Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
3
64921

TRANS-ACTIVE transport krajowy


 
Opis Zapraszamy do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa Trans-Active, jakie znajduje się w Rybniku. Zajmujemy się krajowym i międzynarodowym przewozem drogowym, a również spedycją. Wszystkie usługi realizujemy sprawnymi samochodami dostawczymi o dopuszczalnej ładowności do 3,5 tony. Gwarantujemy bezpieczne przewożenie przeróżnych towarów, takich jak meble, urządzenia RTV oraz AGD, artykuły budowlane, kruszywa i inne towary drobnicowe i wielkogabarytowe. Aby zaświadczać usługi ściśle z obowiązującymi przepisami posiadamy niezbędne licencje i zezwolenia. Z naszych usług korzysta wiele firm, instytucji oraz Klientów prywatnych z całej Polski. Więcej elementów i cała propozycja zostały opisane na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe transport   przeprowadzki   spedycja   usługi transportowe   firma transportowa   transport międzynarodowy   przewóz rzeczy   transport krajowy
Url http://www.trans-active.com.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Nov 11, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z propozycją przedsiębiorstwa ECG Orbital Sp. z o.o. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1989 roku w Gdyni. Realizujemy usługi doradcze z zakresu ochrony środowiska. Oferujemy raporty oddziaływania na środowisko, edytowanie pozwoleń emisyjnych (odpadowych, ochrony powietrza, operatów wodno prawnych, pozwoleń zintegrowanych), projekty rekultywacji, obliczenia akustyczne i pomiary hałasu i inne. Angażujemy jedynie odpowiedzialnych specjalistów, zatem z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Nasi fachowcy stale podwyższają swoje umiejętności oraz umiejętności. Gwarantujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz osobistego. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Łowickie Stowarzyszenie Dać Szansę to profesjonalny ośrodek terapeutyczny w Łowiczu. Nasz ośrodek niesie pomoc osobom niepełnosprawnym, dla jakich przygotowaliśmy liczne kursy edukacyjne mające na celu wsparcie w rozwoju osobistym oraz wyrównanie szans w zdobyciu wykształcenia i ewentualnego zatrudnienia. Jesteśmy jednym z nielicznych tego rodzaju ośrodków, który funkcjonuje na rzecz osób niepełnosprawnych z powiatu łowickiego i zgierskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Zajmujemy się także upowszechnianiem i ochroną wolności i praw człowieka, swobód obywatelskich oraz działań wspomagających rozwój demokracji. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Każdy kto jest w trakcie przygotowań do ślubu, wie jak czasochłonny to okres, dlatego staraliśmy się by ta chwila stała się mile, wspólnie spędzonym czasem. Informacje ślubne - Zapewniamy, że z naszym portalem tak właśnie będzie, a slubny24.pl spełni Państwa oczekiwania i marzenia dotyczące ślubu. Przygotowania do tak wielkiej i niepowtarzalnej uroczystości staną się przyjemnością
Kategoria:

Lubelską Akademię Promocji Tańca zarządza finalistka Mistrzostw Europy formacji w tańcach latynoamerykańskich, posiadająca najwyższą z dopuszczalnych internacjonalną klasę taneczną „S”. Firma zajmuje się kierowaniem kursów tańca dla dzieci oraz młodzieży oraz dorosłych, niezależnie od szczebla zaawansowania. Wyłączne wymaganie to zapał do nauki i wyzwolenia pasji i energii, ażeby żyć żywo i odpowiednio się bawić, jednocześnie nabierając zręczności obycia w tańcu. Więcej informacji o obszarze usług świadczonych za pomocą Akademii Promocji Tańca osiągalnych jest na stronie internetowej razem z galerią zdjęć i pożytecznymi linkami.
Kategoria:

Zachęcamy do skorzystania z propozycji przedsiębiorstwa Eskor- z biurem w Pilźnie. Produkujemy i dostarczamy akcesoria funeralne wysokiej jakości, które dostarczamy do zakładów pogrzebowych i indywidualnych Klientów w całej Polsce. Aby zapewnić terminowość dostaw i wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stosujemy najnowocześniejsze techniki wytwarzania trumien i akcesoriów. Nasze trumny produkujemy w różnych rozmiarach i kolorach, dostosowując każdy towar do oczekiwań Klienta. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, która została doceniona przez wielu zadowolonych Klientów. Zapewniamy regularne dostawy i indywidualne podejście do każdego zgłaszającego się do nas Klienta. konkretniejsze informacje o naszej firmie, procesie produkcji trumien i przygotowanej przez nas ofercie na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl