Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952


 
Opis Jeśli chcesz skorzystać z usług doświadczonej ekipy zajmującej się spedycją towarów to jesteśmy do Twojej dyspozycji i pragniemy Cię zapewnić, że chętnie podejmiemy się nowych wyzwań. Mamy sporą wiedzę na temat organizowania nawet skomplikowanych dostaw, pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu i mamy sprawne technicznie pojazdy. Osoby zainteresowane transportem krajowym Kraków- Compex serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Słowa kluczowe transport krajowy   transport międzynarodowy
Url http://https://compex.net.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Apr 16, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Firma Aer Bus specjalizuje się w transporcie drogowym. W chwili obecnej oddajemy do Państwa dyspozycji samochody VAN i BUS, które zagwarantują komfort transportowanych osób. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie państwo usługi Vip serwis. Interesuje nas zarówno współpraca stałą jak i tymczasowa. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.Przewozy bus taxi w Gdańsku dla klientów z lotniska, portów, hoteli oraz wynajem auta z kierowcą, lokalny transfer i transport osobowy. Tel. kom.+48 668 773 108.
Kategoria:

Przeprowadzki Intrans - profesjonalne usługi przeprowadzkowe. W ofercie tanie przeprowadzki biur, firm oraz osób prywatnych. Zapewniamy konkurencyjne ceny, opakowania, montaż i demontaż mebli. Zapewniamy doświadczonych pracowników i fachową poradę. Świadczymy również przeprowadzki międzynarodowe. Skorzystaj z firmy przeprowadzkowej z wieloletnim doświadczeniem. Obszar naszej działalności: Warszawa, Piaseczno oraz okolice.
Kategoria:

Wandalex Spółka Akcyjna to firma, która pojawiła się na rynku już w 1995 roku. Początkowo jej aktywność zawierała usługi serwisowe i dystrybucję wózków widłowych. Z czasem została poszerzona o dystrybucję regałów magazynowych. Główną atencję kieruje się na działania marketingowe i nieustanne przystosowywanie się do bieżących wymogów rynku. Nie ulega kwestii, że każda branża rozwija się szybko, a więc, by nie wypaść z obiegu, należy dbać o ciągły progres. Ogromne zaangażowanie, fachowy zespół plus materiały najwyższej jakości to gwarancja najwyższych standardów i całkowitego zadowolenia z świadczonych usług. W obliczu tego wskazane jest postawić na profesjonalistę o tak ogromnym doświadczeniu. Główną siedzibę firmy odkryją Państwo na terenie Warszawy. W przygotowaniu jest także sklep internetowy. Więcej wiadomości na ten temat można wypatrzyć na stronie, znajdującej się pod adresem:
Kategoria:

Przewóz luksusowym samochodem marki Mercedes klasy E prod 2003 r.Wystawiam faktury VAT.Przyjmuję płatności kartą kredytową.Dla firm przy dłuższej współpracy możliwość płatności przelewem Zawód wykonuję od 1994r.Więcej o na mojej stronie www.taxi-katowice.eu
Kategoria:

Ratownictwo Drogowe jest firmą, która działa już wiele lat na rynku i od początku istnienia zajmuje się pomocą drogową. Oferujemy:
* pomoc drogową w Szczecinie, kraju, UE,
* laweta - usługi transportowe ponadgabarytowe, przewóz samochodów i innych pojazdów,
* autoholowanie,
* naprawy warsztatowe i diagnostykę komputerową,
* własny parking strzeżony,
* assistance i wszystkie inne usługi powiązane.

Szukasz pewnej i sprawdzonej pomocy drogowej lub lawety - zadzwoń po nas: 601 777 014. Będziesz zadowolony.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl