Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
5
65120

tradeArts - sklep dla artystów, hobbystów i pasjonatów rękodzieła


 
Opis Pełna oferta sprzedaży farb artystycznych Maimeri i produktów dla rękodzieła artystycznego i decoupage'u firm Viva Decor i Idea. Media i akcesoria dla plastyków i modelarzy. Pędzle firmy Kolibri. Oferta ram drewnianych i aluminiowych, antyram ze szkła i plexi. Bogata oferta wysokiej klasy opakowań: torebek i pudełek prezentowych, opakowań ozdobnych ze starego drewna użytkowego; wyroby z drewna surowego do samodzielnego ozdabiania. Papier Retro i mapy Retro. Produkcja i sprzedaż ręcznie malowanych kartek okolicznpościowych, tub i dyplomów.

 

Słowa kluczowe farby olejne   farby akrylowe   farby metaliczne   patyny   gwasze   akwarele   tempery   pastele   werniksy   ramy drewniane   ramy aluminiowe   antyramy ze szkła   antyramy z plexi   decoupage   zdobienie   malarstwo   ozdoby   kartki   tuby   dyplomy   Maimeri   Viva Decor
Url http://www.tradearts.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Malarstwo
Dom Wnętrze > Ozdoby
Inne > Opakowania prezentowe
Data wpisu Oct 27, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Malarstwo
Autorska galeria malarstwa na szkle. Nazywam się Edyta Marczyńska, specjalizuję się w malarstwie na szkle. W moich obrazach przenikają się dwa światy w których żyję - duchowy i doczesny, łączę w nich to, co widzialne, z tym co niewidzialne. Serdecznie zapraszam do mojej galerii. Obrazy są dostępne na zamówienie.
Kategoria:

Lakiernia Baleks z siedzibą w Pszczółkach specjalizuje się w lakierowaniu proszkowym powierzchni metalowych. Jesteśmy profesjonalni oraz rzetelni. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, korzystając z fachowego sprzętu oraz artykułów. Stosowane farby gwarantują wykonanie jednorodnej powłoki, odpornej na korozję oraz uszkodzenia. W naszym zakładzie zdołamy polakierować przeróżne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane, w tym felgi samochodowe, motocykle, rowery, a również przeróżne konstrukcje. Oferujemy farby proszkowe, jakie są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, wykonujemy lakiery w przeróżnej fakturze (drobno- i gruboziarnistej) i o przeróżnym połysku, także matowym oraz satynowym. Udzielamy profesjonalnych porad w zakresie wykonywanych usług. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie opublikowaliśmy dokładny opis naszej propozycji.
Kategoria:

Galeria Obrazów pod Bramą Floriańską w Krakowie. Największa
galeria w Krakowie. Nasza oferta obejmuje ponad czterysta obrazów malowanych
przez około siedemdziesięciu malarzy. Wszystkie prace są ręcznie malowane
głównie farbami olejnymi. Oferujemy portrety malowane ze zdjęcia. Zapraszamy do galerii interaktywnej.
Kategoria:

Obrazy olejne, jakie proponuje galeria malarstwa "Mychoice" to autentyczne, stare, sygnowane, ręcznie malowane dzieła sztuki. Nasza galeria malarstwa zaprasza w Warszawie, Gdańsku oraz na zakupy przez internet. Nie wyprzedajemy drukowanych i podmalowywanych kopii z Azji ani tandety malowanej obecnie poprzez "studentów" i artystów bazarowych. Nasza oferta to tylko autentyczne malarstwo i grafika - na ogół z końca XIX i początku XX wieku. Proponowane obrazy są malowane na płótnie albo na desce. Niejednokrotnie są to antyki mieszczące się w klasach " malarstwo dawne" ewentualnie "malarstwo aukcyjne". Sprzedaż obrazów - galeria malarstwa Warszawa, galeria malarstwa Gdańsk dowóz osobisty lub wysyłka kurierska.
Kategoria:

Ab-szklo to serwis spółki zajmującej się zdobieniem szkła i ceramiki. Na życzenie nabywców możemy stworzyć nowe wzory i zrealizować te, które zostaną nam przedstawione. Specjalizujemy się w ręcznym malowaniu szkła, a korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów i farb. Tutaj wykonają Państwo także nadruki reklamowe.Ab-szklo jest serwisem, za pośrednictwem którego, można zamówić oryginalne i niepowtarzalne szkło i ceramikę dekoracyjną.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl