Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20214
415
2
64798

Traduko Tłumacz języka niemieckiego, tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne TŁUMACZENIA-24.EU


 
Opis Kompleksowa obsługa tłumaczeń: tłumaczenie, korekta merytoryczna i stylistyczna z języka niemiecki język polski, tłumacz języka niemieckiego, tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne, tłumaczenia handlowe i biznesowe, kompleksowa obsługa firm i osób prywatnych. Traduko tlumaczenia-24.eu
Serdecznie zapraszam do współpracy.

 

Słowa kluczowe tłumacz   tłumaczenie   tłumaczenia   tłumacz Poznań   tłumaczenia poznan   tłumacz niemiecki   tłumaczenia na niemiecki   tłumaczenia niemiecki   jezyk niemiecki   tłumaczenia pisemne   usługi tłumaczeniowe   tłumacz Śrem   tłumaczenia srem   tłumaczenia nieuwierzyte
Url http://www.tlumaczenia-24.eu
Kategorie Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Data wpisu Jul 29, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 4.67 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki
Biuro tłumaczeń języka niemieckiego wykonuje tłumaczenia pisemne specjalistyczne głównie z takich dziedzin jak przemysł, technika, budownictwo czy prawo. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz gwarantuje profesjonalizm przekładu i dogodne warunki współpracy.
Dodatkowym atutem jest indywidualnie negocjowany cennik usług.

Oferta skierowana jest do firm oraz osób regularnie korzystających z usług tłumaczeniowych.

Biuro tłumaczeń języka niemieckiego oferuje tłumaczenia tekstów: dokumentacje techniczne, dokumentacje przetargowe, dokumentacje budowlane, umowy, strony internetowe, i wielu innych.

tel.: 0665 45 75 15
Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Jako doświadczony tłumacz niemiecki zajmuje się tłumaczeniami ustnymi jak i pisemnymi. Specjalizuje się w wielu dziedzinach jak turystyka, gastronomia, edukacja i szkolnictwo, czy księgowość. W tłumaczeniach ustnych wykonuje tłumaczenia konsekutywne, konferencyjne czy ustne towarzyszące. Tłumaczymy dokumentacje, wykłady oraz dokumenty prywatne. Pilne tłumaczenia wykonujemy w weekendy i święta.
Kategoria:

Dokonanie tłumaczenia na język niemiecki nie sprawia żadnego problemu. Wystarczy jedynie skorzystać z pomocy profesjonalnych firm, które świadczą tego typu usługi. Dzięki nim przetłumaczenie konkretnych dokumentów będzie jak najbardziej możliwe, a sama jakość tłumaczenia będzie stała na najwyższym poziomie. Wszystko to oferowane jest przez biuro Dolmatio, które specjalizuje się w tłumaczeniach na język niemiecki.
Kategoria:

Tłumacz niemieckiego, firma Ger-Media oferuje tłumaczenie pisemne tekstów ogólnych i specjalistycznych z dziedziny budownictwa (parkiety, wykładziny), polityki, ekonomii. Firma specjalizuje się w tłumaczeniu stron internetowych na język niemiecki oraz z języka niemieckiego, pomocy przy promocji i reklamie stron w niemieckojęzycznych wyszukiwarkach oraz copywriting - pisanie tekstów na potrzeby stron internetowych w języku niemieckim.
Kategoria:

Jeżeli szukasz dobrego i solidnego tłumacza przysięgłego, zapraszamy do firmy Kalemi w Łodzi. Od wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami w wielu językach obcych. Zapewniamy również pełną obsługę firm w zakresie pomocy tłumaczeń w mowie i w piśmie. Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami, kliknij i wejdź na naszą stronę po więcej szczegółów. Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl