Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
14
64995


 
Opis Serwis Atrium to galeria online przygotowana dla miłośników sztuki. Obejrzeć w niej można obrazy namalowane przez popularnych polskich artystów malarzy. Swoje prace prezentują między innymi Tomasz Sętowski, Jarosław Jaśnikowski czy Joanna Sierko-Filipowska. Ponadto wchodząc na nasz serwis oprócz pięknej galerii malowideł, odwiedzający ma możliwość kupienia danego obrazu. Serdecznie zapraszamy do bliższego nas poznania za pośrednictwem naszej strony www.obrazywatrium.pl

 

Słowa kluczowe obrazy   galeria   malarstwo   malarze   polscy malarze   galeria obrazów   sprzedaż obrazów
Url http://www.obrazywatrium.pl/
Kategorie Kultura Sztuka > Malarstwo
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Kultura Sztuka
Data wpisu Jan 19, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Malarstwo
Pracownia witraży Wullert - witraże Gdańsk, Gdynia, Sopot, woj. pomorskie. Nasza specjalizacja to witraże, lustra piaskowane, lampy witrażowe, abażury, malowanie na szkle. Jeżeli interesuje Cię witraż to Skontaktuj się z nami. Wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny - malowanie na szkle.
Kategoria:

Malarstwo współczesne to w ostatnich latach bardzo modny rodzaj sztuki, który ma coraz więcej swoich zwolenników. Ja również zajmuję się malarstwem współczesnym. Chciałabym zachęcić Państwa do podziwiania moich prac, które maluje w oleju oraz techniką autorską. Ostatnimi czasy wykonuję także grafiki. Moje prace można obejrzeć na stronie internetowej www.bialkowskaismail.pl oraz w mojej galerii w Otwocku koło Warszawy. Serdecznie zapraszam Państwa do oglądania lub też do skontaktowania się ze mną!
Kategoria:

Jerzy Tadeusz Mróz zajmuje się malarstwem współczesnym, realistycznym, surrealizmem. W tej galerii możesz obejrzeć jego pejzaże i inne obrazy sztuki polskiej.

Artysta tworzy od 1970r. w galerii można obejrzeć obrazy z ostatnich 10 lat.

Malarstwo współczesne - Są to prace wykonywane w technice olejnej lub akwarelowej o tematyce metaforycznej
Kategoria:

Ab-szklo to serwis spółki zajmującej się zdobieniem szkła i ceramiki. Na życzenie nabywców możemy stworzyć nowe wzory i zrealizować te, które zostaną nam przedstawione. Specjalizujemy się w ręcznym malowaniu szkła, a korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów i farb. Tutaj wykonają Państwo także nadruki reklamowe.Ab-szklo jest serwisem, za pośrednictwem którego, można zamówić oryginalne i niepowtarzalne szkło i ceramikę dekoracyjną.
Kategoria:

Autorska galeria malarstwa na szkle. Nazywam się Edyta Marczyńska, specjalizuję się w malarstwie na szkle. W moich obrazach przenikają się dwa światy w których żyję - duchowy i doczesny, łączę w nich to, co widzialne, z tym co niewidzialne. Serdecznie zapraszam do mojej galerii. Obrazy są dostępne na zamówienie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl