostępnych miejsc. Wszelkie prace wykonamy solidnie i w bardzo korzystnych cenach. W naszej ofercie znajdziesz również przewóz maszyn budowlanych lub ciągników rolniczych i innych gabarytów o masie załadunkowej nie przekraczającej 10 t. Polecamy również nasz krajowy i zagraniczny przewóz pojazdów. Zapewniamy, że wszystkie zlecenia zrealizujemy kompleksowo oraz dokładnie. Mamy wieloletnie doświadczenie i niezbędne kwalifikacje, dzięki którym cieszymy się renomą w branży. Dowiedz się więcej odwiedzając naszą stronę www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl