Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
57
65009

TRANS-ACTIVE transport krajowy


 
Opis Zapraszamy do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa Trans-Active, jakie znajduje się w Rybniku. Zajmujemy się krajowym i międzynarodowym przewozem drogowym, a również spedycją. Wszystkie usługi realizujemy sprawnymi samochodami dostawczymi o dopuszczalnej ładowności do 3,5 tony. Gwarantujemy bezpieczne przewożenie przeróżnych towarów, takich jak meble, urządzenia RTV oraz AGD, artykuły budowlane, kruszywa i inne towary drobnicowe i wielkogabarytowe. Aby zaświadczać usługi ściśle z obowiązującymi przepisami posiadamy niezbędne licencje i zezwolenia. Z naszych usług korzysta wiele firm, instytucji oraz Klientów prywatnych z całej Polski. Więcej elementów i cała propozycja zostały opisane na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe transport   przeprowadzki   spedycja   usługi transportowe   firma transportowa   transport międzynarodowy   przewóz rzeczy   transport krajowy
Url http://www.trans-active.com.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Nov 11, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Szukacie urządzeń niezbędnych do uprawiania różnego rodzaju aktywności fizycznej? Zapraszamy na stronę Sklepu Sportowego PROSPORT - Sławomir Konieczny z Dzierżoniowa, który oferuje sprzęt fitness, sprzęt do domowej siłowni, rowery treningowe i atlasy. Nasza oferta zaspokoi oczekiwania tych z Państwa, którzy lubią aktywny odpoczynek, chcą zadbać o swój wygląd i zdrowie. Z nami wyposażycie domową siłownię i zaopatrzycie się w przydatne akcesoria do ćwiczeń fitness. Oferujemy kompetentne doradztwo w wyborze produktów do ćwiczeń siłowych i fitness. Zachęcamy do kontaktu!
Kategoria:

Działające w Warszawie P. H. U. Rutkowski zajmuje się kompetentną instalacją anten. Swoim Klientom proponujemy usługi z obszaru montażu telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej, a również doradztwem w kwestiach związanych z obsługą urządzeń i wyborem najodpowiedniejszego sprzętu. Zaangażowani w naszej firmie specjaliści pracują z wykorzystaniem wysokiej jakości nowoczesnych narzędzi, w pełni angażując się w każde z poleconych im zleceń. Klientom firmy Rutkowski oferujemy również modulatory, które umożliwiają oglądanie telewizji satelitarnej z jednego dekodera na wielu telewizorach, urządzenia multiswitch do rozprowadzania sygnału do kilku pomieszczeń, a również podłączenia licznych niezależnych dekoderów w ramach jednego abonamentu oraz wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Centrum Hobbystyczne DecoKreacje ze Szczecina, zaprasza do skorzystania z różnorodnej propozycji prowadzonego sklepu internetowego. W sprzedaży znajdują się materiały oraz półprodukty do kreatywnego tworzenia w takich technikach jak filcowanie na mokro bądź sucho, decoupage, postarzanie i dekoracyjne malowanie mebli, scrapbooking bądź ręcznie sporządzana biżuteria. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wysokiej klasy farb, wosków i pędzli firmy Chalk Paint Annie Sloan, umożliwiające profesjonalną stylizację przedmiotów i mebli, w zaciszu własnego domu. Sklep dla kreatywnych DecoKreacje.pl zaprasza do zakupów!
Kategoria:

Zachęcamy do złożenia zamówienia w sklepie internetowym niemieckiej firmy Dr. Thiel. Nasza propozycja obejmuje plandeki przepuszczające powietrze, siatki taśmowe i siatki do ochraniania ładunków. Produkujemy bardzo zaawansowane jakościowo układy zabezpieczeń kontenerów, skrzyń i przyczep, a dodatkowo akcesoria do zabezpieczania ładunków. Stale rozszerzamy naszą ofertę oraz dopasowujemy ją do zmieniających się oczekiwań odbiorców. Dlatego można u nas znaleźć także plandeki oraz siatki o rozmiarach nietypowych, jakie tworzymy na zlecenie. Wszystkich, którzy pragnęliby dowiedzieć się więcej o ofercie naszego sklepu internetowego, zachęcamy do zajrzenia na stronę.
Kategoria:

Zachęcamy do skorzystania z propozycji, którą przygotowali pracownicy przedsiębiorstwa Mieczysława Święcickiego. Rezydencja naszej firmy mieści się w Czarnej Górze niedaleko Ustrzyk. Świadczymy usługi transportu towarów na terenie Polski oraz całej Europy. Przewieziemy Twój towar w dowolny punkt Europy i Polski, pomożemy również w przeprowadzce mieszkania, biura bądź całej firmy. Jesteśmy elastyczni- kształt usługi dopasowujemy do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów, a także specyfiki powierzanego nam towaru. Nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami oraz indywidualnymi Klientami- chętnie stałą, która owocuje sporymi upustami. Zadowoleni Klienci często do nas wracają, co jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu. Aby dowiedzieć się więcej o tym, czego możesz od nas oczekiwać, zajrzyj na naszą stronę internetową- odnajdziesz tam wszystkie niezbędne dane.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl